Zobacz wÄ…tek - Planet bike zna ktos?
Advertisement
NAS Analytics TAG

Planet bike zna ktos?

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Planet bike zna ktos?

Postprzez igorito » 9/2/2011, 11:23

Znak ktos moze sklep, salon uzywanych motocykli pod nazwa planet bike? Moze ktos cos kojazy i znaj jakas opinie o nich czy to zwykli handlarze co picuja szroty i sprzedaja czy moze w miare wiarygodni i az takich bubli nie sprzedaja??
Strona ich to www.planetbike.pl
igorito
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 4/2/2011, 14:00
Lokalizacja: Gdańsk


Postprzez igorito » 10/2/2011, 11:45

Pisałem do nich i odpisali mi ze daja miesieczną gwarancje rozruchową.

To standard czy takich sklepach??

Dzieki temu sa chociaz troche wiarygodni?
igorito
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 4/2/2011, 14:00
Lokalizacja: Gdańsk


Znam

Postprzez Mentos911 » 25/2/2011, 15:25

Znam firmę i z ręką na sercu mogę polecić. Kupiłem u nich Kawasaki. Poprosiłem chłopaków żeby za mnie wymienili olej- zgodzili się bez problemu. Wg. mnie to nie są handlarze jak to powiedziałeś, sprowadzają motocykle z Włoch i sprzedają. Co do jakości motocykli to byłem pod wrażeniem. Wszystkie w idealnym stanie! Przejedź się i zobacz to sam ocenisz. A co do stanu technicznego motocykli, to znajomy, który u nich kupił moto (w lato) miał możliwość wypróbowania sprzętu na zasadzie jazdy próbnej. Więc wiesz co kupujesz...
Mentos911
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25/2/2011, 15:16
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez bryk77 » 25/2/2011, 15:38

igorito napisał(a):Pisałem do nich i odpisali mi ze daja miesieczną gwarancje rozruchową.

To standard czy takich sklepach??

Dzieki temu sa chociaz troche wiarygodni?


To dobrze o nich świadczy. Niektóre komisy dają nawet po 3 m-ce gwarancji. Ale wiadomo, że sprzęt z drugiej ręki więc nikt ręki sobie nie da za niego uciąć.

Kolega Mentos911 napisał pierwszy post na forum i nie koniecznie musi być wiarygodny - może sobie tylko reklamę robi (bez prywatnych wycieczek...).
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez Mentos911 » 26/2/2011, 09:56

No pierwszy pierwszy, na forum kawasaki też napisałem 1 post. Kiedyś trzeba zacząć latać po forach ;)
Mentos911
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25/2/2011, 15:16
Lokalizacja: Gdańsk



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê