Zobacz wątek - Zabił motocykliste, dostał wyrok...
NAS Analytics TAG

Zabił motocykliste, dostał wyrok...

O wszystkim
_________

Postprzez falconiforme » 4/2/2011, 22:44

Bystry napisał(a):ale słuchaj teraz jest mandat za spożywanie alkoholu na ulicy 100 a jak by było 500 zł kto by go pił ? ze wszystkim by tak było :)

Zakazane bardziej smakuje. A przy takich kwotach warto uciekać.

Jakby za przekroczenie prędkości było zabieranie prawka to kto by się zatrzymywał?
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze


Postprzez elco » 4/2/2011, 23:43

Bystry napisał(a):za pijaństwo też powinni karać, a za wypadek po pijaku to już w ogóle... im bardziej surowe kary tym ludzie się boją... za przekroczenie prędkości jak by dostawali za najniższe przekroczenie po 1000 zł i w górę to mało kto by przekraczał ^^ za brak prawka i jazda 5 tys grzywny ;)


Jestem tego samego zdania. 2 lata temu zostałem potrącony przez pijanego kierowce. Mocno mnie poturbował i zniszczył całkowicie moj motocykl. Wyrok 3 lata na 5 lat w zawieszeniu i dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych. Czy to sprawiedliwe ? Moze tak, ale w przypadku sprawnego egzekwowania tego prawa. Widzialem, ze ten czlowiek znow prowadzil samochod. Pozostaje tylko czekac az kogos zabije.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław


Postprzez Czester » 5/2/2011, 22:12

elco napisał(a):Wyrok 3 lata na 5 lat w zawieszeniu i dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych. Czy to sprawiedliwe ? Moze tak, ale w przypadku sprawnego egzekwowania tego prawa. Widzialem, ze ten czlowiek znow prowadzil samochod.

Jak wyobrażasz sobie egzekwowanie tego prawa? Chyba tylko poprzez obcięcie mu obu rąk, tak do ramion. Wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że więcej nie będzie prowadził. Oprócz tego nie widzę innej możliwości wyegzekwowania zakazu prowadzenia pojazdów od wolnego człowieka bo jak się uprze to i tak pojedzie, żeby nie wiem co. Na koniec pragnę nadmienić, że nawet w najmniejszym stopniu nie próbuję go bronić. Moja wypowiedź odnosiła się wyłącznie do narzekania na sposób egzekwowania prawa.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez RUTRA.RD » 5/2/2011, 22:44

gdybym ja zabił jakiegoś lekarza w takim wypadku posiedział bym, gdy to robi lekarz ma zawiasy i pomyśleć ze kumpel 2 lata siedział za pusty sztaf po amfie i zeznania jednego gościa
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości




na górê