Zobacz wÄ…tek - Odszkodowania - czytaliscie?
NAS Analytics TAG

Odszkodowania - czytaliscie?

Nie zgadzasz się z którymś z redaktorów?
Chcesz coś dodać, zaproponować?
_________

Odszkodowania - czytaliscie?

Postprzez Richie » 10/5/2006, 21:33

http://www.scigacz.pl/Odszkodowanie,dla ... ,1919.html

powiem szczerze, ze ten prawnik mnie zabil - jawnie wg mnie przyznal, ze wszystkie firmy ubezpieczeniowe SWIADOMIE robia nas w konia :shock:
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49


Postprzez Thrillco » 11/5/2006, 05:38

czytałem i jestem w szoku z kliku powodów. Wiem niestety co to jest walaka z Białostockim oddziałem PZU. 3 miesiące o grosze, w balona to mnie chcieli zrobić już na samym starcie, co i tak częściowo im wyszło. Nie wiem jakby się skończyło gdyby...nie popełnili błędu przez który przestała się zgadzać kwota i to o ok. 500 zł. Jak im to uzmysłowiłem to odpuscili i uzyskałem to co chciałem, jednak walczyłem sam i naprawde sporo nerwów mnie to kosztowało. Szkodaze nie mieliśmy tego pana wcześniej....polecam zawsze takich ludzi.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Jaro » 24/5/2006, 20:35

Nie mogę się nie zgadzić że firmy ubezpieczeiowe kombinują jednak to my sami wpędzamy się w tarapaty podpisując wniosek i polisę nie czytając uprzednio ogólnych warunków ubezpieczenia (W PRZYPADKU AC).
Przed zawarciem ubezpieczenia powinniÅ›my zdobyć owu –ogólne warunki ubezpieczenia i przeczytać je na spokojnie w domu, podkreÅ›lić wÄ…tpliwoÅ›ci. Szczególnie powinniÅ›my zwrócić uwagÄ™ na takie zagadnienia jak: -wyÅ‚Ä…czenia odpowiedzialnoÅ›ci, franszyza, amortyzacja, udziaÅ‚ wÅ‚asny, wyposażenie dodatkowe, kiedy trzeba zawiadomić policjÄ™. Nigdy nie należy chwalić siÄ™ zniżkami których nie wypracowaliÅ›my, bo w przypadku wypÅ‚aty odszkodowania potrÄ…cÄ… nam odpowiedni % z wypÅ‚aty.
Nie ubezpieczajcie swoich maszyn wiÄ™cej niż sÄ… warte (od tego zależy wysokość skÅ‚adki), bo i tak wiÄ™cej niż sÄ… warte nikt nie zapÅ‚aci –ubezpieczyciel najczęściej! liczy wartość pojazdu na dzieÅ„ szkody i jeÅ›li tak brzmiÄ… owu to robi to zgodnie ze sztukÄ… (info zawrte w owu).
Każdy liczy pieniÄ…dze ubezpieczyciel też zwÅ‚aszcza, że tyle siÄ™ mówi o wyÅ‚udzeniach (sÄ… ludzie którzy siÄ™ z tego utrzymujÄ…) walka z nimi jest dosyć ciężka … finalnie to my dostajemy w tyÅ‚ek opÅ‚acajÄ…c ubezpieczenie :(
Jaro
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 18/5/2006, 21:52
Lokalizacja: Wawa

Odp. na temat odszkodowań

Postprzez EUREKA » 20/6/2006, 22:58

Hejka Wszystkim :D
Na tym forum jestem nowa. Macie rację co do firm ubezpieczeniowych, ale nie do końca was rozumiem. Nie widzę problemu: płacicie za to, że może wam się coś stac (tak na wszelki wypadek)-czasami się te wypadki zdarzają i.... Dlaczego żaden z was nie korzysta z firmy doradczej, która udziela praw za darmo (w przeciwieństwie do prawników, którzy muszą, bo są zobligowani do tego-pobierac pieniądze za poradę)tylko biadoli na firmy ubezpieczeniowe? Opłaty w takich Agencjach, które zajmują się walką o odszkodowanie dla was pobiera się dopiero po otrzymaniu przez Was(klienta) odszkodowania. A więc taka Agencja dba o to, aby uzyskac odszkodowanie jak najwyższe, bo sama ma z tego %, a Wy macie głowę spokojną, bo nie musicie się o nic martwic, jak tylko o swoje zdrowie. Zaufajcie profesjonalistom :P Jest takie powiedzenie : MĄDRY POLAK PO SZKODZIE" - Wiem co mówię, bo sama zajmuję się pomaganiem ludziom, którzy po jakimkolwiek wypadku chcą otrzymac to co słusznie im się należy od firm ubezpieczeniowych. Żaden z moich klientów nie został na lodzie.
Zainteresowanym : www.eureka-net-marketing.info
Anka
Avatar użytkownika
EUREKA
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/6/2006, 22:41
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Richie » 21/6/2006, 00:30

nie obraz sie, ale czegos nie rozumiem - strona jest o marketingu internetowym z ofertÄ… itd w tym temacie, a ona sama jest na poziomie, jakby ja zrobil chlopak z podstawowki w Wordzie i to wiele lat temu :o

chociaz jak to mowia "szewc bez butow chodzi" :)

co do firm ubezpieczeniowych - prawnicy tez nie biora nic za porady, tylko jesli wygraja juz sprawe i zdobeda dla ciebie odszkodowanie, wtedy biora prowizje
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez Thrillco » 21/6/2006, 08:04

inna sprawa, ze nie wiem czemu i dlaczego się dziwisz-jak myslisz Eureko-jaki jest odsetek osób, które wiedzą, że nie musza walczyć same?? ja mam w rodzinie samych prawników i jak siostra zony 9tez prawnik) miała dzwona to nawet na to nie wpadła, że są takie firmy i walczyła sama-oczywiście tracac nerwy i czas...ale ostatecznie uzyskując to co jej się nalezało. Jesli jednak nawet ludzie z wykształceniem z tegoż właśnie kierunku nie zdają sobie sprawy o istnieniu firm uzyskujących odszkodowania to....czy to jest wina ludzi czy braku odpowiedniej reklamy i marketingu właśnie??:)
Co do Twojej stronki...no nie wzbudza ona zaufania kontrachenta-skoro firma nie radzi sobie we własnej branży to...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Zdziwiona ATAKIEM

Postprzez EUREKA » 21/6/2006, 11:30

Witajcie :)
Po przeczytaniu odpowiedzi na mój oddany głos jestem.... zszokowana Waszą postawą. Wyszłam do Was z inicjatywą, przyjaźnie wyciągniętą ręką, żeby wielu uświadomic, że takie firmy istnieją i żeby (tak jak siostra żony Thrillco ) nie musieli szarpac nerw i byc pozostawionym samym sobie, walcząc o pare groszy. A tymczasem spotykam się z atakiem. Piękna postawa mężczyźni! A Ty Thrillco z jednej strony zarzucasz, że odsetek ludzi uświadomionych jest mały, a zdrugiej strony, gdy już ktoś taki ja ja chce pokazac, że można i ghdzie i w jaki sposób ubiegac się o sprawiedliwośc, podstawia po prostu "nogę". I chcesz w ten sposób zmniejszyc ten odsetek ludzi nieuświadomionych, tak?
Co do Richie, to z całym szacunkiem,ale skoro nie potrafisz zrozumiec tych kilku prostych zdań, które napisałam, to nie będę komentowała reszty. Moja strona może Ci się wydaje prosta i nie na poziomie, ale mnie zależy na treści, a nie na bogactwie obrazków. I jestem z niej dumna, bo zrobiłam ją samodzielnie, po zaledwie 2miesiącach poznawania od podstaw wszystkiego co się tyczy tworzenia stron. Co do prawników, ja ich nie atakuję. Ale nie każdy prawnik potrafi tak skutecznie wygrac odszkodowanie jak specjalnie wyspecjalizowane do tego jednostki, bo przecież jedno drugie wspiera na zasadzie uzupełniania się. Agencja odszkodowawcza musi współpracowac z prawnikami, ale to tylko jeden szczebel w całym mechaniźmie, aby wygrac.
Tak więc choc mówimy dwoma różnymi językami, to odrobina kultury jest wskazana i pomaga w porozumieniu. Mam nadzieję, że to do przynajmniej zrozumiecie.
Pozdrawiam,
Anka
Avatar użytkownika
EUREKA
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/6/2006, 22:41
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Thrillco » 21/6/2006, 11:34

Eureko-zadajesz....dziwne pytania to i otrzymujesz w miare dziwne odpowiedzi:)...pytasz dlaczego ludzie nie korzystają z takich firm...udzieliłem Ci odpowiedzi dlaczego-bo o nich nie wiedzą....nie wiem czemu odebrałaś to jako atak??:O
Fajnie, że robisz sobie reklamke ale...na pewno czytałaś to co jest podane na poczatku tego topiku jako link do naszej stronki??
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez molos » 12/8/2006, 18:48

mam wieeelką prośbe!miałem wypadek 7 lipca i mam złamane udo i zszyte wszystkie palce prawej stopy.kobieta nie przyznaje sie do winy,choć jest ewidentnie winna!wiem,że sam nie poradzę sobie z tą sprawą.jestem z Augustowa,a wypadek był w Krynicy morskiej,wiec sam juz nie wiem gdzie odbędzie się sprawa.czy ktoś poradzi mi coś?
molos
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12/8/2006, 18:38
Lokalizacja: Augustów

Postprzez molos » 14/8/2006, 20:30

napisałem do kolesi w sobote i jakos nikt sie nie odzywa...nie wiem co robic.Więc polecasz ich a nie brac adwokata?jaka jest między nimi różnica?
molos
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12/8/2006, 18:38
Lokalizacja: Augustów

Postprzez Richie » 22/8/2006, 10:16

ze adwokat wezmie kase za prowadzenie sprawy, a oni tylko prowizje jesli wygrasz od tego
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez cori » 24/5/2007, 19:02

Hey temat o odszkodowaniach sprowadził mnie na wasze forum.Aktualnie mąż leży w szpitalu po wypadku motocyklowym Z WINY POLICJI z tego co wiemy przyznają się do winy ale przed orzeczeniem prokuratóry to jeszcze nie ma gwarancji Skorzystałam z tego linka http://www.scigacz.pl/Pomoc,prawna,1914.html i po opisaniu "mojego" przypadku na drugi dzień otrzymałam naprawdę bardzo szczegułową odpowiedz mam już wszystkie papiery tylko podpisy i sprawa się potoczy jednak gdyby był ktoś jużpo takich przejściach to niech się podzieli informacjami. a ja mogę was poinformowa jak to będzie w tym moim przypadku wyglądc
pozdrawiam wszystkich :)
Avatar użytkownika
cori
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24/5/2007, 18:43
Lokalizacja: katowice

Postprzez pavkox » 27/6/2007, 13:43

Badzcie ostrozni!Ostatnio zaczeły sie pojawiac ulotki, reklamy na temat firm, które odzyskuja odszkodowania<obiecuja złote gory>Ten pan z http://www.scigacz.pl/Pomoc,prawna,1914.html tez wspomnial o nie kompetentnych firmach!Podam przyklad:w zeszłym roku 8-letni syn kuzyna wbiegł na ulice, potraciło go auto- jego wina.Ale to tez ofiarawypadku, przyznano mu 50% ubezpiczenia, czyli to było 15 tys juz pewne.Rodzicom tego chłopca wydało sie to mało<kosc niezgody miedzy nami>Prawda co przeszedł po tym wypadku to jego!!!!Operacje, rechabilitacja.Udali sie wiec do takiej firmy z ulotki.............obiecywali złote góry.Wiecie ile dostali 7,5 tys po odliczeniu jakis dziwnych kosztow manipulacyjnych,prowizji itp. Szczególow nie znam jaka to firma itp. bo to drazliwy temat miedzy nami.
Chciałem w ten sposób ostrzec ludzi przed takimi złodziejami,ktorzy zeruja na ludzkim nieszczesciu. KORZYSTAJCIE Z TAKICH FIRM ALE TYLKO PEWNYCH!!!!!!!!!!!!!!1
cb 600 hornet=>FZ6 S2 `07 w koncu :)
Avatar użytkownika
pavkox
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 29/5/2007, 14:43
Lokalizacja: ze znowu :)



Powrót do Zawartość sklepu i serwisu Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê