Zobacz wątek - Kilka spraw do przedyskutowania
NAS Analytics TAG

Kilka spraw do przedyskutowania

Forum Dyskusji moderatorów i adminów

Postprzez melvin » 3/1/2014, 21:02

ke?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez madcap » 3/1/2014, 21:51

senekkorzenna napisał(a):
madcap napisał(a):moja wyczyściła.
moja mówić, co wy hejcić


Przecież to nie po Norwesku :shock:



Kan du gjenta?
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez leff » 3/1/2014, 22:45

ja Hydeparku praktycznie nie ruszam
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez Black-Ghost » 4/1/2014, 01:08

melvin napisał(a):
BG patrz co napisałem na dole posta o rangach, zrobiłem to dla zwały, miął być taki żart, w sensie że mały troling na was, ale spoko jak jeszcze ktoś przeoczył ten dopisek to następnym razem mogę napisać to na początku posta :D


O co kaman? :roll: :roll: :lol:
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez melvin » 4/1/2014, 09:06

weri awruk smiechłem że skasowałeś post :lol:
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez kravec » 4/1/2014, 17:59

Już się wystraszyłem bo ostatnio jak miałem chwilę i się nudziłem to pousuwałem z 30 tematów z akcesoriów- takich gdzie nie było odpowiedzi, takich gdzie była 1/2 odpowiedzi ale nic w nich ciekawego nie było- stwierdziłem że łatwiej będzie szukać jak ktoś będzie czegoś potrzebował. W wolnej chwili polecę dalej bo doszedłem chyba do 6 ze 160 stron.

Na szczęście to nie o to te pretensje. :)
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez madcap » 4/1/2014, 18:06

senekkorzenna napisał(a):(...)Kan du gjenta?


oj teraz mi mocno naubliżałeś :? chyba :?[/quote]

to już było po norwesku ale nie naubliżałem Tobie...
poprosiłem, abyś powtórzył
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez melvin » 8/1/2014, 10:37

Jak dla mnie to jest tema z mechaniki, ale ja tam się nie znam...


a napisałem "fajnie ze odznaczyłeś w motocyklach" bo znów w motocyklach został tylko odnośnik do przesuniętego.

I to nie ja przesunąłem ten temat gdziekolwiek, bo mam na niego wyje**** skoro ktoś go przesunął, chodzi tylko o to żeby nie zostawiać syfu w postaci odnośników.
I apeluję jak ktoś przenosi temat niech zostawi po sobie ślad w postaci kolorowego podpisu czy odcisku ch***, obojętne... dzięki temu unikniemy spin o to że temat lata w tą i na zad przenoszony przez kolejnych moderatorów. Ja zawsze po swoim działaniu zostawiam post na czerwono, lub w mniej drastycznych przypadkach dopisuję że np posprzątałem temat poprzez edycję w ostatnim poście.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Boshi » 8/1/2014, 16:22

Melvin
1. Reprymenda ogólna...
Sądzisz że jesteś jakimś wyjątkowym przypadkiem, dzieckiem pierniczonych stokrotek?

padłem jak to przeczytałem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez rosiboj » 8/1/2014, 22:04

Dzisiejszy dzien to chyba nalezalo by w kalendarzach zaznaczyc. Uwielbiam jak ktos robi z siebie blazna a pozniej udaje, ze to tak specjalnie, bo chcial byc fajny. Dla tych co nie w temacie mowie, o dziwnym zjawisku jakim jest sikanie blizej niz dlugosc wacusia i r6 z 2006 jako jedyny godny zamiennik litra.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez kravec » 8/1/2014, 22:58

Damian- spokojnie. Taki wielki szum zazwyczaj szybko mija.

Z mojej strony taka prośba:
Jeśli kiedykolwiek zobaczycie podejrzane oferty ochraniaczy lub czegokolwiek innego z akcesoriów motocyklowych proszę o zgłaszanie tego. Przeglądałem ostatnio allegro- w związku ze wspomnianą w temacie:
viewtopic.php?p=935564#935564
zbroją, którą się zainteresowałem. Przyglądałem się również tematowi żółwi Dainese'a na Allegro. Poczytałem, posprawdzałem, wysłałem kilka maili do sprzedających. Porównałem zdjęcia z tymi ze strony producenta, porównałem możliwości wyboru rozmiaru. Okazuje się że zdecydowana większość ochraniaczy Dainese na naszym Allegro to podróby. Napisałem w tej sprawie maila do Allegro (jeśli chcecie wkleję jego treść). Obsługa zareagowała błyskawicznie- w ciągu 3 godzin podane przeze mnie aukcje zostały usunięte (wydaje mi się że jeszcze kilka innych), zostawili chyba tylko jedną licytację, jedna pojawiła się w międzyczasie. Odpisali że dziękują, że aukcje zostały usunięte, zapytałem czy w przyszłości mogę pozwolić sobie na takie zgłoszenia i czy będą reagować. Odpowiedź otrzymam zapewne już jutro bo jest późno.

Temat bardzo mnie poruszył (jakkolwiek to brzmi). Trochę siedzę w temacie ubiorów motocyklowych (nie tak jak Miczab- wiadomo), kiedyś byłem bardziej ogarnięty, ale powoli wracam "do formy" (w czym Michał mi trochę pomoże)- mam nadzieję że to wspomoże to forum i być może odbije się pozytywnie na całym portalu. Generalnie chodzi mi o to, że ochraniacze to część ubioru odpowiedzialna za nasze zdrowie, czasami życie. Nie wszyscy kupujący na Allegro są tak poinformowani i dociekliwi jak ja. Dlatego wiele osób może dać się złapać. Myślę że przeciwstawianie się takim sprzedawcom (najczęściej są to małe firmy, nie prywatne osoby, a nawet jeśli to rzadko kiedy są to osoby nieświadome) może uchronić wiele osób przed nieświadomym "narażaniem się" na niebezpieczeństwo- w końcu gorsza jest świadomość posiadania ochrony, która nie spełnia swojego zadania niż brak ochrony i pełna świadomość tego braku.

Przepraszam że to takie długie- nie potrafię inaczej.
Z góry dziękuję za wasze wsparcie.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Boshi » 9/1/2014, 00:49

Jak coś znajdę, będę zgłaszał Witosławie (chyba nie pomyliłem imienia?)

Druga sprawa: Czy ja jestem przewrażliwiony, czy któregoś z modów/adminów gość zwany Malomi też drażni? zwłaszcza, w 3 pierwszych działach? ( Damian,Mariusz)?
Temat, jeden z wielu
viewtopic.php?p=936332#936332

Bardzo często, zamiast po prostu zgłosić do moderatora nieodpowiedni post, czy zastrzeżenie, pisze bezsensowny post, że np wpadnie moderator to i tamto. Trochę denerwuje mnie takie wysługiwanie się kimś.

viewtopic.php?p=935887&highlight=#935887

Nie wiem, czy on pracuje na kolejnego lizaka, czy stara się o posadę moderatora.


p.s Melvin widzę, że rozpoczął żniwa :D
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez Black-Ghost » 9/1/2014, 01:14

Hmm :roll: średnio go kojarzę. Ale można go pochwalić za znajomość regulaminu :D :lol:
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez kravec » 9/1/2014, 12:40

Boshi napisał(a):Jak coś znajdę, będę zgłaszał Witosławie (chyba nie pomyliłem imienia?)


Powiem Ci szczerze że takiej interpretacji imienia Wiktor jeszcze nie spotkałem. Z Witkiem spotykam się co jakiś czas i nawet mi odpowiada (mimo że to od Witolda), ale Witosław? Zaleciało mi Słowianami jak to szacowny pajac Donatan mawia.

A co do malomiego- też mnie irytuje na potęgę. Nie chciałem się chłopakom wcinać w pierwsze działy, ale widać trzeba gościa ukrócić i tyle.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Boshi » 9/1/2014, 12:58

Dobra Wiktor :D A ze Słowianami to ja mam tyle wspólnego co mój myśliwski pies z myślistwem :D ( czyt, nic)
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez melvin » 12/1/2014, 16:12

skończcie pier***** głupoty :lol:


Wpadł mi do głowy pomysł założenia w HP tematu pt. "OKAZJE" temat miałby służyć temu, że można do niego wrzucać ogłoszenia z allegro i tablicy z okazjami (masło maślane) typu komplet owiewek torowych z szybą który pojawił się dzisiaj na allegro do k4 1000 za 399zł, myślę że każdemu mogłoby się to przydać, oczywiście wszelkie reklamy, oferty sklepów i ogłoszenia własne(nie będące okazjami) byłyby karane WARNEM co wy na to?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez melvin » 12/1/2014, 17:24

nie chodzi tu o jakiś mega handel i opinie o sprzętach, po prostu temat na zasadzie szybkie pytani/szybka odpowiedź do zamieszczania ogłoszeń. bez spamu... założyłbym to jako przyklejony w HP a później ewentualnie przeniósł do akcesoriów jak się rozwinie.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez kravec » 12/1/2014, 18:07

Chleb mi od ust odejmie. Konkurencje mi zrobi. Zmija jedna..
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez melvin » 12/1/2014, 18:22

będę wrzucał twoje ogłoszenia z tigerami oklejonymi naklejkami arai po 500zł jako okazje
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez kravec » 12/1/2014, 19:24

Umowa stoi. 10% Twoje.

A tak swoją drogą to niby okej, jednak boję się że dużo ludzi mało ogarniętych może zaśmiecać. Na chwilę obecną możemy pisać co nieco w trudnych sprawach. Mi i tak już się fundusze na inwestycje kończą to mogę podrzucać innym. A jak ktoś chce dla siebie to jeszcze lepiej bo wystarczy dobra oferta a nie taka żeby zarobić i mieć jeszcze prawie pewność że się nie straci.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Forum Moderatorów



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr