Zobacz wÄ…tek - chopper/naked bike
Advertisement
NAS Analytics TAG

chopper/naked bike

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez wasil1993p » 9/2/2011, 15:32

to dzięki mojemu ojcu bo posadził mnie na komarku jeszcze w przedszkolu heh ;), na mz etz 150 w podstawówce a na sv 650 przejechałem się już w gimnazjum

to niesamowite ze jak pierwszy raz usiadłem na komarka to wydawał się taki potężny i mocny i trudny w opanowaniu jazdy na wprost nie mówiąc o skręcaniu, no i bałem się wrzucić na dwójkę hehe
pamiętam to i bardzo fajnie wspominam
SPRZEDAM r1 rn04 8500zł
Avatar użytkownika
wasil1993p
Bywalec
 
Posty: 765
Dołączył(a): 23/3/2009, 21:02
Lokalizacja: Suwałki


Postprzez serdujah » 17/2/2011, 09:14

no właśnie nie napisałem jakim motocyklem będę jeździł docelowo, bo do końca nie wiem, co mi się spodoba, w sensie na stówę wiem, że sporty całe zakryte plastikiem odpadają. ciągnie mnie bardziej w stronę spokojnej jazdy, pokonywania odległości (mniejszych, większych), a nie bicia rekordów, w jakim czasie przejadę z punktu A do B. rozum podpowiada, że lepiej by było zacząć właśnie od golasa, ER5, czy CB 500, ale serce patrzy już w stronę np. Shadow 500
:)
serdujah
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18/1/2011, 10:21
Lokalizacja: Węgorzewo


Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê