Zobacz wÄ…tek - WYSCIGOWE KLAMKI
NAS Analytics TAG

WYSCIGOWE KLAMKI

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Postprzez fz6 » 1/2/2011, 14:49

sorki,walnalem sie w cytowaniu twoich wypowiedzi,ty piszesz,ze moto jest metro.twoje wypowiedzi np.z listopada 2010:

1.Standardowy Gladius jest metro. Ten wynalazek jest homo.

2.Właśnie niekoniecznie. Znajdź mi big-bike'a, pokroju GSX1400. CB1300 jest damska, XJR1300 również (są za bardzo uładzonae). Nie ma nic sensownego. Nawet Triumph nie robi już motocykli z klasycznymi, okrągłymi reflektorami tylko metroseksualne badziewie zakładają. No popatrz jak to-to wygląda, padaka!



nie chce mi sie ryc po forum zeby znalezc jeszcze kilkadziesiat takich twoich wypowiedzi.
widzisz,roznimy sie tym,ze ty masz swoja wizje,a ja swoja,tyle,ze ja przy tym staram sie nie obrazac innych.


po drugie dlaczego ja mam ci udowodnic?to ty wyjechales z tekstem,ze niczym sie nie rozni zaraz po tym jak ja napisalem pierwszego posta,ze polecam rizome lub ligtecha.ty zaczales ta szczekanine to daj teraz przyklady,znajdz specyfikacje i bedzie git.
ja napisalem-nie znam specyfikacji- i opieram sie na opini dealerow,mechanikow i opini ludzi z innego forum.jak poryjesz w necie to znajdziesz,ze kilka osob wypowiadalo sie,ze im sie takie klamki zaciely.
ponadto wyglad i jakosc wykonania a ta odbiega diametralnie tez ma wplyw na cene

po trzecie nie udawaj zbitego psiaka,ze ktos ci grozi,bo klapiesz japa,obrazasz najpierw czyjs motocykl a potem uragasz mi razem z rutra,ze mam siano w glowie.to co, mam czekac i dac jezdzic po sobie jakiemus typowi co g.... o mnie wie?
jakbysmy sie znali pare latek,pare butli wypili i cos by ci nie pasowalo to moglbys sie wypowiadac na moj temat,ale poki co to kontroluj bajere.

koncze bo jak czytam takiego typa co zjadl wszystkie rozumy to mi cisnienie skacze.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40


Postprzez Seba_ER5 » 1/2/2011, 22:05

Beez urazy chlopaki ale wyp... na prv sie kłócić. W ogole to przydaloby sie odsmiecic watek.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Postprzez madcap » 2/2/2011, 00:51

zamykam, jak ktoś będzie miał coś konstruktywnego do dodania, to otworzę
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Poprzednia strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê