Zobacz wÄ…tek - Mototarg
NAS Analytics TAG

Mototarg

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Mototarg

Postprzez Norbi » 28/3/2007, 17:40

Witam,
Będę chciał na najbliższym mototargu w wawie nabyć pierwsze 2oo. Potrzebna mi będzie fachowa rada jakiegoś mechanika majacego doswiadczenie. Możecie kogoś polecić z wawy - oczywiście odpłatnie. Może ktos z forum będzie tam i nie pogardzi kilkoma stówkami, które mu wpadną za fachowa radę "brac czy nie" :wink:
Pozdr

norbi
Avatar użytkownika
Norbi
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 17/3/2007, 21:17


Postprzez eristof » 29/3/2007, 11:00

Osobiscie nie znam zadnego mechanika ale tam ich w sumie napewno bedize sporo. Jesli jestes z w-wy i byc moze znasz Tomka Kulika z Promotora to zapytaj go być moze on sie z tobą wybierze i pomoze coś kupic to życzliwy facet. Wiem tez ze czasami ktoś do niego przyjezdza by oblookał moto. Ja bede ale az tyle sie nie znam by doradzac.
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13


Postprzez Wiewiór81 » 29/3/2007, 11:08

Tomek Kulik mechanikiem nie jest.
Spróbuj zapytać na www.forum.motocyklistow.pl o Pawła Borutę - on się pojawia na tego typu imprezach, rozeznanie mechaniczne ma, bo ma serwis motocyklowy.

Pozdro, WR81
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez Norbi » 29/3/2007, 22:44

cześć, dzieki za odpowiedzi. W motoborucie niestety nikogo w weekend nie będzie - wszyscy wybywają. Chodzi mi o to, że nie mam jeszcze nic upatrzonego - chciałbym pojechac tam z kimś kto ma pojęcie o motocyklowej mechanice. Moja propozycja jest taka: umawiam się z kimś na konkretna "stawkę" za godzine i chodzimy ogladając sprzety - mam kilka modeli upatrzonych. Jeśli trafimy coś porządnego w dobrej cenie i będzie decyzja na "tak" oprócz wspomnianej stawki będzie coś ekstra (do ustalenia). Wydaje mi się, że sensowny układ - ja nie kupię gniota a osoba, która zdecyduje mi sie pomóc nie straci na darmo czasu. Oczywiście też będę potrzebował pomocy przy wyborze jakiegoś gear seta. Nawet jak nie kupie nic to lepiej chyba poświęcic pare $$$ żeby nie wje... sie w szrota... co na pewno będzie kosztowało duzo więcej, a i jeszcze jedno jestem w trakcie kursu więc w cene wliczone będzie doprowadzenie sprzęta pod dom - oczywiście pożniej odwożę katamaranem w dowolne miejsce w wawie. Juz jest właściwie piatek więc zainteresowanych proszę o szybkie info. pozdr

norbi
Avatar użytkownika
Norbi
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 17/3/2007, 21:17

Postprzez Wiewiór81 » 30/3/2007, 09:44

Zadzwoń do firmy Polgas - tel. (22) 532 46 64. Poproś o połączenie z Pawłem Garczyńskim. Jak odbierze, to powiedz mu, że polecił Ci go Wiewiór i wyłuszcz sprawę, może będzie miał chwilę - to jest najlepszy mechanik od motocykli, jakiego widziałem :)
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez Norbi » 30/3/2007, 14:26

dzieki!!!!
browara Ci wiszę przy najbliższej okazji, DUŻEGO :) :wink:
Avatar użytkownika
Norbi
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 17/3/2007, 21:17

Postprzez Tomek Kulik » 7/1/2009, 14:00

Wiewiór81 napisał(a):Tomek Kulik mechanikiem nie jest.
(...)

Ciekawe, skÄ…d taka informacja?
motocyklowa szkoła jazdy www.kulikowisko.pl na warszawskim Bemowie
Tomek Kulik
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 13/8/2007, 09:58
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Postprzez KOSA » 17/1/2009, 14:37

heheh dobre niema jak zdementować kiedyś jeden z pisarzy zamieścił w gazecie dementując plotki taki tekst INFORMACJE O MOJEJ ŚMIERCI SĄ PRZEDWCZESNE hehe PZDR!!!
GSX 750 F
Avatar użytkownika
KOSA
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 14/3/2008, 21:42
Lokalizacja: wawa/śró-płd



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê