Zobacz wątek - O forum ścigacz pl
Advertisement
NAS Analytics TAG

O forum ścigacz pl

O wszystkim
_________

O forum ścigacz pl

Postprzez pog666 » 8/1/2011, 13:46

Na początku wiem będzie dużo ortografów i widze kom. w stylu ty troglodyto itp ale z góry zazn. że mam to w dupie Nie jestem tez 13 letnim małolatem których to tak strasznie uwielbiacie dojeżdżać na tym forum Zajrzałem tu raz za sprawą wujka google i powiem wam szczerze panowie ręce opadają Doskonałe 80 procent odpowiedzi tutaj to opierdalanie besztanie wyśmiewanie itp dzieciaków którzy szukają tu odpowiedzi na nurtujące ich pytania Tymczasem ich profesjonalni doświadczeni gigantycznie błyskotliwi kamikadze total stunterzy besztają ich bo to głupie pytanie bo 125/50 bo ort bo powiedział na pana policjanta pies bo jedzie bez lejcy ech .Najfajniejsze w jeżdzie motocyklami jest to że jak jedziesz maszyną i zjebie ci sie ona w strefie 51 z dala od cywilizacji to jadący z naprzeciwka kolega na dwukołowcu nie ważne czy to haya czy komar zatrzyma się i ci pomorze.Najfajniejsze jest to że stary z 12 letnim synem potrafią siedzieć 15 godzin grzebiąc przy maszynie i zapominając o bożym świecie.Tymczasem wy jesteście tylko naklejką na maszynie jakiegoś bananowca z przerostem własnego ego i nie mającym nic wspólnego z prawdziwymi motocyklami.A więc prawda jest taka logując się tu to tak jakby zalogować się na www.policja.gov.pl.A pan simonow ech człowieku...Dobra czas kończyć Czekam na bana którego zresztą żałować nie będe
pog666
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/1/2011, 13:19


Postprzez gruby19 » 8/1/2011, 13:49

masz tutaj pare przecinków: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
;*
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo


Postprzez pog666 » 8/1/2011, 13:56

wiesz kto to był Miron Białoszwwski jak nie to wygogluj Ja mam taki sam stosunek do przecinków jak on .
pog666
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/1/2011, 13:19

Postprzez Czester » 8/1/2011, 14:03

Simon już dawno umarł na forum, a właściwie to został zamordowany :)

P.S. Wiersze Białoszewskiego są poryte. Ciekawe co on palił?
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: O forum ścigacz pl

Postprzez Arturo925 » 8/1/2011, 14:23

pog666 napisał(a):Na początku wiem będzie dużo ortografów i widze kom. w stylu ty troglodyto itp ale z góry zazn. że mam to w d*** Nie jestem tez 13 letnim małolatem których to tak strasznie uwielbiacie dojeżdżać na tym forum Zajrzałem tu raz za sprawą wujka google i powiem wam szczerze panowie ręce opadają Doskonałe 80 procent odpowiedzi tutaj to opierdalanie besztanie wyśmiewanie itp dzieciaków którzy szukają tu odpowiedzi na nurtujące ich pytania Tymczasem ich profesjonalni doświadczeni gigantycznie błyskotliwi kamikadze total stunterzy besztają ich bo to głupie pytanie bo 125/50 bo ort bo powiedział na pana policjanta pies bo jedzie bez lejcy ech .Najfajniejsze w jeżdzie motocyklami jest to że jak jedziesz maszyną i zjebie ci sie ona w strefie 51 z dala od cywilizacji to jadący z naprzeciwka kolega na dwukołowcu nie ważne czy to haya czy komar zatrzyma się i ci pomorze.Najfajniejsze jest to że stary z 12 letnim synem potrafią siedzieć 15 godzin grzebiąc przy maszynie i zapominając o bożym świecie.Tymczasem wy jesteście tylko naklejką na maszynie jakiegoś bananowca z przerostem własnego ego i nie mającym nic wspólnego z prawdziwymi motocyklami.A więc prawda jest taka logując się tu to tak jakby zalogować się na www.policja.gov.pl.A pan simonow ech człowieku...Dobra czas kończyć Czekam na bana którego zresztą żałować nie będe


Aha..

Trzyma Cię tu ktoś? Tu się kulturą odpowiada na kulturę... A jak ktoś pisze temat "jak zarejestrować 125/50, tak zeby sie psy nie połapały?" no to sory bardzo...
Widzę że Ty tylko krytyke i chamstwo na tym forum widzisz... Poczytaj jeszcze kilka tematów i sobie zobacz że można sie tu czegos dowiedzieć..
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez Landryss25 » 8/1/2011, 14:46

Pog, forum tworzą ludzie. Jako że ścigacz.pl jest jednym z największych i najbardziej znanych serwisów internetowych zaglądają tu różni ludzie. Pełno jest pieniaczy ale znam też dużo konkretnych osób które potrafią pomóc.

Nie ma co płakać jak Cię ktoś uraził :wink:
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê