Zobacz wątek - Prawko jazdy na motocross'y
NAS Analytics TAG

Prawko jazdy na motocross'y

Przepisy, prawo
_________

Prawko jazdy na motocross'y

Postprzez kiterso » 27/3/2007, 15:56

Witam Wszysktich forumowiczow , chcialem sie dokladnie od Was dowiedziec czy mam szanse na prawko A1 (te bylo na motocykle , chyba dobrze mowie ? ) , 17 lat skoncze 2-ego wrzesnia , a chcialbym sobie kupic Crossa mniej wiecej takiego http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M385607 , ale z tego co czytalem to ten ma chyba za duza poj silnika i moc KM , no ja zielony w tym temacie jestem , wlasciwie to niedawno sie tak najaralem na motor cross , i chcialem zebyscie mi powiedzieli jaka kategorie do takich crossow trzeba zdac , ile to kosztuje , ile trwa , czy trzeba na zdawanie prawka trzeba miec swoj motor , slyszalem tez ze jesli sie nie ma odpowiedniego wieku lub danej kategorii , to nie mozna miec crossa o zbyt duzej poj silnika itp , no nic czekam na Wasza pomoc , prosze piszcie jak najwiecej zebym wiedzial jak najwiecej , z gory Wam naprawde dziekuje . :) i Zycze wszystkim Moto- Crossiarzom dobrych rajdow ;)
kiterso
Świeżak

Powrót do Prawo