Zobacz wątek - Skradziono VOR 530 SM-RC Kraków
NAS Analytics TAG

Skradziono VOR 530 SM-RC Kraków

Baza skradzionych pojazdów i rzeczy
Ukradli Ci motocykl? Wyślij nam też wiadomość na https://www.facebook.com/skradzione.motocykle - opublikujemy na Facebooku i udostępnimy na głównym profilu Facebook/Scigacz_pl
_________

Skradziono VOR 530 SM-RC Kraków

Postprzez bartekmost » 27/12/2010, 12:56

Pomiędzy 20 a 24 grudnia 2010 r skradziono mi motocykl VOR 530 SM-RC. Motocykl był zaparkowany w garaży podziemnym w bloku przy ulicy Bobrzyńskiego w Krakowie (Osiedle Europejskie). Motocykl to wyczynowe supermoto z zamontowanymi lampami i tablicą rejestracyjną, koloru czarnego. Cechy szczególne: koła 17 cali z oponami Maxxis GoldSpeed, na tylniej rawce napis "KAWASKI NEWCASTLE", czarna przednia lampa "Polisport", na kierownicy komputer TrailTech VAPOR w kolorze srebrnym, czarne Handbary Acerbis, radialna pompa hamulca Brembo w kolorze złotym, nad bakiem w okolicach gowki ramy tabliczka z napisem "LIMITED EDITION SM-RC 021 2002", seryjny brak rozrusznika tylko kickstarter kopany do przodu.

Motocykl jest unikatowy, mam nadzieję że gdzieś wypłynie.

Ktokolwiek widział / ktokolwiek wie proszę o kontakt pod numer telefonu 507089816

Niżej zamieszczam zdjęcie tego modelu motocykla (na zdjęciu wersja SM-E która różni się od mojej wyłącznie posiadaniem rozrusznikiem i kilkoma detalami technicznymi)
Obrazek
bartekmost
Świeżak

Powrót do Skradziono / zgubiono