Zobacz wątek - jeden procent

jeden procent

O wszystkim
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Miczab, leff

jeden procent

Postprzez gosia » 12/12/2010, 21:15

Zwracam się z ogromną prośbą o przekazywanie jedego procentu dla Kubusia, jest to mój i cichego synek chrzestny. Dla was jeden procent to bardzo mało, dla niego znaczy wiele. http://www.dzieciom.pl/11612
Poniżej zamieszczam list mojej siostry, czyli mamy Kubusia.
" Witam,

Pozwoliłam sobie napisać prośbę o pomoc dla mojego 4,5 rocznego synka Jakuba. Od urodzenia zmagamy się z jego chorobami i nasze wysiłki nie idą na marne. Biorąc pod uwagę jego schorzenia neurologiczne (wada wrodzona centralnego układu nerwowego, padaczka , autyzm) funkcjonuje na bardzo wysokim poziomie. Potrzebuje jednak intensywnego wsparcia, szczególnie ważnego w tak młodym dla mózgu wieku. Teraz jest najlepszy czas, aby jak najwięcej wypracować i dać mu szansę na w miarę normalne funkcjonowanie.

Za namową przyjaciół i szczególnie nam bliskich rehabilitantów niedawno zapisaliśmy Jakuba do Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, aby rozszerzyć jego rehabilitację o niezbędną pomoc, która finansowo nie jest dla nas dostępna. Zbliża się koniec roku i rozliczenia roczne za 2010 rok, każdy z nas będzie mógł przeznaczyć 1% podatku na pomoc dla wybranej organizacji pożytku publicznego-założone dla mojego dziecka subkonto w w/w fundacji spełnia wymogi ustawy. Wystarczy wpisać dane Fundacji: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" KRS 0000037904 w rozliczeniu rocznym i zaznaczyć, że pomoc jest dla Wiechowicz Jakub nr członka 11612.

Można również dokonywać bezpośrednio wpłat na specjalnie dla Jakuba założone subkonto, prowadzone przez Fundację.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
nr kont: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
tytułem: darowizna na pomoc i ochronę zdrowia Wiechowicz Jakub nr członka 11612

Podaję link do strony internetowej Fundacji, gdzie można automatycznie wygenerować gotowy DRUK do wpłaty darowizny: http://www.dzieciom.pl/11612

... i zobaczyć zdjęcie mojego synka J

Z całego serca dziękuję za Waszą pomoc.

Pozdrawiam

Katarzyna Wiechowicz"
Obrazek
gosia
VIP Ścigacz.pl

Powrót do Hydepark