Zobacz wątek - [USŁUGA] Super prezent dla kumpla- karykatura na motorze

[USŁUGA] Super prezent dla kumpla- karykatura na motorze

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Miczab, leff

[USŁUGA] Super prezent dla kumpla- karykatura na motorze

Postprzez vao » 8/12/2010, 13:36

Oferuje profesjonalne wykonanie karykatur ze zdjęć które mogą być super pomysłem na dowolną okazje. Z racji tego że cały serwis jest poświęcony tematyce motocyklowej to w mojej galerii karykatur już wykonanych na pewno znajdziecie przykłady karykatur na motorach, quadach, skuterach.
Gwarantujemy podobieństwo do osób rysowanych oraz dopracowanie wszystkich szczegółów. Więcej przykładowych prac na stronie Prezent dla motocyklisty (otwórz link). Cena jest zależna od formatu, kolor/czb.
Ostatnio edytowano 28/2/2019, 08:14 przez vao, łącznie edytowano 2 razy
vao
Świeżak

Prezent dla motocyklisty

Postprzez vao » 22/12/2010, 23:40

Jest nadal aktualne
vao
Świeżak

Re: [USŁUGA] Prezent dla twojego kumpla/koleżanki- karykatur

Postprzez vao » 28/2/2019, 08:12

Usługa jest nadal aktualna.

vao napisał(a):Oferuje profesjonalne wykonanie karykatur ze zdjęć które mogą być super pomysłem na dowolną okazje. Z racji tego że cały serwis jest poświęcony tematyce motocyklowej to w mojej galerii karykatur już wykonanych na pewno znajdziecie przykłady karykatur na motorach, quadach, skuterach.
Gwarantujemy podobieństwo do osób rysowanych oraz dopracowanie wszystkich szczegółów. Więcej przykładowych prac na stronie Prezent dla motocyklisty (otwórz link). Cena jest zależna od formatu, kolor/czb.
vao
Świeżak

Powrót do Ogłoszenia drobne