Zobacz wątek - [S]Używana Kurtka Alpinestars T-dyno XL

[S]Używana Kurtka Alpinestars T-dyno XL

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Miczab, leff

[S]Używana Kurtka Alpinestars T-dyno XL

Postprzez Toudik » 22/11/2010, 20:32

Tak jak w temacie:
http://allegro.pl/uzywana-kurtka-alpinestars-t-dyno-jak-nowa-i1335173785.html (otwórz link)

Witam

Mam do zaoferowania używaną kurtkę Alpinestars T-dyno rozmiar XL w dobrym stanie.

Nigdzie nie ma żadnych przetarć, przedarć, kolory nie są wyblakłe, biel to biel, niebieski to niebieski, czerń to czerń, podpinka mało używana, ochraniacze w nienagannym stanie, na szczęście nigdy nie musiałem sprawdzać ich działania.

Zdjęcia moge podesłać na email.

Dlaczego więc w "dobrym", a nie w doskonałym stanie??

Otóż, gdy przygotowywałem ją do aukcji podczas prania podniszczył się delikatnie materiał wszywek na przedramieniach. Wszystko widoczne na zdjęciach. Oczywiście pranie odbywało się z wyjętymi ochraniaczami. Wszywka, która znajduje się na plecach jest nienaruszona.

Kurtke sprzedaje, ponieważ miałem wypadek na motocyklu znajomego i pilnie potrzebuje pieniędzy na narpawe jego moto.
kontakt:
GG:5538681

tel. 791977409-dzwonić po 15-tej.

Koszty przesyłek są jedynie orientacyjne, wszystko do uzgodnienia.

Odbiór osobisty możliwy w Konstancinie-jeziornie lub w Warszawie - metro.
Toudik
Świeżak

Powrót do Ogłoszenia drobne