Zobacz wątek - KAWASAKI gpz 500S - sprzedam PILNIE cena 3700 !

KAWASAKI gpz 500S - sprzedam PILNIE cena 3700 !

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

KAWASAKI gpz 500S - sprzedam PILNIE cena 3700 !

Postprzez kowaal11 » 21/11/2010, 13:41

KAWASAKI GPZ 500S
rok 1994
poj. 500ccm
60km
przebieg 49.000km

Motocykl sprzedaje ze wzgledów finansowych ale mam nadzieję ze za około 1-2 lata znowu będę mógł zasiąść na jednośladzie (to uzależnia;).
Motocykl jest zrywny i niezawodny. Jeśli chodzi o stan techniczny to na bieżąco dbam o niego tak jest najlepiej bo później nie ma niespodzianek. Motocykl odpala nawet po długich postojach w garażu. Obecnie jest przechowywany w miejscu gdzie jest sucho i ciepło.

W motocyklu przydałoby się wymienić przede wszystkim oponę tylną oraz linkę od prędkościomierza bo podczas ostatniej przejażdżki mi strzeliła. Jeśli chodzi o łańcuch to wymieniany był 1,5tys km temu. Przez rok użytkowania wymieniłem rozrusznik i wyczyściłem całą elektrykę. No i wlewałem paliwo zawsze do pełna.

Motocykl jest świetnym rozwiązaniem dla początkujących chociaż mi na nim było z początku trochę ciężko a po mimo że rok minął to mi się nie znudził.

Do motocykla dodaje:
komplet świecy
filtry oleju x2
klocki hamulcowe x2
smar w spreju MOTUL

kontakt kowaal11@wp.pl tel 798 592 333 (orange) - wieczorem (17 - 22)
Najbardziej preferuję kontakt telefoniczny bo na pocztę rzadko wchodzę.
Pozdrawiam... Marcin

Cena jest niska a oferty nie wystawie po raz kolejny
3700zł
Załączniki
gpz2.jpg
gpz2.jpg (78.47 KiB) Przeglądane 60 razy
kowaal11
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl