Zobacz wÄ…tek - CoÅ› innego dla wybranych :)
Advertisement
NAS Analytics TAG

CoÅ› innego dla wybranych :)

VIP Åšcigacz.pl
_________

CoÅ› innego dla wybranych :)

Postprzez Manhatan » 24/3/2007, 18:16

Po dzisiejszym EXPO stwierdziłem, że było strasznie dużo ludu z naszego fanklubu z tego co czytałem, a widziałem dosłownie garstkę ludzi.

Pomyślałem sobie, że skoro już jesteśmy grupą wyróżniających sie osób, spośród tych kilku tysięcy forumowiczów to fajnie by było mieć znak rozpoznawczy.

Mianowicie, z tego co wiem to w sklepie niema juz białych koszulek scigacz.pl, czylli w sumie nikt ich już nieposiada.

W ramach jeszcze wiekszej integracji i łatwości w znajdywaniu siebie na różnych tego typu imprezach warto by było wypuscić serię białych koszulek tylko dla fanklubu scigacz.pl?

Tak sobie myślałem, że skoro można było zrobić dla kilku osób na to EXPO koszulki scigacz.pl z nickami z fotrum, to do tych białych tez można by takie cos wykminić. Osobiście wydaje mi się, że jednak nick z forum powinien być umieszczony z przodu koszulki na lewej/prawej piersi (niepamietam na której jest napis scigacz.pl) , a nie na plecach, bo to trochę mało widoczne :roll:

Nie chcę żebyście sobie pomyśleli, że sie rządzę, poprostu chciałbym dać taka propozycję, która w sumie w pewnym stopniu ułatwiłaby nam rozpoznawanie sie na imprezach :wink:

Co o tym sÄ…dzicie?

P.S Tylko odpowiedzcie, a nie tak jak w temacie o bluzach :P
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE


Postprzez spazz » 24/3/2007, 18:22

nie zaloze bialej koszulki.
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien


Postprzez &rew » 24/3/2007, 18:32

Moim zdaniem pomysł bardzo dobry :)
a ze swojej strony dorzuce że mogłyby powstać specjalne naszywki na kurtki ( i nietylko :lol: ) z logiem scigacz.pl osobiście byłbym zainteresowany kupnem takowych :D
www.STUNTPOLAND.com | Dzida jest bogiem, freestyle nalogiem, predkosc zabawÄ… a Stunt podstawÄ…
&rew
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 253
Dołączył(a): 10/3/2007, 17:57
Lokalizacja: Kutno

Postprzez siekson » 24/3/2007, 19:50

spazz napisał(a):nie zaloze bialej koszulki.


Ja tez

To moze wszyscy bedziemy mieli czerwone czapeczki ze smigielkiem. Wtedy to dopiero bedziemy zauwazalni :D.
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: CoÅ› innego dla wybranych :)

Postprzez gosia » 24/3/2007, 21:30

siekson napisał(a):To moze wszyscy bedziemy mieli czerwone czapeczki ze smigielkiem. Wtedy to dopiero bedziemy zauwazalni :D.


Jestem za śmigiełkiem :)

Manhatan napisał(a):Pomyślałem sobie, że skoro już jesteśmy grupą wyróżniających sie osób, spośród tych kilku tysięcy forumowiczów to fajnie by było mieć znak rozpoznawczy.

Mianowicie, z tego co wiem to w sklepie niema juz białych koszulek scigacz.pl, czylli w sumie nikt ich już nieposiada.

W ramach jeszcze wiekszej integracji i łatwości w znajdywaniu siebie na różnych tego typu imprezach warto by było wypuscić serię białych koszulek tylko dla fanklubu scigacz.pl?


A tak serio to nie przesadzajcie z tym wyróżnianiem się. Czy to tak na prawdę potrzebne? Kto będzie chciał kogoś poznać, to zrobi to bez "znaku rozpoznawczego", ale to tylko moje skromne zdanie.
Avatar użytkownika
gosia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 140
Dołączył(a): 29/6/2006, 19:33
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez spazz » 25/3/2007, 07:27

gosia ma racje. no chyba ze np panie obnaza piersi w gesie rozpoznwczo-powitalnym? co wy na to?
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Meciek » 25/3/2007, 11:45

A ja wiem? Takie koszulki to nie głupi pomysł, a nick mógłby być jak u piłkarzy na plecach. Takie special edition;)
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Manhatan » 25/3/2007, 18:55

Mi nie chodzi o wyróżnianie w sensie hierarchi, tylko o to żebym wiedział z kim mogę porozmawiać i do kogo się odezwać, bo jeśli chodzi o mnie to tak trochę w pewnym sensie się krępowałem. Niewiedziałem czy mam podejść i powiedzieć ''cześć jestem Mahnatana, a kim ty jesteś?'' albo ''siema/cześć/dzień dobry, co slychać, a tak wogóle z kim gadam?''

Była to dla mnie nowa sytuacja, że widziałem się naraz z tak duża ilością osób i wkońcu niewiedziałem z kim gadać, stąd ten pomysł :wink:

Oczywiście chciałem zobaczyć tylko jakie kto ma zdanie :wink:
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez kravec » 25/3/2007, 20:29

Manhatan ma racje.... kilka osob mialo podpisy na koszulkach, Thrillco sie przedstawial sam.... ale wydaje mi sie ze minalem sie z dosc duza liczba osob z forum nawet o tym nie wiedzac... akurat z nim sie na chwilke zgadalem ale to tez tylko przypadek bo akurat z Lovtza o forum rozmawial... a naszywki calkiem fajny pomysl.... bo w sumie jak dzisiaj popatrzylem na moto to nie mam pojecia gdzie przykleic nalepki scigacz.pl.... na baku nie bo nie bedzie widac... a na owiewkach nie mam za bardzo miejsca... a przeciez po to to jest zeby rozreklamowac ten portal prawda??
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Meciek » 25/3/2007, 20:33

też jestem za tym, mimo ,ze na expo nie zawitałem. Jeżeli to nie wyjdzie to zamówię sobie koszulkę i sam dorobie swój nick - tak jak to widziałem np. na zdjęciach gelo007.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Wombat » 26/3/2007, 10:57

ja sobie chetnie nakleje, naklejki scigacza na czasze reflektora, założe biała koszulke, naszyje naszywke na kurtke w widocznym miejscu myśle ze moge jeszce wykminic tatuaż na mym wysokim czole i dziare na dłoni z logiem scigacza....... :lol:
""nie mogie"" heheh
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez hefron » 26/3/2007, 11:28

siekson napisał(a):
spazz napisał(a):nie zaloze bialej koszulki.


Ja tez

To moze wszyscy bedziemy mieli czerwone czapeczki ze smigielkiem. Wtedy to dopiero bedziemy zauwazalni :D.


A dlaczego? Bo będziecie wyglądać jak w czystym?
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez dormarcia » 26/3/2007, 13:36

Hejka
widzę, że ja też ominęłam kilku naszych kolegów...

Ja uważam, że i tak byliśmy widoczni.
Wystarczyło podejść i zagadać...to nic trudnego.

Fajnie było :D !

Obserwujcie wydarzenia na naszym portalu, odpowiadajcie na pw i planujcie sobie z nami czas. :P

Najbliższa chyba impreza na której możemy się spotkać to Extrim Moto.
Zabierajcie się na moto i do zobaczenia wkrótce :D :D
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez silver » 26/3/2007, 15:21

Jak mnie do matury dopuszczą to całkiem możliwe, że wpadnę :wink:. Odstresować się trochu przed wylotem :P

Pozdrawiam.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez &rew » 26/3/2007, 16:45

Wombat napisał(a):ja sobie chetnie nakleje, naklejki scigacza na czasze reflektora, założe biała koszulke, naszyje naszywke na kurtke w widocznym miejscu myśle ze moge jeszce wykminic tatuaż na mym wysokim czole i dziare na dłoni z logiem scigacza....... :lol:
""nie mogie"" heheh


idąc tokiem Twojego rozumowania to ja tez w wakacje reklamowałem scigacz.pl bo miałem irokeza :lol: :D
www.STUNTPOLAND.com | Dzida jest bogiem, freestyle nalogiem, predkosc zabawÄ… a Stunt podstawÄ…
&rew
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 253
Dołączył(a): 10/3/2007, 17:57
Lokalizacja: Kutno

Postprzez Meciek » 26/3/2007, 21:48

&rew napisał(a):idąc tokiem Twojego rozumowania to ja tez w wakacje reklamowałem scigacz.pl bo miałem irokeza :lol: :D


Wtedy reklamowałeś Raptownego.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez &rew » 26/3/2007, 22:08

hehe w sumie to racja ale on to chyba reklamy dużej nie potrzebuje :D
www.STUNTPOLAND.com | Dzida jest bogiem, freestyle nalogiem, predkosc zabawÄ… a Stunt podstawÄ…
&rew
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 253
Dołączył(a): 10/3/2007, 17:57
Lokalizacja: Kutno

Postprzez Alonzo » 27/3/2007, 00:38

zróbcie projekt takiej koszulki. Musi być cała w jednym kolorze (czarnym, białym, zielonym, wszystko jedno jakim, byle w jednym). Może mieć białe (i tylko białe) wykończenia na rękawkach i pod szyją.

Jak zrobicie projekt, to ja spróbuje te koszulki zrobić i będziecie mieli.

Pozdrawiam
Tomek
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez spazz » 27/3/2007, 08:02

biala i obcisla dla hefrona zeby mu sutki bylo widac. bedzie przeczysta
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Thrillco » 28/3/2007, 11:04

napis na plecach jest dobry ale niekoniecznie z ksywą...bo to działa trochę dziwnie, przecież ksywe można poznać jak isę sobie przedstawiamy, a nikt się przecież nie bedzie przedstawiał w typie "bond, james bond" tylko ksywą...chyba. Najlepiej czarna koszulka taka jak jest teraz tylko z tylu pod logiem i z przodu pod nazwą scigacz.pl dodac Fanklub Scigacz.pl i tyle....poza tym, jak to ktoś słusznie zauważył, wystarczy pozbyc się pewnych zachamowań, podejść i zagadać, bedzie okazja już niedługo.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Następna strona


Powrót do VIP Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê