Zobacz wÄ…tek - dwa pytania laika ;)
Advertisement
NAS Analytics TAG

dwa pytania laika ;)

O wszystkim
_________

dwa pytania laika ;)

Postprzez harry89 » 23/3/2007, 18:44

1. po co zagina sie tablice pod katem prostym? czy kierowca ktory jedzie za motocyklem nie widzi wtedy cyfr? czy policja traktuje to jako wykroczenie? (w koncu tablica jest widoczna, tyle ze trzeba spojrzec od gory)...

2. czy takie "cos" co jest naklejone na baku w okolicach brzucha kierowcy to tez crash-pady? a jesli tak, to jaka jest ich rola - przeciez motocykl przewraca sie na bok a nie do gory nogami.


wiem, wiem - smieszne pytania, ale tym latwiej bedzie odpowiedziec ;)
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin


Postprzez &rew » 23/3/2007, 19:00

Śmieszne bardzo śmieszne :D na baku to jest naklejony Tank-pad zapobiega porysowaniu baku przez metalowy zamek od kurtki, a jeżeli chodzi o tablice to zdejmij sobie z moto/samochodu albo zaklej szara taśmą na gada to zobaczysz czy cie nie zatrzymają :D :twisted:
www.STUNTPOLAND.com | Dzida jest bogiem, freestyle nalogiem, predkosc zabawÄ… a Stunt podstawÄ…
&rew
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 253
Dołączył(a): 10/3/2007, 17:57
Lokalizacja: Kutno


Postprzez Manhatan » 23/3/2007, 19:02

Zaginanie tablicy podlega pod mandat (może nawet zabranie dowodó rejestracyjnego?) Zaginana jest po to, aby podczas pościgu policja niemogła spisać nr. rejestracynjch pojazdu.

To co jest naklejone na baku to jest ''Tank Pad''
Jego rolę określam bardziej jako ozdobną, lesz chroni także okolice baku przed zarysowaniami np. spodnie (a przynajmniej tak mi się to widzi)
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez harry89 » 23/3/2007, 19:08

&rew napisał(a):zdejmij sobie z moto/samochodu albo zaklej szara taśmą na gada to zobaczysz czy cie nie zatrzymają :D :twisted:

nie o to chodzi. tablica jest zagieta, ale czesciowo, tak jak np. u barthezzaR6 viewtopic.php?t=3575&highlight= czyli tak, ze widac numery, tyle ze trzeba stanac obok motonga.
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez harry89 » 23/3/2007, 19:10

Manhatan napisał(a):Zaginanie tablicy podlega pod mandat (może nawet zabranie dowodó rejestracyjnego?) Zaginana jest po to, aby podczas pościgu policja niemogła spisać nr. rejestracynjch pojazdu.

po co sie zagina to ja wiem ;) tyle ze zagiecie pod katem 90 stopni to jest zagiecie... i jednoczesnie nie-zagiecie, bo przeciez tablice widac!
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez &rew » 23/3/2007, 19:13

Wiem że częściowo zagięta ale to było takie porównanie ale skutki takie same :D :twisted: zagnij tablice polataj przed posterunkiem/komęda 120km/h i zatrzymaj sie do kontroli panowie w niebieskich mundurach Ci wszystko wyjaśnią napewno :!: :twisted: :lol: :twisted:
www.STUNTPOLAND.com | Dzida jest bogiem, freestyle nalogiem, predkosc zabawÄ… a Stunt podstawÄ…
&rew
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 253
Dołączył(a): 10/3/2007, 17:57
Lokalizacja: Kutno

Postprzez mlody » 23/3/2007, 19:46

To do Joke temat jest :twisted: ,oj harry89 tititi żartownisiu :twisted: :twisted: :lol:
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez matata176 » 23/3/2007, 20:13

Art.60ust.1 pkt 2 p.r.d
Zakazy dla kierujÄ…cych pojazdami.
Zabrania siÄ™ :
zakrywania świateł oraz urządzeń sygnalizacyjnych, tablic rejestracyjnych lub innych wymaganych tablic albo znaków, które powinny byc widoczne;

Na to nie ma taryfikatora i mozna dostać kwita do 500 zł.
Avatar użytkownika
matata176
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22/2/2007, 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz XBR 500

Postprzez Wombat » 24/3/2007, 12:03

Gliniarz stwierdza ze tablica jest nieczytelna i tyle. Poniewaz nie ma nigdzie okreslenia "stopień nieczytelnosci" gliniarz moze powiedziec po prostu nieczytelna i koniec..... i wtedy tak samo jak w przypadku kompletnie brudnej - mandat...
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê