Zobacz wątek - Nokia n73 POLECAM!!! sporo zdjęc, bez blokad

Nokia n73 POLECAM!!! sporo zdjęc, bez blokad

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Miczab, leff

Nokia n73 POLECAM!!! sporo zdjęc, bez blokad

Postprzez makus001 » 30/10/2010, 13:11

http://allegro.pl/nokia-n73-polecam-spo ... 88115.html Witam.
Mam na sprzedaż świetną nokie n73. Nie jest poobijana , nie była rzucana, nie spadła na beton czy inne twarde podłoża posiada wprawdzie slady użytkowania ale to normalne ślady i delikatne a nie odbicia na obudowie. Telefon nie jest nowy lecz poza kilkoma delikatnymi ryskami jest ok. Zdjęc jest 14 wiec dokładnie można obejrzeć go , nie gubi zasięgu, nie wiesza sie. Stan jego określam na wizualnie bardzo dobry a technicznie wzorowy. Klawiatura nie jest powycierana ani tez przyciski na bokach, nie posiada blokady żadnego z operatorów, aparat jak na 3,2mpx robi świetne zdjęcia. Kilka razy sprawdzałem na nim nawigacje i muszę przyznać ze rewelacja, potrzebny jest tylko zewnętrzny moduł GPS który mogę dołożyć do telefonu po uprzednim uzgodnieniu ceny.

W zestawie jest
- oryginalna ładowarka
- kabel usb
- nieużywane słuchawki z pilotem i nowe gąbki do nich w woreczku
- przejściówka ze starej większej wtyczki ładowarki na nową cienką (czasem przydaje sie w aucie, często ładowarki samochodowe maja gruby wtyk )
- jakies książeczki ( instrukcje itp)
- CD z oprogramowaniem
- Oryginalny kartonik ze zgodnym numerem imei.

Kontakt pod numerem 503 022 994
Mail priv
GG 1575049
wsk,CZ350,KawaVulcan
makus001
Świeżak

Powrót do Ogłoszenia drobne