Zobacz wątek - Budowa Toru Lublin - konferencja prasowa

Budowa Toru Lublin - konferencja prasowa

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Budowa Toru Lublin - konferencja prasowa

Postprzez Moto-GP » 26/10/2010, 10:08

Jeśli jeszcze nie wiecie to zrodziła się słuszna inicjatywa budowy Toru Lublin. Więcej info na: http://www.torlublin.moto-gp.pl
Inicjatywa „TOR LUBLIN” - konferencja prasowa.
Już w najbliższy czwartek 28.10.2010, o godzinie 11-tej, w siedzibie Zarządu Okręgowego PZM w Lublinie odbędzie się konferencja prasowa w sprawie inicjatywy budowy toru wyścigowego na Lubelszczyźnie. Na spotkaniu zostaną przedstawione główne założenia projektu oraz korzyści wynikające z realizacji tego przedsięwzięcia. Udział w konferencji zapowiedzieli między innymi: Waldemar Czerniak – Prezes ZO PZM, Andrzej Stachurski – Prezes Automobilklubu Lubelskiego, Grzegorz Sprawka – rzecznik inicjatywy. Zapraszamy przedstawicieli wszystkich mediów regionalnych i ogólnopolskich.


Bardzo ważne – Debata w sprawie inicjatywy „TOR LUBLIN”.
Data – 09.11.2010 r.
Godzina – 19:00
Miejsce – Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego, ul Akademicka 15, Lublin
Zadanie – Koniecznie weź udział w debacie na temat budowy toru wyścigowego na Lubelszczyźnie. W spotkaniu wezmą udział politycy, posłowie, radni, przedstawiciele mediów oraz inne, ważne osoby z życia publicznego i sportu.


Jestem przekonany, iż w tym dniu damy wyraz poparcia dla naszego pomysłu i na spotkanie przyjdzie taka liczba miłośników motoryzacji i sportów motorowych, że największa aula w mieście będzie pękała w szwach. Do dyskusji zapraszamy również przeciwników pomysłu, jeśli w ogóle tacy są. Przekażcie proszę tę informację znajomym, kolegom, rodzinie – musimy się naprawdę zmobilizować, bo tylko w ten sposób możemy coś wywalczyć. Jeśli pogoda na to pozwoli przyjedźcie na spotkanie motocyklami, samochodami sportowymi, quadami, zabytkami i wszystkimi sprzętami, które później będą jeździły po nowo powstałym torze. Po debacie przejedziemy w paradzie przez miasto i pokażemy wszystkim, że jest nas naprawdę bardzo wielu.

Wielkie dzięki
Grzesiek Sprawka

P.S. W miarę możliwości, proszę o przesyłanie potwierdzenia przybycia na adres torlublin@moto-gp.pl , w treści maila wpisz imię i nazwisko oraz liczbę osób, które przyjdą z Tobą.
Moto-GP
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7/12/2008, 00:28
Lokalizacja: Lublin


Postprzez Moto-GP » 8/11/2010, 13:45

Przypominamy, że jutro o godzinie 19 w Sali Kongresowej Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Akademickiej 15 w Lublinie odbędzie się debata w sprawie budowy Toru Lublin. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Moto-GP
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7/12/2008, 00:28
Lokalizacja: LublinPowrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocykloweKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
na gr