Zobacz wątek - Honda CBF 600 do oceny

Honda CBF 600 do oceny

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Honda CBF 600 do oceny

Postprzez woku28 » 24/10/2010, 17:02

Na początku witam wszystkich forumowiczów, jestem na etapie zakupu swojego pierwszego motocykla. Wybór padł na cbf 600. Na allegro czy też na mobilu jest sporo ofert...pojawiła sie również taka:

http://allegro.pl/honda-cbf-600-nie-cbr ... 44637.html

Jeżeli ktos z doswiadczonej braci, badz użytkowników wspomnianej cbf-ki widzi w egzamplarzu cos niepokojącego, niestandardowego prosze podpowiedzcie. Jezeli chodzi o wlasciciela to moto wzial w rozliczeniu, jest to import francja, geeralnie pewnie jak wszyscy handlarze mowi ze motor jest w bardzo dobrym stanie. Zanim sie tam wybiore z kolega motocyklista sprzęt obejrzec i ocenic chcialbym poznac wasze przemyslenia.

Z góry dzieki
woku28
Świeżak

Postprzez leff » 25/10/2010, 09:26

import Niemcy .... blachy z Francji
Twoj podpis jest za dlugi
leff
ZlyCzlowiek

Postprzez woku28 » 26/10/2010, 16:21

Ten temat poruszałem z wlascicielem, moto jest z francji zle wpisal na aukcji,
jezeli chodzi o moto z francji to generalnie przyjezdzaja stamtad motocykle po "przygodach"...wiadomo kawał drogi cena musi byc atrakcyjna zeby sie oplacało. Bardziej chodzilo czy widzicie w tym motocyklu cos "niestandardowego"?? szkoda mi leciec 400 km, dlatego pytam
woku28
Świeżak

Postprzez pan_wiewiorka » 27/10/2010, 06:32

Generalnie na fotkach niewiele widać, za bardzo skontrastował. Po lewej stronie kanapa nie dochodzi do boczków ale to można zwalić na to, że nie jest seryjna. Chciałbym zobaczyć spasowanie owiewek do baku oraz fotkę od tyłu. Nie wiem jak z malowaniami było w tym roczniku choć z drugiej strony to sprzęt z Francji więc i tak różnie być może. Poproś o fotki, które będą mniej kontrastowe, tutaj właściwie poza wielką czarną plamą nic nie widać.
pan_wiewiorka

Postprzez woku28 » 1/11/2010, 12:26

Odświeżam prośbę, poprzednie moto jednak odpada wlasciciel nie wie o nim zbyt wiele więc wolę nie ryzykować. W przyszłym tygodniu lecę na Śląsk z kumplem motocyklistą obadać i mam nadzieje kupić jeden z dwóch prezentowanych motocykli:

http://allegro.pl/honda-cbf-600-s-2005- ... 64317.html

http://otomoto.pl/honda-cbf-cbf-600-z-a ... 64830.html

Obydwa motorki uzywane w kraju już trochę czasu. Jak je oceniacie ?? wlaściciele utrzymują że sa w stanie idealnym, w tym srebrnym z tego co mowil wlasciciel szykuje sie naped do wymiany, wlasciciel czarnego mowil ze kupil moto po przewrotce(nic nie bylo pekniete jedynie owiewka była prysnieta-ma na to dowody w postaci fotek uszkodzeń).

Proszę o jakieś sugestie przemyslenia odnosnie tych sprzetów.
woku28
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.