Zobacz wÄ…tek - Wesele
NAS Analytics TAG

Wesele

O wszystkim
_________

Postprzez SzpiceR » 25/10/2010, 19:51

ja nielubie tych starych tancow i wogole wszysyc placza na zmiane i sie bawiÄ…... ale dvpy mozna zagadywac niezle to jest zawsze pewne na weselu, chodz tak dla treningu konwerchy :)
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez Nex_pl » 3/11/2010, 09:54

Wesela są zajebiste ale jak tylko zaczynają się te idiotyczne zabawy o północy to zbieram się na fajkę i siedzę tam aż to się skończy. Fajnie gdy zabawy dotyczą pary młodej ale już przeciąganie mandarynki przez czyjeś spodnie lub bieganie po pijaku wokół krzeseł to jakaś pomyłka. Nie wiem po co te idiotyzmy skoro można tańczyć, pić i bawić się na luzie do rana :)
I tak nikt nie czyta podpisów.
Avatar użytkownika
Nex_pl
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3/11/2010, 09:26


Postprzez RUTRA.RD » 3/11/2010, 10:11

zabawy nieraz są fajne i śmieszne bez przesady :)
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez Konio » 3/11/2010, 10:54

niektore zabawy sa fajne :D
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Ernesto » 3/11/2010, 14:25

a ja wam powiem, że gram w zespole weselnym (www.zespol-bingo.pl ;]) i na weselach to jest bardzo różnie, wszystko zależy od ludzi. Gramy różne wesela w różnych klimatach jak sobie życzą młodzi i zdarza się tak , że ktoś chce wesele takie bardziej typu jakiś bankiet, nie życzy sobie disco-polo, raczej jakiś delikatny jazz, funk trochę luźnego bluesa zapowiada się posiadówa, no nic myślę, aby do czwartej wytrzymać i się zwijamy a przychodzi co do czego, zaczynają się oczepiny w tym czasie towarzystwo już zaczyna pijanieć i z eleganckiego wesela robi się impreza a la remiza w koziej woli, ludzie zaczynają się bawić, często są proponują dopłacić w zamian za np godzinę grania dłużej. nie wiem skąd ludzie jeszcze mają siły by po całym dniu i nocy śpiewać jeszcze plastikowa biedronko itp :p
Ernesto
Świeżak
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5/12/2009, 13:08
Lokalizacja: Wożuczyn

Postprzez Ernesto » 3/11/2010, 14:36

albo jeszcze jedna akcja była. graliśmy wesele u świadków jehowy, wydawałoby się, że raczej ni piją ale to co widziałem to masa.... na początku sztywno, lokal bardzo elegancki. potem jak się zaczęło ooooo... była taka zabawa, że robimy pociąg, leci "one way ticket" i na salę były trzy wejścia. to już było późno, dziewczyny tańczyły boso. panna młoda prowadziła, była pierwsza i pokręcili się trochę po sali i wyszli pierwszym wyjściem i chcieli wrócić środkowym ale chyba ojciec młodego zamknął te drzwi im tak na żarty i wtedy taki koleś ładnie już ścięty biegnie przez salę, myślę WTF? a on w samych drzwiach rzucił pawiem. ja patrzę a ten cały pociąg przez te bełty za**dala i te laski boso , myślałem, że sam zaraz zobaczę obiad
Ernesto
Świeżak
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5/12/2009, 13:08
Lokalizacja: Wożuczyn

Postprzez bryk77 » 3/11/2010, 14:48

Ernesto napisał(a):albo jeszcze jedna akcja była. graliśmy wesele u świadków jehowy, wydawałoby się, że raczej ni piją ale to co widziałem to masa.... na początku sztywno, lokal bardzo elegancki. potem jak się zaczęło ooooo... była taka zabawa, że robimy pociąg, leci "one way ticket" i na salę były trzy wejścia. to już było późno, dziewczyny tańczyły boso. panna młoda prowadziła, była pierwsza i pokręcili się trochę po sali i wyszli pierwszym wyjściem i chcieli wrócić środkowym ale chyba ojciec młodego zamknął te drzwi im tak na żarty i wtedy taki koleś ładnie już ścięty biegnie przez salę, myślę WTF? a on w samych drzwiach rzucił pawiem. ja patrzę a ten cały pociąg przez te bełty za**dala i te laski boso , myślałem, że sam zaraz zobaczę obiad



buahahahaObrazek



Ja tam lubię wesela. Najlepsze jest to, że na początku każdy jest taki elegancki i poważny. Prawdziwa impreza zaczyna się po północyObrazek
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez Ernesto » 4/11/2010, 17:04

czasami i nie trzeba długo, żeby zaczęło się robić ciekawie ;p jednak najlepsze jaja są na takich typowo wiejskich weselach :D
Ernesto
Świeżak
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5/12/2009, 13:08
Lokalizacja: Wożuczyn

Postprzez Adddam » 6/11/2010, 16:32

Ernesto napisał(a):czasami i nie trzeba długo, żeby zaczęło się robić ciekawie ;p jednak najlepsze jaja są na takich typowo wiejskich weselach :D

Dokładnie a nie jak w mieście godz 2:00 i nie ma już nikogo :shock: Przynajmniej aj na takim byłem :)
Adddam
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19/10/2010, 13:46

Postprzez JÄ™drekZDW » 6/11/2010, 16:48

Też na takim byłem nie wypał straszny ...
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez CalibraHunter » 6/11/2010, 18:04

nie wiem jak Wy, ale dla mnie wesele w postaci wystawnego obiadu dla najblizszej rodziny w drogiej restauracji to ogolnie porazka totalna. osobiscie uwazam, ze prawdziwe polskie wesele to co najmniej 150 osob na duzej sali, z orkiestra przygrywajaca sztampowe polskie szlagiery, przy suto zastawionym stole (obiady podawane w misach, kazdy bierze ile chce, a nie dostaje ile kucharka nalozy), z tymi wszystkimi "glupimi" zabawami o ktorych mowiliscie i minimum do rana:)

fakt, ze to swoje kosztuje, ale jak juz sie planuje slub to zwykle na 2 lata przed sama impreza, wiec i hajsu mozna odlozyc. poza tym jak dla mnie to moz e byc nawet rosol i ziemniaki z kotletem, byle duzo hehehe
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez JÄ™drekZDW » 6/11/2010, 18:27

Kumpel który gra po weselach mówi że czasy wesel właśnie jak w Twoim opisie że 150 osób zespół wódka żarcie i zabawa do oporu odchodzą do lamusa . Moda się zmienia niestety i ludzie na to idą bo taniej i wygodniej .
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez bryk77 » 7/11/2010, 01:20

A kto pamięta wiejskie wesela w składanych barakach? Tam to dopiero się działo...

Do lamusa odchodzą wesela w strażackich remizach. Pełno jest teraz domów weselnych i karcz, które chętnie organizują tego typu imprezy. Są to zazwyczaj nowoczesne i świetnie wyposażone budynki.

Moje ostatnie wesele było w nowo otwartej karczmie zrobionej w góralskim stylu (choć do gór to ja mam hoho..). Fajny lokal, obsługa i jedzenie. Ogólnie wrażenia jak najbardziej pozytywne.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez Czester » 7/11/2010, 08:21

Patty 100% racja! Nic dodać, nic ująć. No i oczywiście solidne poprawiny dnia następnego :P
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez JÄ™drekZDW » 7/11/2010, 12:56

A i oczywiście jeszcze poprawiny poprawin :P
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez Leg1oN » 7/11/2010, 13:32

JędrekZDW napisał(a):Kumpel który gra po weselach mówi że czasy wesel właśnie jak w Twoim opisie że 150 osób zespół wódka żarcie i zabawa do oporu odchodzą do lamusa . Moda się zmienia niestety i ludzie na to idą bo taniej i wygodniej .


thank You God!
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez RUTRA.RD » 8/11/2010, 09:54

e tam nie ma to jak porządne wesele w końcu jest raz w życiu
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez Konio » 8/11/2010, 10:17

i do tego musza byc poprawinki ;]
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez RUTRA.RD » 8/11/2010, 10:24

oczywiście poprawiny to podstawa i dobra wiejska kapela grająca disko polo :)
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê