Zobacz wÄ…tek - DOPALACZE
NAS Analytics TAG

DOPALACZE

O wszystkim
_________

Postprzez madcap » 8/10/2010, 23:10

podsumoując jak głosił słynny rosyjski song
sjewodnia koncjerta nie budjet
patamu szto Sasza i Anton
podpizdzili patafon
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez mar111cin » 9/10/2010, 02:15

taaa król dopalaczy.... gówniarz w wieku 23-24lat ma ponad 100sklepów z dopalaczami, sorx ale żeby w tym wieku mieć tyle sklepów to raczej by musiał mieć bogatego tatusia. A jak mają bogatego tatusia to raczej nie wyjeżdżają do anglii tak jak nasz bohater ;P a ten po powrocie z zza granicy otwiera tyle takich sklepów... chyba nie trzeba nikomu dopowiadać historii...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez grunder » 9/10/2010, 09:04

takich krolów może być więcej i trują tylko ludzi...
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa

Postprzez falconiforme » 9/10/2010, 09:39

grunder napisał(a):takich krolów może być więcej i trują tylko ludzi...

Nie lubisz alkoholu to nie pij. Nie podoba ci się zapach papierosów nie pal. Nie chcesz się otruć nie jedz muchomorów.
Ludzie zatracą instynkty samozachowawcze jak wszystkiego im się zakaże.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Pat123 » 9/10/2010, 10:06

falconiforme napisał(a):
Nie lubisz alkoholu to nie pij. Nie podoba ci się zapach papierosów nie pal. Nie chcesz się otruć nie jedz muchomorów.
Ludzie zatracą instynkty samozachowawcze jak wszystkiego im się zakaże.


Zgadzam sie z tym tylko po czesci. Przebywajac z palaczami w jeednym pomieszczeniu pale pasywnie czy to nikotyne czy to cos innego.

Problemy zaczna sie dopiero, gdy granica zachamowan moralnych nieco sie obnizy i osoby o ktoorych mowa bez krempacji zaczna brac uczial w ruchu drogowym ( w ktorym juz od dawna biora udzial - tego jestem swiadomy ). Wypadalo by spojrzec na ton troche szerszym kontem widzenia.

:wink:
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11

Postprzez mar111cin » 9/10/2010, 10:09

o właśnie Falco i tutaj przystępujemy do papierosów i wiesz co, jak dla mnie to powinni tego pozakazywać gdzie się da. Dlaczego mam wąchać smród jak inni palą? jakbym kogoś spryskał perfumem to by mu się nie podobało, a jak ktoś mnie truje fajką, przed którą często nie da się uciec (po za tym przecież jesteśmy w wolnym kraju, to dlaczego mam uciekać?) to jest wszystko ok, tak ? Jak chcą się truć, to niech się pozamykają w prywatnych toitoiach i niech się trują, ja wąchać ich smrodu nie chce.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Trener » 9/10/2010, 12:04

Co do fajek to powinno być rozgraniczenie . Powinny być lokale dla palących i nie palących . Sam paliłem kilka lat a nie pale prawie 2 lata. Albo przynajmniej powinna być wyznaczona palarnia oddzielona od innych pomieszczeń .

Co do innych używek niech się każdy truje czym chce . Co do jazdy po różnych używkach to ścigają tylko tych po % a jest to pewnie skrajny przypadek . A grom ludzi jezdzi po dragach i nikt z tym nic nie robi .
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez Daga » 9/10/2010, 16:20

Ja powiem tylko tyle...Kumpela po bodajze "Tajfunie" dostala takiej pikawy,ze 4 godziny nie mogla sie uspokoic.Myslala,ze zejdzie.Na codzien pali trawke,ale jak to stwierdzila-prościej i szybciej jest isc np.na taką Mostową,a nie dzwonić po kumplach i się prosić.Jak dla mnie same Dopalacze nie powinny w ogole wejsc do obiegu,cholera wie,co tam jest-a dzieciaki są głupie,kazdy z nas popelnial mniejsze lub wieksze bledy bedac nastolatkiem.Jak ktos będzie chcial,nażre sie tabletek na bol glowy,popije wodką i tez bedzie mial faze.
Problem złożony,powiedziałabym nawet,ze bardzo.Począwszy od wychowania przez rodzicow po sama osobe"króla"-mial chyba chlopak ciezkie zycie.Skurwysynstwo z niczego sie nie bierze.
DO YOU KNOW,THAT BAD GIRLS GO TO HELL?!
Avatar użytkownika
Daga
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 4/12/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez falconiforme » 9/10/2010, 16:31

Daga, niezły przykład, jak marychę nie łatwo dostać to sięgają po to co jest dostępne.
W Szwajcarii pani pielęgniarka by ją poczęstowała czystą maryśką a w Polsce sięgają po nietestowane świństwa.

A prawda jest taka z narkotykami, że one zawsze były i będą wśród ludzi. A jak tym źle zarządzamy to powstają tacy ludzie jak AL Capone. Jak widać człowiek na błędach się nie uczy nawet jakby były najsłynniejsze na świecie.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Pat123 » 9/10/2010, 18:35

Od siebie proponuje kazdemu obejrzec filmik ( lub ksiazke )

http://pl.wikipedia.org/wiki/My,_dzieci_z_dworca_ZOO

oraz pare filmikow

http://www.youtube.com/watch?v=DoZ3EO9f ... re=related.

:wink:
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11

Postprzez turboponczek » 9/10/2010, 18:44

Polaczky jadą po królu dopalaczy typowo z zazdrości :D Typ miał dobry pomysł na biznes no i ... udało się.

I tak jak daga powiedziała. Jest tyyyle sposobów żeby się u*izgać.
Można wrzucać acodin i widzieć tygrysy podczas deszczu. Ludzie ketonal zarzucają albo przesączają płyny do grzybicy pochwy przez husteczke i robią bombki. I to wszystko jest z apteki, b.łatwo dostępne.

A te dopalacze z mostowej w Poznaniu współpracują z psami także uważajcie - informacja potwierdzona.
Kiedyś z kumplem podjeżdżamy tam po bongo (on prowadził), oczywiście byliśmy zakałapućkani dość mocno. Po chwili jak już kupiliśmy szkło odjeżdzamy spod sklepu i po 5 min tajniacy nas haltują, oczywiście od razu kazali nam wysiąść z auta no i zaczęło się rycie pojazdu. Powiedzieliśmy nawet że nie mają czego szukać że napewno nic nie ma. :D Niestety kumpel stracił prawo jazdy bo testy zrobili.. dziwne co prawda bo nic nie znaleźli a mimo to zrobili testy. A nie znaleźli tylko dlatego że wszamałem bombke z materiałem :D

I po co to wszystko ?

@pat123: a ja nie polecam czytania tej książki, ponieważ jest przedstawiony w niej zły obraz narkomanii. Bo to że laska zarzuca pierwszy raz kwas w wieku 11 lat albo oddaje się w wieku 12-13 lat żeby mieć na ten 1cm3 heroiny to chyba nie jest fajne.
Ostatnio edytowano 9/10/2010, 18:52 przez turboponczek, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez zadzior » 9/10/2010, 18:50

Jak dla mnie ten "król" jest tylko przykrywką. Tam są już takie sumy, że na pewno zainteresowali się tym "źli" ludzie. Po tych wywiadach ostatnich w tv i w ogóle, to ciężko uwierzyć, że ten koleś ma taki łeb. Być może po prostu miał dobry z tym pomysł, ale w pewnym momencie w grę zaczęły wchodzić potężne pieniądze, którymi zainteresowała się mafia.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez rossavu » 9/10/2010, 19:30

zadzior napisał(a):Jak dla mnie ten "król" jest tylko przykrywką. Tam są już takie sumy, że na pewno zainteresowali się tym "źli" ludzie. Po tych wywiadach ostatnich w tv i w ogóle, to ciężko uwierzyć, że ten koleś ma taki łeb. Być może po prostu miał dobry z tym pomysł, ale w pewnym momencie w grę zaczęły wchodzić potężne pieniądze, którymi zainteresowała się mafia.


Na stronie dopalaczy pisali, ze owy gosc nie ma nic wspolnego z nimi (wystawiony by zrobic sensacje).

www.dopalacze.com
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez Krmtzzz » 9/10/2010, 19:40

Bo jest roznica miedzy siecia "dopalacze" a "smartszopem". On jest wlascicielem ponad 100 sklepow smartszop.
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez adam_89 » 9/10/2010, 20:35

dobre :D zapalmy może wirtualne świeczki tak jak na stronie dopalaczy :)


[*]


a tak serio ten pomysł na stronie dopalaczy jest na poziomie dzieci z przedszkola ....
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez rasta rules » 9/10/2010, 21:29

Ja paliłem spice gold z dopalaczy ,i powiem szczerze ,że po żadnej ganji tak źle się nie czułem . Mialem kłopoty z oddychanie zaburzony rytm pracy serca i jakieś lęki .
Tak po za tym żeby umrzeć od Marihuany trzeba wypalić 40 tysięcy lolków na raz co jest nie możliwe prędzej zaśniemy . A to gówno jest nieobliczalne . Na stos z królem dopalaczy
rasta rules
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 5/5/2010, 11:21
Lokalizacja: gdańsk

Postprzez Pat123 » 9/10/2010, 21:33

turboponczek napisał(a):@pat123: a ja nie polecam czytania tej książki, ponieważ jest przedstawiony w niej zły obraz narkomanii. Bo to że laska zarzuca pierwszy raz kwas w wieku 11 lat albo oddaje się w wieku 12-13 lat żeby mieć na ten 1cm3 heroiny to chyba nie jest fajne.


Czekaj, to Ty chcesz przedstawic narkomanie w dobrym swietle ?

Ksiazka jest autobiograficzna. Owszem, boli bardzo gdy ddziiecko ma 11 lat. pytanie za 3 punkty, myslisz, ze jako rodzic bedzie Cie bolalo mniej tylko dlatego, ze Twoja corka bedzie miala 18 lat gdy pierwszy raz wezmie to gow*o ? Efekt koncowy jest dokladnie taki sam.

:wink:
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11

Postprzez Czester » 10/10/2010, 06:18

Ludzie, czy nie lepiej jest się po prostu najebać?
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez front247 » 10/10/2010, 08:01

własnie najebać się jest lepiej tylko to jest tak samo jak z R1 u 17 latka na pierwsze moto-ja chcę tego!!!

Po moich dośw stwierdzam że jednak lepiej jak panstwo w kwestii narkoli jest restrykcyjne,dobrze pamiętam co się działo w 96 roku u nas na osiedlu...chocbyś nie chciał to wezmiesz...to jak z pójsciem na pierwszą randkę,po prostu w pewnym wieku ,przy pewnych okolicznosciach nie ma się na to wpływu,i to jest najgorsze...bo wtedy padają jak muchy zarówno dzieciaki tzw. ,,dobrze prowadzone,, ..jak i dzieciaki z domów patologicznych.
Cóż dopalacze to tez pewnie nie są cukierki toffi... :roll:
pozdrawiam
Avatar użytkownika
front247
Świeżak
 
Posty: 298
Dołączył(a): 10/4/2008, 21:59
Lokalizacja: zielona góra

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 10/10/2010, 11:22

"Król Dopalaczy" ? :lol: ten koles wyglada raczej na "Krola Burger Kinga" haha. Ogolnie to on wyglada na takiego pionka, ktory jest wierzcholkiem gory lodowej i ta gore cala kryje ;) Pewnie pozyczyl kase od mafii albo od jakiegos ciemnego typa co ma z nia powiazania, a ta zweszyla interes i "uzgodnila" z "krolem" dogodne dla siebie warunki. Teraz gdy rzad zaczal jako tako dzialac, panowie spod ciemnej gwiazdy, bojac sie o wlasne dupska, wystawila kolesia pod grozba utraty zycia i tak beda wszyscy zadowoleni, bo grubas jak sypnie to mu zrobia corride wokol dupska i bedzie nie milo xD moja teoria spiskowa :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości




na górê