Zobacz wątek - <i>[Junak]</i> Junak M16 - wielki powrót?
NAS Analytics TAG

[Junak] Junak M16 - wielki powrót?

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2012, 10:03

Mam M16 od ponad roku. Jak na razie sprawuje się bardzo dobrze. Po zimowej przerwie odpalił od razu, bez żadnego doładowania akumulatora. Nie jest to motocykl do dalekich podróży ale jeździ się nim przyjemnie na odległość 200-300 km. Jest lekki więc dobrze sprawuje się w korkach. Jedynie przydałaby się szyba owiewna.<br><hr>jan22
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/7/2012, 11:50

Komentatorzy napisał(a):Witam, kupiłem i dosiadam. Miałem różne sprzęty dosyć ostre (yamaha xjr 1300 sp, bandit 1100) najczęściej używane i zawsze było coś nie tak. W tej cenie nie dostaniemy nic mądrzejszego, a jeździ się fajnie. Silnik daje rade (oczywiście w ramach swoich możliwości), zawieszenie trzyma choć dosyć tył twardy, o wyglądzie nie będę wspominał bo wiadomo że ładny. Śmieszą mnie tylko komentarze "junakowców" bo w czasach produkcji tego "prawdziwego junaka" to wszyscy na ten wiejski sprzęt srali rzadką kupą . Woleli MZ, Jawy, albo starsze BMW. Dziadek mi opowiadał o lejących silnikach i jakości w stylu "zdiełano w CCCP". Nowy M 16 to całkiem inny motor, nie da się tego porównać do starego JUNAKA, właściwie po co to robić, ta nazwa to taki ukłon w stronę przeszłości i nic innego. Jak ktoś jest "ortodoksem" to niech dzielnie lepi starego łupa w garażu i karmi się wątpliwą legendą. Ja w tym czasie mijam na drodze "chłopaków z prawdziwymi junakami" i patrzę jak naprawiają w rowie swoje oryginalne cuda.
A banan na twarzy z jazdy M 16 właściwie nie znika nigdy. Pozdrawiam<br><hr>Pykol<br>
"Kolego", jakbyś był Motocyklistą, to nie mijałbyś na drodze naprawiających jakikolwiek motocykl, lecz zatrzymałbyś się by pomóc....<br><hr>Brzoza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/7/2012, 16:54

Komentatorzy napisał(a):Witam, kupiłem i dosiadam. Miałem różne sprzęty dosyć ostre (yamaha xjr 1300 sp, bandit 1100) najczęściej używane i zawsze było coś nie tak. W tej cenie nie dostaniemy nic mądrzejszego, a jeździ się fajnie. Silnik daje rade (oczywiście w ramach swoich możliwości), zawieszenie trzyma choć dosyć tył twardy, o wyglądzie nie będę wspominał bo wiadomo że ładny. Śmieszą mnie tylko komentarze "junakowców" bo w czasach produkcji tego "prawdziwego junaka" to wszyscy na ten wiejski sprzęt srali rzadką kupą . Woleli MZ, Jawy, albo starsze BMW. Dziadek mi opowiadał o lejących silnikach i jakości w stylu "zdiełano w CCCP". Nowy M 16 to całkiem inny motor, nie da się tego porównać do starego JUNAKA, właściwie po co to robić, ta nazwa to taki ukłon w stronę przeszłości i nic innego. Jak ktoś jest "ortodoksem" to niech dzielnie lepi starego łupa w garażu i karmi się wątpliwą legendą. Ja w tym czasie mijam na drodze "chłopaków z prawdziwymi junakami" i patrzę jak naprawiają w rowie swoje oryginalne cuda.
A banan na twarzy z jazdy M 16 właściwie nie znika nigdy. Pozdrawiam<br><hr>Pykol<br>
Komentatorzy napisał(a):"Kolego", jakbyś był Motocyklistą, to nie mijałbyś na drodze naprawiających jakikolwiek motocykl, lecz zatrzymałbyś się by pomóc....<br><hr>Brzoza<br>
Sorki nie lubie sie brudzić, poza tym "prawdziwi junakowcy" pomocą od " chińczyków" sie brzydzą. Tak więc dyskretnie pomykam obok i się nie narzucam :-), pozdrawiam "kolegę"<br><hr>Pykol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/7/2012, 11:47

Komentatorzy napisał(a):Mam M16 od ponad roku. Jak na razie sprawuje się bardzo dobrze. Po zimowej przerwie odpalił od razu, bez żadnego doładowania akumulatora. Nie jest to motocykl do dalekich podróży ale jeździ się nim przyjemnie na odległość 200-300 km. Jest lekki więc dobrze sprawuje się w korkach. Jedynie przydałaby się szyba owiewna.<br><hr>jan22<br>
A to przypadkiem nie da rady dokupić choćby z zestawu GIVI?<br><hr>Artur
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/7/2012, 16:29

Komentatorzy napisał(a):Czytam i może z racji wieku robi mi się przykro, co tu widzę. Obraz polskiego moto-społeczeństwa. Czy ktoś z Szacownych krytykantów ma / miał jeździł M16 ze tak psy na nim wieszacie ?

inz Czwordon pisze - a nie mam powodow zeby nie wierzyc tak zacnej ikonie polskiej motoryzacji :

Każdy motocykl jest montowany w Polsce w systemie SKD przez wyspecjalizowaną brygadę techniczną. Jest to proces uciążliwy i czasochłonny, jednak dający bardzo wysoki stopień pewności gwarantujący nabywcom wysoką jakość i niezawodność pojazdu. Przyjmując jako prymat bezpieczeństwo i niezawodność Junaka, każda jednostka poddawana jest serii specjalistycznych, opracowanych specjalnie dla Junaka M 16, testów na hamowni podwoziowej. Takie szczegółowe badania pozwalają na wyłapanie ewentualnych usterek lub braków możliwych do usunięcia na etapie przeglądu zerowego. Z badań sporządzane są sprawozdania z wykresami istotnych parametrów pojazdu, między innymi: zakresu mocy i momentu obrotowego oraz prędkości maksymalnej w powiązaniu z kontrolą mechanizmu zmiany biegów. Metryczka ze sprawozdaniem i wykresami dopinana jest do kartoteki pojazdu.

Taka procedura również wyróżnia markę Junak od analogicznych jednostek dostępnych za pośrednictwem innych europejskich sieci dystrybuujących jednoślady marki Regal Raptor.


Prosze przycztac to ze zrozumieniem.. Potem jeszcze raz a pozniej bluzgac.

ps. uzywam Junaka, ma kilka wad, ale chodzi naprawdę dobrze<br><hr>lotharek<br>
Widzę, że producent (a raczej sprzedawca) postawił na działania PR ! Tylko moglibyście się przynajmniej trochę postarać i nie pisać takich rzewnych tekścików - czy tak mało płacą za reklamę, że nie stać ich na kogoś, kto napiszę w miarę wiarygodną historyjkę ?
Jeśli moto jest takie jak jego PR, to się zastanowię dwa razy...<br><hr>Bąbel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/7/2012, 16:44

Komentatorzy napisał(a): A co dzis nie jest made in czajna. A większosc krytykow Junaka nawet go na oczy nie widziała ,ale juz wie g.... i złom. Lepiej kupic za tą kase zajechanego japonca. Moze i lepiej jak ktos lubi majsterkowac. Ja kupiłem rometa 125 i tez mowili taki wynalazek itp, Smigam juz 4 rok i tylko spalone zarowki wymieniam. Dlatego chetnie kupie nowego Junaka moze poczekam az bedzie promocja. <br><hr>dziobak<br>
Mam 12-letnie CB 500 i nawet nie wiem, jak się żarówkę zmienia.<br><hr>Smerf Zgred
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/7/2012, 16:53

Komentatorzy napisał(a):Dodatkowe informacje inż. Czwordona na temat motocykla pod linkiem:
<a href="http://motory.re.pl/artykul/20364.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://motory.re.pl/artykul/20364.html</a>
Polecam, jest kilka ciekawostek (motocykle składane są w Polsce, planowana wersja z silnikiem Hondy 500ccm).<br><hr>prudhoe<br>
Czy ten Pan inżnier Czworodon ma nas za idiotów ? Przecież to co idze z Chin do Europy jest JEDNAKOWE. Nawet wybarwienia i naklejki na baku są IDENTYCZNE, więc niech nie pier...i, że to jakaś kontynuacja odważnych myśli...Motorek wygląda nieźle, tylko nic nie wiadomo na temat awaryjności. A te teksty, które piszą - taki PR- bardzo mnie mierzą i odstraszają od zakupu, bio pokazują, że kolesie chcą szybciutko kasę zarobić, a nie myślą o biznesie w skali wielu lat. Bo firemka handlująca może się zawinąć w ciągu tygodnia, a wtedy kartą gwarancyjną można sobie łazienkę wytapetować. I skąd podzespoły do napraw ?<br><hr>Smerf Zgred
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/7/2012, 17:11

Komentatorzy napisał(a):Za 12 tys kupuję 5letniego Bandita-olejaka, który pojeździ dłużej niż to coś, mając 2 razy większą pojemność i moc. Chciałbym zobaczyć tego junaka po 25tys km... Fajnie że są takie maszynki ale niech jeżdżą nimi inni a ja swoje pieniądze zainwestuje w coś mądrzejszego:)<br><hr>realista<br>
Komentatorzy napisał(a):Myślę że byś się zdziwił bo znam ludzi z "chińczykami" 125-250ccm o przebiegach 30-40 tys km jeżdżących bez większych problemów.

Pomijam kwestię że
- Bandit jest chyba skierowany do innego odbiorcy niż M16 ?
- nie każdy potrzebuje większej pojemności / mocy...<br><hr>Flar<br>
A mój stryjek ma syrenkę z końca lat `60 i co z tego ???<br><hr>Smerf Zgred
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/7/2012, 17:14

Komentatorzy napisał(a):Szanowni Ojcowie, mam67 lat, calkowity dinozaur, prawojazdy tylko 40 pare lat, jeżdzę normalnie, junaka bardzo pamietam, synowi kiedyś kupiłem MZ- 20 /???/ a terz chcę sobie ja POPYKAĆ. Proszę was o radę ???<br><hr>67 ,ble, ble ,ble<br>
Chyba trafiłeś nie na to forum - tu raczej nikt Ci nie powie, co masz pyknąć w Twoim wieku...<br><hr>Smerf Zgred
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/7/2012, 17:27

Komentatorzy napisał(a):a jak on się ma do motocykla Regal Raptor Daytona? Wyczytałem gdzieś, że jest praktycznie identyczny, na zdjęciach również nie widać różnic. Można jakieś uzupełnienie jak to jest z tym podobieństwem?<br><hr>michal<br>
Komentatorzy napisał(a):Jest to ten sam sprzęt, ale sprzedawany w innych krajach, na innych prawach importera. Konstrukcja to wciąż te same polsko-hiszpańskie korzenie i azjatycka produkcja.<br><hr>PiotrJ<br>
Komentatorzy napisał(a):Łooo matko, czemu tak trudno zrobić motocykl? Solidnie, niezawodnie o prostej i "niezniszczalnej" konstrukcji ...? Jak to jest że w tamtych czasach (i przy tamtej technologii o zgrozo) było to możliwe a teraz nie jest?! Dlaczego produkujemy swoje śmigłowce a nie potrafimy samochodu/motocykla wyprodukować ?<br><hr>Kris<br>
Komentatorzy napisał(a):Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Gdyby te motorowery i motocykle pod logiem "Romet", "Junak" były by produkowane w Polsce, były by z lepszych materiałów, lepiej wykonane a co za tym idzie o droższe i nie koniecznie konkurencyjne dla produktów marek o ustalonej renomie. Dystrybutorowi (właścicielowi marki) zależy na niskim koszcie wykonania by mógł sprzedać coś ładnie wyglądającego (co do jakości to nikt mnie nie przekona do chińszczyzny) za konkurencyjną cenę. Osobiście za te 12tys. zł kupił bym używaną yamahę xv535 albo suzuki ls650. Ktoś tam próbując być ironicznym pisał, że lepiej kupić używanego co zostawia 2 ślady, ale prawda jest taka: jak się wie jak kupować używany motocykl to w 2-śladowca się nie wpakuję.<br><hr>Marek<br>
Komentatorzy napisał(a):Zapraszam na <a href="http://www.junak.waw.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">www.junak.waw.pl</a> tam Ludzie opisują swoje wyjazdy junakiem M16 i jakoś nic się nie rozlatuje. Zanim zaczniecie gadać najpierw zobaczcie i zróbcie parę kilometrów. Typowo polskie zrzędzenie nie jechałem nie widziałem ale wiem wszystko.
Pozdrawiam Malkontentów
Olo<br><hr>Olo<br>
śmiem wątpić, czy forum producenta jest miejscem, gdzie można znaleźć OBIEKTYWNE informacje. Dlaczego importer nie powie wprost, że całość jest z Chin, tylko jakieś takie smętne i nieprawdziwe teksty daje o "polsko-hiszpańskich" konstruktorach...<br><hr>Smerf Zgred
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/7/2012, 00:40

Komentatorzy napisał(a):Pasożytowanie na legendzie i tyle .Junak był wzorowany na anglikach i nie miał nic wspólnego z choperowym stylem z USA.
Ponadto pomijając wykonanie i parę niedopracowanych szczegółów była ta maszyna porównywalna z tym co produkowali szanowani producenci z UK-czyli ówczesnej motocyklowej elity.Wtedy -pod koniec lat 50 tych japońcy dopiero się przymierzali do takich konstrukcji.Junak był na czasie i tyle .Nigdy nie był obciachowy.A to teraz to wytwór jakiejś chińskiej manufaktury nie wiadomo czy porządnie przebadany przed skierowaniem do produkcji. Mały silniczek wygląda śmiesznie w stosunku do ramy.To żerowanie nie tylko na znaku junaka ale i na stylu soft chopera .Nic tam nie ma nowego oryginalnego czy na czasie, kolejny bezmyślnie tłuczony chiński klon.Pamiętajcie że prawdziwy Junak chociaż wyglądał jak nowoczesne ówczesne brytyjskie motocykle.<br><hr>junakfan<br>
Komentatorzy napisał(a):Najłatwiej pobiadolić, ponarzekać i skrytykować, a na szczęście lata 50-te mamy już dawno za sobą i liczą się nowe pomysły i nowe rozwiązania. Ważne, że Almot przymierzył się do wypełnienia niszy na rodzimym rynku produktem, którego nie trzeba się wstydzić i dodatkowo za rozsądną cenę. A wierzę , że nad mocą silnika jeszcze popracują.<br><hr>zygfryd<br>
Dokładnie tak! Niby dlaczego miałby sięwzorować na anglikach?? Teraz w modzie są choppery, i ja to jak najbardziej rozumiem. To nowa maszyna z Polski, i za 10-15 lat może stać się synonimem polskiego motocykla- o ile będzie trzymał jakość. Styl ma. Jest wiele podobnych. Nie ma takiego samego, jak ten :-)<br><hr>Bonus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/2/2013, 21:29

Komentatorzy napisał(a):Witam, kupiłem i dosiadam. Miałem różne sprzęty dosyć ostre (yamaha xjr 1300 sp, bandit 1100) najczęściej używane i zawsze było coś nie tak. W tej cenie nie dostaniemy nic mądrzejszego, a jeździ się fajnie. Silnik daje rade (oczywiście w ramach swoich możliwości), zawieszenie trzyma choć dosyć tył twardy, o wyglądzie nie będę wspominał bo wiadomo że ładny. Śmieszą mnie tylko komentarze "junakowców" bo w czasach produkcji tego "prawdziwego junaka" to wszyscy na ten wiejski sprzęt srali rzadką kupą . Woleli MZ, Jawy, albo starsze BMW. Dziadek mi opowiadał o lejących silnikach i jakości w stylu "zdiełano w CCCP". Nowy M 16 to całkiem inny motor, nie da się tego porównać do starego JUNAKA, właściwie po co to robić, ta nazwa to taki ukłon w stronę przeszłości i nic innego. Jak ktoś jest "ortodoksem" to niech dzielnie lepi starego łupa w garażu i karmi się wątpliwą legendą. Ja w tym czasie mijam na drodze "chłopaków z prawdziwymi junakami" i patrzę jak naprawiają w rowie swoje oryginalne cuda.
A banan na twarzy z jazdy M 16 właściwie nie znika nigdy. Pozdrawiam<br><hr>Pykol<br>
Komentatorzy napisał(a):"Kolego", jakbyś był Motocyklistą, to nie mijałbyś na drodze naprawiających jakikolwiek motocykl, lecz zatrzymałbyś się by pomóc....<br><hr>Brzoza<br>
Komentatorzy napisał(a):Sorki nie lubie sie brudzić, poza tym "prawdziwi junakowcy" pomocą od " chińczyków" sie brzydzą. Tak więc dyskretnie pomykam obok i się nie narzucam :-), pozdrawiam "kolegę"<br><hr>Pykol<br>
To muszę potwierdzić, niedawno zatrzymałem się przy stojącym "rusku" chcąc pomóc, ale koleś spojrzał na Romka i kategorycznie powiedział NIE. To pojechałem dalej.<br><hr>trolik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/11/2013, 00:34

Dzieki, dzieki tym ludzia ze cos robia a nie tylko mowia... produkuja i staja za tym co wyprodukowali...mieszkam w od kilku ladnych lat juz na zachodzie, jezdzilem na wielu juz motorach ( tez na junaku za mlodych lat , wsk ,mz...) i uwazam ze powinnismy byc dumni ze to co robimy ze to jest nasze ... a nie tylko negowac i krytykowania a to zle a to z chin a a a...musicie stac za polskim produktem i wszastko jedno czy jest dobre czy nie to jest polskie a to zanaczy" musi byc dobre bo polak potrafi"...a myslicie ze niemcy gdzie produkuja samochody , motory czy podzespoly do aut tez w chinach i innych krajach.. to tylko mitos ze sa dobre nie sa az takie super - tez sie psuja a ich tluki mechanic bez komputera nic nie umieja naprawic. kiedys kupowalem niemieckie ale juz od 15 lat posiadam Alfa GTV i GT i jeszcze nic mi sie nie popsulo.sa bardzo dobre . wiec powinnismy byc dumni ze mamy polskiego Junaka...i powoli swoja motoryzacje :-)<br><hr>"waldo1"
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/12/2013, 16:22

Komentatorzy napisał(a):A mi się podoba. Kończę robić prawko i uważam, że jak na początek przygody z moto jest bardzo w porządku, szczególnie ze gustuję w chopperach. A co do "starego" Junaka M10 czy M7m- dopiero dzisiaj robi się z niego kultową maszynę, kiedyś był to wstyd i obciach. Druga sprawa jest taka że za tę kasę mogę kupić starego japońca z ciężką do przewidzenia przeszłością. Myślę, że nie to jest ważne czym się jeździ tylko jaką z jazdy czerpie się przyjemność. To chyba sama w sobie jazda motocyklem łączy nas wszystkich a nie napis na zbiorniku paliwa. Lewa w górę dla wszystkich.<br><hr>i........<br>
Masz racje kolego popieraqm<br><hr>kedzior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/4/2014, 20:39

od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Junaka M 16 black wersja rocznik 2011 pierwsza rejestracja 2012. Spytacie, czy jestem zadowolony?- jestem mega zadowolony, czy gdybym miał wybór kupił bym go ponownie? nawet bym się nie zastanawiał. Jest zarąbisty. Nie interesują mnie jakieś komentarze typu, tu się coś odkręca , tam się coś odkręca, silnik za słaby,produkowany w chinach itp. Dysponowałem gotówką w kwocie około 9000 tys.zł. Jak miałbym kupić jakąś hondę dziesięcioletnią albo starszą z przebiegiem kilkudziesięciu tysięcy kilometrów to mam do gdzieś. Mój kolega kupił nowy markowy motocykl i też ciągle był w serwisie, bo się coś odkręcało i nie działało tak jak powinno.W moim Janku nic się nie odkręca, nie widać rdzy jak to gdzieś opisywano i nie uważam, że materiały w nim są kiepskiego gatunku. Podoba mi się i koniec. Poza tym ,to że coś jest produkowane w chinach nie znaczy , że musi być od razu badziew. Co teraz nie jest produkowane w chinach. Po prostu jest tam tania siła robocza i nawet markowe firmy produkują tam części, czy podzespoły. To , że ma słaby silnik. Daje radę. Nie kupiłem go by ciągnąć nim przyczepę , czy ścigać się. Mam się nim przemieścić z jednego miejsca w drugie. Spojrzenia przechodniów bezcenne. Komentarze typu ,, to już nie ten Junak" mam gdzieś. Tamte Junaki nie były bezawaryjne o czym wszyscy dobrze wiedzą. Jest jedna podstawowa zasada,, jak się dba, tak się ma" bez względu , czy jest to produkowane w chinach, czy Japonii.<br><hr>trebor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/8/2014, 23:33

Komentatorzy napisał(a):A ja go kupiłem i na razie jeżdżę i jestem z niego bardzo zadowlony Wprawdzie jestem poczatkującym, ale i tak nie mam sie do czego przyczepić. Oczywiści mam go ze wszelkimi bajerami tj. puste wydechy bo bez tego ani rusz, gmole, sakwy, light bary itp. Ia na ludziskach naprawde robi wrażenie. A że w Chinach częściowo robiony - to co z tego. Spójrzcie ile macie w domu rzeczy z chin - łącznie z majtkami i skarpetkami.
<br><hr>Zadowolony<br>
ja tam wolałbym mieć siostrę w burdelu niż brata na takim junaku<br><hr>włatca_triumpha
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/8/2014, 17:26

Komentatorzy napisał(a):Czytam i może z racji wieku robi mi się przykro, co tu widzę. Obraz polskiego moto-społeczeństwa. Czy ktoś z Szacownych krytykantów ma / miał jeździł M16 ze tak psy na nim wieszacie ?

inz Czwordon pisze - a nie mam powodow zeby nie wierzyc tak zacnej ikonie polskiej motoryzacji :

Każdy motocykl jest montowany w Polsce w systemie SKD przez wyspecjalizowaną brygadę techniczną. Jest to proces uciążliwy i czasochłonny, jednak dający bardzo wysoki stopień pewności gwarantujący nabywcom wysoką jakość i niezawodność pojazdu. Przyjmując jako prymat bezpieczeństwo i niezawodność Junaka, każda jednostka poddawana jest serii specjalistycznych, opracowanych specjalnie dla Junaka M 16, testów na hamowni podwoziowej. Takie szczegółowe badania pozwalają na wyłapanie ewentualnych usterek lub braków możliwych do usunięcia na etapie przeglądu zerowego. Z badań sporządzane są sprawozdania z wykresami istotnych parametrów pojazdu, między innymi: zakresu mocy i momentu obrotowego oraz prędkości maksymalnej w powiązaniu z kontrolą mechanizmu zmiany biegów. Metryczka ze sprawozdaniem i wykresami dopinana jest do kartoteki pojazdu.

Taka procedura również wyróżnia markę Junak od analogicznych jednostek dostępnych za pośrednictwem innych europejskich sieci dystrybuujących jednoślady marki Regal Raptor.


Prosze przycztac to ze zrozumieniem.. Potem jeszcze raz a pozniej bluzgac.

ps. uzywam Junaka, ma kilka wad, ale chodzi naprawdę dobrze<br><hr>lotharek<br>
Komentatorzy napisał(a):Widzę, że producent (a raczej sprzedawca) postawił na działania PR ! Tylko moglibyście się przynajmniej trochę postarać i nie pisać takich rzewnych tekścików - czy tak mało płacą za reklamę, że nie stać ich na kogoś, kto napiszę w miarę wiarygodną historyjkę ?
Jeśli moto jest takie jak jego PR, to się zastanowię dwa razy...<br><hr>Bąbel<br>
Nie ma w zasadzie produkcji bez Chin. Ludzie kupuja aparaty do nich obiektywy np. do canona i tam co? Chiny itd, itd.<br><hr>kilo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/1/2015, 11:56

smutne to jest jak zniszczyli Polską markę motocykli junak dając nam chińskie g.... w Polskim opakowaniu.Nowe junaki mają sterowanie podobne do taczek z gnojem a silniki zero z lat 60.Zero własnej konstrukcji tylko kopie droższych oryginałów.
Mam nadzieje że w końcu będzie Polska marka motocykli która będzie robić motocykle w Polsce które dorównają flagowym firmą.<br><hr>Dudix
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/1/2015, 11:56

smutne to jest jak zniszczyli Polską markę motocykli junak dając nam chińskie g.... w Polskim opakowaniu.Nowe junaki mają sterowanie podobne do taczek z gnojem a silniki zero z lat 60.Zero własnej konstrukcji tylko kopie droższych oryginałów.
Mam nadzieje że w końcu będzie Polska marka motocykli która będzie robić motocykle w Polsce które dorównają flagowym firmą.<br><hr>Dudix
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/1/2015, 11:56

smutne to jest jak zniszczyli Polską markę motocykli junak dając nam chińskie g.... w Polskim opakowaniu.Nowe junaki mają sterowanie podobne do taczek z gnojem a silniki zero z lat 60.Zero własnej konstrukcji tylko kopie droższych oryginałów.
Mam nadzieje że w końcu będzie Polska marka motocykli która będzie robić motocykle w Polsce które dorównają flagowym firmą.<br><hr>Dudix
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na gr