Zobacz wÄ…tek - A1 i A jak to jest ?
NAS Analytics TAG

A1 i A jak to jest ?

Przepisy, prawo
_________

A1 i A jak to jest ?

Postprzez speedavi » 5/10/2010, 17:16

Witam
Jak że na razie mam 17 lat i za rok 18. Mam takie pytanie, bo będę chciał kupić sobie motocykl i będę się chciał nim poruszać legalnie po drogach, wiadomo jak bym gdzieś się nawet przytarł nie ze swojej winy to potem idzie wszystko na mnie, dlatego między innymi będę chciał sobie zrobić dokument.
Moje zapytanie jest związane z prawem jazdy A. Skoro mam na razie kartę motorowerową to czy mogę, jeśli będę pełnoletni zrobić prawo jazdy kat. A?
Gdzieś czytałem, że trzeba mieć A1 i dopiero A. W sumie jeśli wchodziła by pierwsza opcja to kupiłbym sobie gs 500 i miałbym spokój z przesiadkami z mniejszego na większy moto, zakładając że jeździłbym odpowiedzialnie i nie szarżował, gdzie się da.
Pozdrawiam
speedavi
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25/8/2010, 13:13


Postprzez grunder » 5/10/2010, 17:24

A. Skoro mam na razie kartę motorowerową to czy mogę, jeśli będę pełnoletni zrobić prawo jazdy kat. A?


sam sobie odpowidziałeś...

Gdzieś czytałem, że trzeba mieć A1 i dopiero A.
- ABSURD gdzie to wyczytałeś/??

a internetem umiesz się obsługiwać, jak tak to przestań się zadawać takich pytań i przejdź na: google.pl
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa


Postprzez michaÅ‚_645 » 5/10/2010, 18:12

Czytałem to na jakimś portalu internetowym, ale skoro można od razu A to nie ma tematu :)
michał_645
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 6/9/2010, 18:43



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê