Zobacz wÄ…tek - Yamaha tzr 50 ?
NAS Analytics TAG

Yamaha tzr 50 ?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez grunder » 3/10/2010, 21:59

A jedna z bajeczek jest to że twitch pisze ciągle do mnie na gg...Wybacz ale gg mam ciągle włączone i oprócz pisania do lasek, nie napisał do mnie żaden z chłopów, a tym bardzeij o CR...
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa


Postprzez melonick » 3/10/2010, 22:07

Yamaha tzr 50 - dla mnie pseudo sportowy i pseudo ścigacz z pięknym pierdzącym wiatropędem.

Silnik katastrofa, jeździłem przez 2 sezony dt 50, spalanie również. Licząc cenę oleju można rzec, że pali on litr więcej przeliczając na gotówkę, co daje nawet i 5 litrów na 100 przy super pierdzie 60 km/h. Dla mnie śmiech i wstyd czymś takim wyjeżdżać, ludzie się za tym oglądają, bo niecodzienny widok "ścigacza" z taką "mocą" i z takim "rykiem" mmmmm.

Nie polecam, kup sobie jakąś dojechaną 50(honda mbx czy tam ns50, ns1) i później se prawko zrobisz i wuala.

*ns1 to chyba nie bo to już 80, przy kosmicznym spalaniu.

Ad.

Pierdzenie w starych motorkach jest bardzo charakterystyczne i piękne, ale w tzr, rs itp. jest to śmiech, żenada i wstyd.
melonick
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 6/6/2009, 20:42


Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê