Zobacz wątek - Sprzedam Zipp Vapor--- tanio!!

Sprzedam Zipp Vapor--- tanio!!

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Sprzedam Zipp Vapor--- tanio!!

Postprzez KmL1234 » 25/9/2010, 05:49

Zipp Vapor, neony
Cena: 1600 PLN
WITAM Państwa serdecznie. Mam do zaoferowania bardzo ładny skuter Zipp Vapor z 2005roku. Skuter posiada: ABS, automatyczną skrzynię biegów i ma zdjęte blokady. Zbiornik paliwa 6,5L. Maksymalna prędkość - 70- 75 km/h. Skuter w sam raz do dojazdu do pracy/szkoły. Pali tylko 2,5l. Opony oceniam na dobre. (przednia wymieniana będzie w przyszłym tygodniu oraz włożę 12 ciemno niebieskich neonów) Skuter jest bardzo zadbany,garażowany. Posiadam do niego wszystkie dokumenty.Nie był nigdy ''katowany''.CENA JAKA MNIE INTERESUJE TO 1600 ZŁ DO RĘKI LUB ZAMIENIĘ NA SUZUKI RG 80 (ew. dopłata 200zl) . Więcej informacji pod mailem: kamil165@gg.pl lub GG: 21510582 (proszę pisać nawet gdy jestem niedostępny)
Adres: Koziniec (koło Wadowic)
Zapraszam na jazdę próbną Polecam serdecznie :) :D
P.S squter w stanie bardzo dobrym (na jutro fotki porobię)
KmL1234
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl