Zobacz wątek - Honda CBR 900RR

Honda CBR 900RR

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Honda CBR 900RR

Postprzez Pupgo » 15/9/2010, 12:24

Witam wszystkich,
otóż wygrałem licytację (nie było innych ofert kupna) moto z tej aukcji

http://allegro.pl/honda-cbr-900-rr-98-i1215895729.html

Szpej był wystawiony w opcji kup teraz za 9.000 zł oraz na licytacji rozpoczynającej się od kwoty 5.000 zł. Wygląda całkiem przyjemnie. Na zdjęciach widać przetarty lewy dekiel, a raczej odprysk farby? Wszystkie plastiki wydają się ok, jak i drobniejsze elementy- np. ciężarki kierownicy. Wiadomo, że to nie jest najważniejsze. Przebieg też jak na ten rok produkcji moto wydaje się być ok. Bardziej to do mnie przemawia, niż te same roczniki z przebiegiem 15 tyś (miałem taki w zx7r z 1998 r.). Mam nadzieję, że data zrobienia zdjęcia nie jest autentyczna, a tylko źle ustawiona w aparacie. W niedzielę jadę na oględziny, jak się okaże że moto jest niezgodne z opisem, to nie mam obowiązku jego kupna. Może ktoś zna tego Sprzedającego i może coś więcej powiedzieć o sprzęcie?
Pupgo
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.