Zobacz wÄ…tek - Åšcigacz 600 do 15 tysi
NAS Analytics TAG

Åšcigacz 600 do 15 tysi

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez Boguc » 17/9/2010, 09:49

to może CBR F4, trochę doświadczenia już masz z tym moto ;) i wiesz że na prostej potrafi zapierdalać, czego chcieć wiecej :D

a tak na poważnie, do turystyki i miasta się nada, i za tą kasę wyrwiesz już ładny sprzęt i nawet trochę zostanie ;)
Avatar użytkownika
Boguc
Świeżak
 
Posty: 212
Dołączył(a): 17/4/2009, 18:43
Lokalizacja: Wroclaw


Postprzez motoftw » 17/9/2010, 10:20

Sorry za offtop ale Boguc, muszę Ci coś przyznać, masz cholernie ładną tą F2, chyba nie widziałem ładniejszej :D
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25


Postprzez Invi » 17/9/2010, 12:18

Zależy czym jeździłeś i jaką wiedzę na temat techniki jazdy masz. Żebyś wiedział co zrobić jak za szybko wejdziesz w zakręt, jak d*** zacznie ci uciekać, dziurę w jezdni trzeba będzie szybko ominąć, albo shimma zacznie napierdalać.

Jeśli te wueski to też coś więcej niż 5 minut po podwórku kumpla :P tylko kilka lat jazdy to myślę że sportowa 600 krzywdy ci nie zrobi. Tak jak pisałem, moim zdaniem najfajniejsze w tej cenie jest K4 albo 636.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Stivo07 » 17/9/2010, 14:15

Jeśli te wueski to też coś więcej niż 5 minut po podwórku kumpla :P tylko kilka lat jazdy to myślę że sportowa 600 krzywdy ci nie zrobi. Tak jak pisałem, moim zdaniem najfajniejsze w tej cenie jest K4 albo 636.[/quote]

Wski Mzetki i Jawy to nie było 5 min na podwórku u kumpla tylko jeździłem nimi przez całe wakacje na działce od małolata.
Life is too short to be slow.
Avatar użytkownika
Stivo07
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13/9/2010, 20:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez motoftw » 17/9/2010, 18:31

Stivo07 napisał(a):Wski Mzetki i Jawy to nie było 5 min na podwórku u kumpla tylko jeździłem nimi przez całe wakacje na działce od małolata.


to Ty nigdy swojego sprzęta nie miałeś ?
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25

Postprzez Shogun80 » 17/9/2010, 19:25

a póżniej są artykuły : "R6 na pierwsze moto + R.I.P"
sorry ,ale daj sobie spokój z motorem, na kilka lat, aż dorośniesz emocjonalnie.
Shogun80
Świeżak
 
Posty: 222
Dołączył(a): 18/4/2010, 08:42
Lokalizacja: Poznań/Międzyzdroje

Postprzez Stivo07 » 17/9/2010, 23:46

motoftw napisał(a):
Stivo07 napisał(a):Wski Mzetki i Jawy to nie było 5 min na podwórku u kumpla tylko jeździłem nimi przez całe wakacje na działce od małolata.


to Ty nigdy swojego sprzęta nie miałeś ?


TO moje sprzęty ,tylko jeździłem na niich w wakacje , gdyż stały u mnie na działce, a mam ją dość daleko od domu.

DO Shogun80 .Po ch** piszesz takiego rzeczy i skąd kur** wiesz czy jestem dojrzały emocjonalnie czy nie?? chcesz po prostu nabic posta? Ja pytam w tym temacie o 600 do 15 tysięcy a Ty wyjeżdzasz z jakimiś chu**** tekstami nie wiadomo po co.Jak masz nie pisać nic na temat to lepiej wcale nie pisz , bo to moja osobista sprawa co sobie kupię.Na forum powinno być jak na maturze, mów to o co Cię pytają a nie o czym chcesz powiedzieć. Nie odpisuj na tego posta , bo nawet na niego nie odpisze ,poniewaz jestem zmęczony po pracy i nie mam ochoty rozmawiać z kimś kto nie umie konkretnie odpowiedzieć na pytanie.. Pozdro
Life is too short to be slow.
Avatar użytkownika
Stivo07
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13/9/2010, 20:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez madcap » 18/9/2010, 07:53

sorry za OT
Stivo, z całym szacunkiem, twój powyższy post raczej nie świadczy o dojrzałości emocjonalnej, wręcz przeciwnie, dorzuciłbym do tego jeszcze agresywność za kierą/kółkiem.
Nie chcę mędrkować, ale na moto nawet pomimo zmęczenia trzeba zachować jasność umysłu i nie być agresywnym.
Zaznaczam że miałem na myśli agresjywną postawę kierowcy - nie mylić tego należy z agresją spotykaną na ulicy.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Seba_ER5 » 18/9/2010, 08:33

Dobra napisze tak kupisz fajna 636 z 2003-2004 w tej cenie, a przy zmianie na akcesoryjny komin nie bedziesz mial problemu z exupem.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez Shogun80 » 18/9/2010, 09:12

Wiesz jaka jest różnica między nami pieniaczu? Taka ,że ja mam motocykl,użytkuje go w każdej wolnej chwili, a nie tylko w wakacje na działce :lol: . Nie musze ci pisać byś dojrzał, a później kupił sprzęt, a wiesz dlaczego? Bo jesteś jednym z tych ,co wchodzą na fora piszą ,czego by nie chcieli mieć, ale to są ich chore marzenia! Poprostu nie wierze w to ,że kupisz sobie sportowy motor za 15tys, mamusia ci nie pozwoli :lol: . Jeżeli okaże się ,że się myliłem, okaże ci szacunek, puki co jesteś chłopczykiem, który na siłe chce się wkręcić do grona motocyklistów (niestety gadką , a nie sprzętem) Ciekawe czy masz wogle prawko na motor?
Shogun80
Świeżak
 
Posty: 222
Dołączył(a): 18/4/2010, 08:42
Lokalizacja: Poznań/Międzyzdroje

Postprzez Pat123 » 18/9/2010, 10:38

Stivo07 napisał(a):TO moje sprzęty ,tylko jeździłem na niich w wakacje , gdyż stały u mnie na działce, a mam ją dość daleko od domu.


Ile w sumie wiec nakreciles motocyklami ?

Wybacz ale to, ze przeleciales na prostej nie swoim sprzetem 230 km/h nie czyni z Ciebie nawet w namiastce kierowce.

Stivo07 napisał(a):skąd kur** wiesz czy jestem dojrzały emocjonalnie czy nie??


Nie mam zamiaru Ci ublizac, ale dojrzaly emocjonalnie do tego nie jestes, nie masz jeszcze pewnych umiejetnosci, nawykow ktore sa potrzebne do prowadzenia wiekszego 4 T.

To,ze pytasz, so bedzie najlepsze za kase ktora podajesz nie znaczy, ze bedzie najlepsze dla Ciebie ! To jest bowiem kolosalna roznica. Klasa 600 nie jest dla swierzaka ktory posmigal okazyjnie WSK 125 po polnych drogach czy jak w Twoim przypadku przejechal 4 km. Jezeli jestes dojrzaly emocjonalnie to odpusc sobie to co Ci sie podoba i kup to co jest adekwatne do Twoich umiejetnosci – klasa 500 w 2 cyl sie klania, a chlopaki ktorzy pisza krytyczne posty daleko sa od dosra*ia Ci, chca jedynie wego dobra i tego abys przezyl.

:wink:
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11

Postprzez Stivo07 » 18/9/2010, 11:40

Shogun80 napisał(a):Wiesz jaka jest różnica między nami pieniaczu? Taka ,że ja mam motocykl,użytkuje go w każdej wolnej chwili, a nie tylko w wakacje na działce :lol: . Nie musze ci pisać byś dojrzał, a później kupił sprzęt, a wiesz dlaczego? Bo jesteś jednym z tych ,co wchodzą na fora piszą ,czego by nie chcieli mieć, ale to są ich chore marzenia! Poprostu nie wierze w to ,że kupisz sobie sportowy motor za 15tys, mamusia ci nie pozwoli :lol: . Jeżeli okaże się ,że się myliłem, okaże ci szacunek, puki co jesteś chłopczykiem, który na siłe chce się wkręcić do grona motocyklistów (niestety gadką , a nie sprzętem) Ciekawe czy masz wogle prawko na motor?


Mamusia mi pozwoliła dla Twojej wiadomości, Tatuś też .Nie chcę się wkręcać do grona motocyklistów , bo nie mam takiej potrzeby i tak kupię go na wiosnę bo wtedy będę już miał na niego hajs ;].Na chwilę obecną szukam ciuchów na moto i robię prawko na A, więc idę w dobrym kierunku.Powiedz mi o co CI chodzi z tym wkręcaniem w to grono motocyklistów bo tego nie rozumiem? Co do motocykla , kupię go na 100 % i to za własne pieniądze .
Pat123- rozważę jeszcze te 500
Seba_ER5-Dzięki za konkretną odpowiedź
Life is too short to be slow.
Avatar użytkownika
Stivo07
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13/9/2010, 20:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Shogun80 » 18/9/2010, 11:59

Chodzi mi o to, że przynajmniej 50% osób ,które piszą na tym forum o kupnie motocykla to i tak go nie kupią ,o2o im się tylko marzy!!!
Robisz prawko, bardzo dobrze! Idziesz w dorym kierunku! Zdaj, ochłoń, zastanów się do czego na prawdę ma Ci służyć motor, a na końcu posłuchaj porad bardziej doświadczonych motocyklistów. Jak ktoś Ci mówi ,kup 50 konną 500, to nie po to by Cię zniechęcić, a wręcz odwrotnie! Po to byś został MOTOCYKLISTĄ nie na jeden sezon, czy do pierwszego zakrętu! Na sporcie się nie nauczysz techniki jazdy (albo przynajmniej zajmie Ci ona dużo więcej czasu), kup sobie coś za 5-6tys do nauki (gs,cb,er wszystko w 500cm3)jak się wyłożysz,( a niestety jest to prawdopodobne) to nie będzie Ci aż tak szkoda sprzętu. Jak poznasz wszystkie podstawowe techniki, oswoisz się z o2o, wtedy pomyśl o droższym sprzęcie, klasy 636, czy 600rr
Shogun80
Świeżak
 
Posty: 222
Dołączył(a): 18/4/2010, 08:42
Lokalizacja: Poznań/Międzyzdroje

Postprzez Pat123 » 18/9/2010, 12:23

Shogun80 napisał(a):Chodzi mi o to, że przynajmniej 50% osób ,które piszą na tym forum o kupnie motocykla to i tak go nie kupią ,o2o im się tylko marzy!!!
Robisz prawko, bardzo dobrze! Idziesz w dorym kierunku! Zdaj, ochłoń, zastanów się do czego na prawdę ma Ci służyć motor, a na końcu posłuchaj porad bardziej doświadczonych motocyklistów. Jak ktoś Ci mówi ,kup 50 konną 500, to nie po to by Cię zniechęcić, a wręcz odwrotnie! Po to byś został MOTOCYKLISTĄ nie na jeden sezon, czy do pierwszego zakrętu! Na sporcie się nie nauczysz techniki jazdy (albo przynajmniej zajmie Ci ona dużo więcej czasu), kup sobie coś za 5-6tys do nauki (gs,cb,er wszystko w 500cm3)jak się wyłożysz,( a niestety jest to prawdopodobne) to nie będzie Ci aż tak szkoda sprzętu. Jak poznasz wszystkie podstawowe techniki, oswoisz się z o2o, wtedy pomyśl o droższym sprzęcie, klasy 636, czy 600rr


Stivo


Shogun naprawde madzrze napisal, Kup sobie CBF 500 z ABS'em bedzie najbezpieczniej. Na niej bezstresowo sie nauczysz, a za dwa lata kupisz ta wymarzona 600 - te ktorej nie roztrzaskasz na ktoryms tam zakrecie, Za pare lat sam stwierdzisz, , ze bylo rozsadniej.

:wink:
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11

Postprzez Domokun » 18/9/2010, 12:28

Chłopy ...

Czy on kupi R6, czy 636 czy GSXR to dla niego nie będzie żadnej różnicy, potencjału i tak nie wykorzysta, a różnicy w prowadzeniu nie zauważy bo się najzwyczajniej NIE ZNA.

Kup ten co będzie bliżej domu i tyle cześć.
Domokun
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3/8/2010, 20:33

Postprzez Stivo07 » 18/9/2010, 13:21

Jednak zastanowiÄ™ siÄ™ bardziej nad poj 500.
Life is too short to be slow.
Avatar użytkownika
Stivo07
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13/9/2010, 20:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Stivo07 » 20/9/2010, 18:21

Dzięki za podpowiedzi
Life is too short to be slow.
Avatar użytkownika
Stivo07
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13/9/2010, 20:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rossavu » 20/9/2010, 18:43

Stivo07 napisał(a):Jednak zastanowię się bardziej nad poj 500.


Tak jak Ty napalalem sie na 600 jako pierwszy, wiekszy moto ale jak mialem okazje smignac na 100+ konnej maszynie to zwatpilem, wiedzialem ze sobie nie poradze z nia :D Postanowilem zostac Motocyklista a nie pionkiem, ktory stoi pod wiejska dyska i robi przegazowki.
500tka ma naprawde duza moc! ok 4,5 sekundy do setki na 1 moto? Zadna puszka (no oprocz tych 350+koni) nie ma szans. Frajda jest a do tego male spalanie - wiesz jak jest z 1 moto... Nie wiesz czy Cie to uzalezni czy to bedzie ot tak pojezdzic sobie w niedziele. Jezeli Cie uzalezni to... Male spalanie! 4.5-5 litra jak sobie na wysokim biegu smigasz owocuje jazde godzinami praktycznie za darmo :twisted: Do tego WYGODNA pozycja - 4 godziny na moto nie robia na mnie wrazenia a uwierz mi, ze na zx6r czy gixxie odpuscilbys po godzinie.
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na górê