Zobacz wątek - Małolat
NAS Analytics TAG

Małolat

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Re: Małolat

Postprzez Pat123 » 18/9/2010, 12:33

Domokun napisał(a):Mój kolega chodził na kick boxing od 7 roku życia, teraz ma 27 lat, ja mam 24 lata, chodze na to od roku i go kłade, przy czym jestem kategorie wagowa niżej od niego.

To, że Rossi zaczynał w wieku 5 lat nic nie znaczy.


Jestes moim nowym idolem. Pytanie tylko jak intensywnie Twoj kumpel prztez ten czas trenowal.

Rozumiem tez, ze Rossi jest cieniasem,

Bradley Smith ma w tej chwili lat 14 i juz 2 lata smiga w Moto GP 125 , to tak na marginesie.

Pozostaje jeszcze kwestia sfinansowania swojego celu ale tego nawet nie bede rozwazal, do mlodzieniec jest juz

ZA STARY ! ! !


:wink:
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11


Postprzez Domokun » 18/9/2010, 12:41

Dla mnie masz stajla kolego ...

Gość ma tyle lat, że na spokojnie jeszcze może powalczyć w czymkolwiek tylko by chciał. W sporcie nie ma czegoś takiego jak " za starość ", liczy się chęć walki+pieniądze. Nic pozatym.
Domokun
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3/8/2010, 20:33


Postprzez Pat123 » 18/9/2010, 12:51

Domokun napisał(a):Dla mnie masz stajla kolego ...

Gość ma tyle lat, że na spokojnie jeszcze może powalczyć w czymkolwiek tylko by chciał. W sporcie nie ma czegoś takiego jak " za starość ", liczy się chęć walki+pieniądze. Nic pozatym.


W moto GP ? ? ? czy na torze Poznan, bo to " mala " roznica :mrgreen:

ta, tu tez masz takiego, ten co prawda byl nieco starszy :mrgreen:

Z innego forum

Witam. Na przyszły sezon chce się zapisać na poznański tor wyścigów. I chce trenować swoje zdolności na torze. I teraz pytanie co muszę zrobić żeby zostać zawodnikiem jakiegoś klubu który bierze udział w wyścigach na stopniu krajowym? Czy suzuki bandit wystarczy na początek? I w ogóle jak to wygląda kariera do wyścigów moto gp? Jest jakiś casting do klubu motogp? Co trzeba zrobić żeby uczestniczyć w wyścigiach takich prawdziwych krajowych? Lewą w górze

:wink:
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11

Postprzez Domokun » 18/9/2010, 13:05

Małą różnica jest tez pewnie to, że większość polskich drifterów zaczynała karierę grubo powyżej 18 roku życia, a teraz potrafią zając czołowe miejsca na imprezach europejskich, tak ?

Widać masz pojęcie :lol:
Domokun
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3/8/2010, 20:33

Postprzez Pat123 » 18/9/2010, 13:16

Domokun napisał(a):Małą różnica jest tez pewnie to, że większość polskich drifterów zaczynała karierę grubo powyżej 18 roku życia, a teraz potrafią zając czołowe miejsca na imprezach europejskich, tak ?

Widać masz pojęcie :lol:


szymonzondzi napisał(a):Elo. Mam 12, w październiku będzie 13 lat. Wiem, pewnie myślicie sobie "co za chore dziecko tu wbija". Ale chodzi o to, że-bez zbędnego gadania-chcę kiedyś trafić do motoGP.!


Dyskusja nie toczy sie na temat drifterow / stunterow tylko Moto GP, jezeli wiec nie kumasz roznicy jaka miedzy tym jest to faktycznie masz pojecie :mrgreen:

P.S. jaki naklad finansowy musisz miec aby brac udzial w moto GP a jaki w driftingu czy stunt'cie ?

Niedalej jak w zeszlym roku mowilo sie o jakims mlodym chlopaczku z talentem. Mial pojechac z dzika karta na ktoryms z wyscigow 125 – tek. I co ? I nic, sluch zaginal jak kamien w wode.

Dla mnie niech startuje, daj mu boze zdrowie, dziwie sie jednak jak malo realni jestescie.

:wink:
Ostatnio edytowano 18/9/2010, 13:25 przez Pat123, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11

Postprzez Domokun » 18/9/2010, 13:22

dyskusja nie toczy się na temat rossiego czy innego justina biebera, tylko o to, że koleś ma 12 lat i chce. Jak do tego ma pieniądze, to ma realne szanse, Ty najwyraźniej mu zazdrościsz.

Ps. W Moto GP na pewno musi mieć mniej kasy niż w drifcie.
Domokun
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3/8/2010, 20:33

Postprzez Pat123 » 18/9/2010, 13:38

Domokun napisał(a):Ty najwyraźniej mu zazdrościsz.


Niby czego mam mu zazdroscic ?

:wink:
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11

Postprzez Arturo925 » 18/9/2010, 13:50

Chłopak nawet nie wie ile kasy trzeba mieć zeby się w to bawić, a Wy takie dyskusje prowadzicie...

Co do wieku to wydaje mi się że nie ma określonej granicy...

Póki co chłopak nawet o2o nie ma. Narazie tylko mu sie marzy (i zapewne nie tylko jemu :))
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez Shogun80 » 18/9/2010, 17:51

Pat123 napisał(a):
Witam. Na przyszły sezon chce się zapisać na poznański tor wyścigów. I chce trenować swoje zdolności na torze. I teraz pytanie co muszę zrobić żeby zostać zawodnikiem jakiegoś klubu który bierze udział w wyścigach na stopniu krajowym? Czy suzuki bandit wystarczy na początek? I w ogóle jak to wygląda kariera do wyścigów moto gp? Jest jakiś casting do klubu motogp? Co trzeba zrobić żeby uczestniczyć w wyścigiach takich prawdziwych krajowych? Lewą w górze

:wink:

nie no zaraz padne :lol: , " Jest jakiś casting do klubu motogp?" -mogłeś mu napisać ,że musi wygrać edycje Mam Talent i zdobyć autograf Wojewódzkiego. :lol:

a co do naszego młodzieńca, to sorry, ale nie wróze mu sukcesów, gdyby się urodził w Stanach, czy w U.K to może, ale w Polsce zamiast wspierać młode talenty (a tak naprawde nawet nie wiem czy kolega nim jest) ,to wolą debatować nad miejscem postawienia krzyża!!! Może drażliwy temat dla niektórych ,ale jak widziałem te debilne manifestacje i pielgrzymki pod pałac prezdencki to ogarniała mnie złość na przemian z zażenowaniem. Tam poprostu przydało by się ZOMO z pałami, takie z czasów komuny :-)
Shogun80
Świeżak
 
Posty: 222
Dołączył(a): 18/4/2010, 08:42
Lokalizacja: Poznań/Międzyzdroje

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê