Zobacz wątek - Dostep do gieldy
Advertisement
NAS Analytics TAG

Dostep do gieldy

O wszystkim
_________

Postprzez madcap » 28/8/2010, 12:13

piszę otwarcie i bez kadzenia
1. dzięki za zaufanie zadzior, ale jest czas kiedy człowiek ma nieco więcej wolnego i jest czas kiedy tego wolnego ma się nieco mniej a moja wiedza jest bardzo mała, ponadto imho do bycia modem nie tyle potrzeba wiedzy co wolnego czasu
2. forum jako instytucja demokratyczna, kolegialne propozycje .... :lol:
3. gruby jest za nerwowy, więc wysłałby od razu połowę userów zaczynających swą przygodę z forum, od razu w bieszczady i to bez biletu powrotnego a chyba nie o to chodzi
4. dwóch w miarę aktywnych modów na całe forum to walka z wiatrakami (co sam marcin stwierdził) i cała rzesza na seszelach? bali? - zgadzam się, że czas na zmiany, bo coś nie halo (nie mylić z grą lub lisią kitą wokół księżyca) ale to wszyscy widzą
5. nie wiem jakimi cechami powinien się odzanczać mod czy admin, imho wcale nie musi być popularny czy lubiany, ma po prostu pilnować porządku (tak gruby, porządku piszemy przez er zet ;) )
6. połowa waszych frustracji, wynika z tego, że ludzie nie czytają regulaminu oraz cierpią na bardzo popularne ostatnimi czasy schorzenie objawiające się tym, że to gumka trzyma uszy przy czaszce zamiast mózgu..
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez gruby19 » 28/8/2010, 12:21

madcap napisał(a):(tak gruby, porządku piszemy przez er zet ;) )

To jakas prowokacja :P az taki glupi nie jestem :P ale trudno raz sie mogło zdażyc ;)
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo


Postprzez zadzior » 28/8/2010, 12:32

zdaŻyć :D :D Chyba i tak nic nie przyniesie to co tutaj piszemy, bo wyjdzie na to, że jesteśmy emo :lol:
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez mar111cin » 28/8/2010, 14:30

maciek.046 napisał(a):w ten sposob...

czemu nie ma juz w mechanice w nawiasach modelu moto?



pomysł byl ogólnie dobry, ale zapomniano o jednym :
z góry trzeba założyć że ludzie to idioci, którzy sami nie potrafią myśleć. widzi taki jeden całą strone tak podpisanych tematów, a i tak zakłada temat bez tego podpisu. Nowych użytkowników upominałem, starym usuwałem tak na zlość temat (jednemu chyba zrobiłem to ze 4-5 razy zanim się nie nauczył)

W sumie wyszło tak że sam zmieniałem nazwy tematów i była walka z wiatrakami o uproszoną zmiane nazwy tematu, jednak po 2-3tyg miałem dość (jak jeszcze dodać że niektórym starym forumowym spamerom też się nie podobało moje zwracanie uwagi, to mi już całkiem witki opadły i odpuściłem.)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez narwhal » 29/8/2010, 22:00

Leg1oN napisał(a):jak to?


Podobno kobita daje mu mocno w kość.. Nie słyszałeś?? :lol:



mar111cin napisał(a):W sumie wyszło tak że sam zmieniałem nazwy tematów i była walka z wiatrakami o uproszoną zmiane nazwy tematu, jednak po 2-3tyg miałem dość (jak jeszcze dodać że niektórym starym forumowym spamerom też się nie podobało moje zwracanie uwagi, to mi już całkiem witki opadły i odpuściłem.)


Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo że się tak brzydko wyrażę zaczepił chu...em o sprężynę w materacu. I nie mówię tu o administratorach broń boziu, żeby nie było :lol: Ale koncepcja była dobra i ułatwiłaby bardzo życie.
Motor to masz w pralce! :P
Avatar użytkownika
narwhal
Świeżak
 
Posty: 248
Dołączył(a): 28/2/2010, 12:36
Lokalizacja: 21°55'E 52°16'N

Postprzez mar111cin » 29/8/2010, 22:07

wiesz ogólnie wkurza to, jak chcesz coś zrobić dla forum i zaraz jesteś wytykany palcami, a zaraz leciały teksty że :
-podniecam się że moge komuś posta usunąć czy kogoś zbanować i że tylko wyczekuję tego całymi dniami
-że nie mam co robić i siedze 24h na forum i tylko czekam

tak że po takich tekstach naprawde witki opadają i się nie chce nic robić. bo jak nic nie robisz to jest źle, ale jak coś chcesz zrobić to jest jeszcze gorzej.

A ja wychodze z założenia że jak coś już robisz to rób to dobrze, pare osób nie mogło zrozumieć że miano moderatora/administratora jest dobrowolne i jak już je masz to korzystaj z tego, albo oddaj komuś innemu.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez narwhal » 29/8/2010, 22:16

mar111cin napisał(a):A ja wychodze z założenia że jak coś już robisz to rób to dobrze, pare osób nie mogło zrozumieć że miano moderatora/administratora jest dobrowolne i jak już je masz to korzystaj z tego, albo oddaj komuś innemu.


Ano.. Zwolniło się miejsce po Szafie i z tego co wiem nie zostało zapełnione. Nie żebym coś sugerowaŁ :lol:
Motor to masz w pralce! :P
Avatar użytkownika
narwhal
Świeżak
 
Posty: 248
Dołączył(a): 28/2/2010, 12:36
Lokalizacja: 21°55'E 52°16'N

Postprzez madcap » 29/8/2010, 22:24

z całym szacunkiem Marcin
1. nie ze wszystkimi twoimi decyzjami się zgadzałem, ale punkt widzenia zależy w dużej mierze od interpretacji (choć punkt widzenia innych koło pępka mi lata)
2. wziąłeś na siebie ten obowiązek, więc się nie użalaj nad sobą
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Leg1oN » 29/8/2010, 22:28

mar111cin napisał(a):wiesz ogólnie wkurza to, jak chcesz coś zrobić dla forum i zaraz jesteś wytykany palcami, a zaraz leciały teksty że :
-podniecam się że moge komuś posta usunąć czy kogoś zbanować i że tylko wyczekuję tego całymi dniami
-że nie mam co robić i siedze 24h na forum i tylko czekam

tak że po takich tekstach naprawde witki opadają i się nie chce nic robić. bo jak nic nie robisz to jest źle, ale jak coś chcesz zrobić to jest jeszcze gorzej.

A ja wychodze z założenia że jak coś już robisz to rób to dobrze, pare osób nie mogło zrozumieć że miano moderatora/administratora jest dobrowolne i jak już je masz to korzystaj z tego, albo oddaj komuś innemu.


ty jako admin wiesz o tym kto korzysta z tego miana.. kto tego nie robi.. i musisz wyciagac z tego wnioski.. rowniez od czasu do czasu zaznajomic sie jak sie zapatruje dana strona na taki i taki temat.. zmiany w skladzie co jakis czas nie zaszkodza.. bo wiadomo ze jedni przychodza drudzy odchodza.. a czasem nie zmieniany sklad powoli wymiera zostawiajac przykladowe ostanie 2 sztuki "wojownikow" .. heh
oczywiscie zrozumialym jest to ze ludzie maja swoje zycie.. w nim rozne okresy i nie np nie moga choc na chwile skoczyc na forum, zrobic swoje.. kazdy to rozumie..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez maciek.046 » 2/9/2010, 19:18

pisze tutaj bo tu zrobil sie ogolnie temat co do porzadku na forum...

CzesterTX napisał(a):A ja się zapytam po co założyłeś kolejny temat o tym samym zamiast kontynuować poprzedni?

viewtopic.php?t=53108

Kolejny przykład skutków braku moderatorów na forum.


malo widac jakis slownych upomnien od modow, warnow itd. czegokolwiek nie wiem co sie dzieje z modami ale mysle ze czas najwyzszy zrobic tu porzadek, mianowac troche swiezej krwi na modow...
nie wiem nawet do kogo napisac zeby mi glupi temat z mapka dal do przyklejonych(komu mam podziekowac za usuniecie go z przyklejonych?:evil:) Ciezko cokolwiek zrobic tu szaremu uzytkownikowi bo ma caly czas pod gorke.
Userzy mogli dowiedziec sie o mapie z tematu(:twisted:) lub z podpisow ktore ktos nie dawno ograniczyl do 20 znakow- czyli prosze popatrzec nizej -ledwo sie mieszcze zeby napisac to co mam w podpisie nie mowiac o napisaniu jakiegokolwiek info o mapie. Chyba ze wkleiłbym sam SKROCONY link...

Druga sprawa.
Katalog motocykli... :x
List, ktory wyslalem Terrorowi...
Witam,
Aktualnie jestem bywalcem na forum, prowadze nieoficjalna mape forumowiczow scigacz.pl. Mapa jako tako sie rozwija lecz przydaloby mi sie troche reklamy. Licze na pomoc. Taka sama wiadomosc jak ta dostal Alonzo lecz nic nie odpisal...

Druga sprawa to katalog motocykli- link do tematu viewtopic.php?t=50059
Jestem w trakcie tworzenia i wszystkie zdjecia wrzucam sobie na dysk.
Gorzej jest z udostępnianiem dla pozostalych uzytkownikow. I tu mam pytanie, czy lepiej by bylo wrzucac fotki na np. imageshack, stworzyc nowy temat(nie wiem w jakim dziale) i tam zamieszac linki?
Teoretycznie jest mozliwosc zedytowania- wzbogacenia go o zdjecia tego katalogu-
http://www.scigacz.pl/Yamaha,YZF,R6,mod ... 66,im.html
Pozdrawiam, i czekam niecierpliwie na odpowiedz


Na odpowiedz sie nie doczekalem...
limit20znaków:evil:
Avatar użytkownika
maciek.046
Bywalec
 
Posty: 834
Dołączył(a): 10/9/2007, 16:28

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na gr