Zobacz wÄ…tek - Iphone Ipad
NAS Analytics TAG

Iphone Ipad

O wszystkim
_________

Postprzez CalibraHunter » 15/11/2010, 15:32

wracajac do tematu - wymienial ktos tylny panel w ajfonie? allegro/serwis? pyli sie kupowac zestaw w necie? bo wiekszosc to chinski szajs, co sie rozwala po tygodniu. jakby kto mial doswiadczenie z tym tematem, moglby polecic jakiegos sprzedajacego czy cus - to pisac.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL


Postprzez Konio » 15/11/2010, 17:44

w 3G notorycznie pekal panel z tylu przy ladowaniu... i wcale nie trzeba sie napocic zeby go porysowac itp
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk


Postprzez CalibraHunter » 16/11/2010, 10:56

Oj niestety w iPhone 3G i 3gs powazna wada fabryczna jest pekajacy panel przy docku ladowania. Nie wiem czym jest to spowodowane, w kazdym razie nie znam nikogo, komu >roczny ajfon by nie pekl..:// shit!
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Konio » 16/11/2010, 10:58

no w moim ajfonie tez pekl panel wlasnie przy doku.... kazdy kogo znam i ma 3g albo wlasnie 3gs to ma to pekniete albo bedzie mial :D
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez CalibraHunter » 16/11/2010, 11:05

Ostatnio uswiadamialam o tym swiezego wlasciciela Gs'a :lol: oczywiscie upieral sie, ze jego "perelce" nic sie nie stanie heheheh <dreams>
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez CalibraHunter » 16/11/2010, 12:28

z tego, co slyszalam, to podobno jedna z koncepcji jest nierownomierne nagrzewanie sie tego panelu i w zwiazku z tym dezintegracja na poziomie atomowym i mikropekniecia, ktore nastepnie jak lawina powoduja duze, pionowe pekniecie panelu idace dokladnie ze srodka docka az po dolna krawedz napisow z oznaczeniem CE. Osobiscie slabo wierze w ten pomysl.

Inna z koncepcji jest nieprawidlowe mocowanie panelu, co skutkuje pojawianiem sie szkodliwych naprezen w w.w. miejscu i pekniecie wynikajace z prostego faktu, ze to chinski plastik jest :)

pewnie znalazloby sie jeszcze wiele innych wyjasnien, co nie zmienia faktu, ze panel peka i pekac bedzie hehehe a ja szukam mozliwie najoplacalniejszych opcji wymiany tej czesci telefonu.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Leg1oN » 16/11/2010, 23:56

heh.. moj znajomy wybył ostanio do miasta imprezować.. nazajutrz zauważył ze szklany tył jego iPhona 4G (nabytego nota bene ode mnie) jest cały popękany.. widocznie szafirowe szkło prosto z helikopterów jest również do zniszczenia..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez CalibraHunter » 17/11/2010, 13:02

A to akurat nie novum, ze szklane korpusy 4G sÄ… slabe... Dlatego mozna sobie kupic akcesorycznie aluminiowe plecki w kolorze black lub silver.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez bryk77 » 17/11/2010, 13:31

Nic nie trzeba było kupować do końca września - właśnie sprawdziłem i oferta została już wycofana. Ale już wyjaśniam.. Otóż Steve Jobs i spółka oferowali wszystkim nowym posiadaczom Iphone'a 4 darmowe panele ochronne - krążył mit, że ich produkt gubi zasięg za sprawą zewnętrznej anteny, a takowy panel eliminował to zjawisko.

i4 kupiłem właśnie we wrześniu i z ów programu skorzystałem. Wystarczyło ściągnąć aplikację (iphone 4 free case pragram (otwórz link)) i wybrać jeden z oferowanych paneli - tak też zrobiłem. Po tygodniu otrzymałem paczkę (otwórz link) prosto ze Stanów (wartość produktu na stronie apple była równa $29.95).

Zapewne nowy Iphone nabrał popularności z takim rozmachem, że już niczego nie trzeba było dawać za darmo aby zwiększyć sprzedaż...
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê