Zobacz wÄ…tek - Suzuki Bandit 650SA czy Suzuki V-Strom DL 650A ?
NAS Analytics TAG

Suzuki Bandit 650SA czy Suzuki V-Strom DL 650A ?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Bandit czy V-Strom

Bandit 650SA
6
43%
V-Strom DL 650A
8
57%
 
Liczba głosów : 14

Postprzez RyBkosPL » 17/8/2010, 05:09

no to ładnie po mnie poszliście :( ... ok wporządku przestane rozpowszechniać tu jakieś "mity" ... starałem się tylko na swój sposób pomóc...
Swoje wypowiedzi opieram tylko i wyłącznie na praktyce / opiniach innych motocyklistów / czytaniu sporej ilości artykułów

Nie biorę tego z nieba, owszem moja wina przyznaję nie sprawdziłem dokładnie wagi tych motocykli ale święcie przekonany byłem, że bandit jest lżejszy...
Honda to Honda i tyle !!! :) :)
Avatar użytkownika
RyBkosPL
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 6/5/2010, 17:00
Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra


Postprzez kapasek » 18/8/2010, 13:29

liczy się pomoc i to chciałeś zrobić także dzięki
;) a jeśli chodzi o mnie to i tak wezmę pod uwage opinie wszystkich którzy się wypowiadają ;)
kapasek
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 10/8/2010, 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez Kamusial » 18/8/2010, 17:46

Gorąco polecam KAWASAKI VERSYS KLE 650- połączenie obu tych motocykli, tyle że waży 190 kg i nadaje się do wszystkiego, konstrukcyjnie nowszy o kilka lat od v-stroma i bandita. W tej kasie kupisz prawie nówkę. No mógłbym poematy o nim pisać, ale powinieneś sam poczytać o nim w necie i koniecznie się przejechać.
Polecam zachodnie portale- dużo więcej ciekawych testów i informacji.

Swoją drogą mógłbyś napisać coś więcej- info o które prosimy w temacie na górze.
Yamaha XJ600 -> TDM 900 -> DRZ 400e
Avatar użytkownika
Kamusial
Bywalec
 
Posty: 782
Dołączył(a): 26/4/2009, 01:13
Lokalizacja: Wawa - włochy

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości




na górê