Zobacz wÄ…tek - FZR 600 - jego plusy i minusy
NAS Analytics TAG

FZR 600 - jego plusy i minusy

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

FZR 600 - jego plusy i minusy

Postprzez damianr » 10/8/2010, 14:52

Witam.
Zastanawiam siÄ™ nad kupnem Yamahy FZR 600.
Coś do 3200 - 3600zł...
Do przeróbki wg. własnej koncepcji - ogonek R6 2007, boczki i przód naked, polerka, fajniejsze felgi... Tak żeby go trochę odmłodzić... :wink:

Pytanie dotyczy plusów i minusów tego motocykla...
Jak z silnikiem i zawieszeniem itp.

Kilka aukcji, które rzuciły mi się w oczy:

http://otomoto.pl/yamaha-fzr-600-bdb-st ... 28156.html
http://moto.allegro.pl/item1172509806_f ... zedam.html
http://otomoto.pl/yamaha-fzr-600-zareje ... 66752.html

Ostatnia jest chyba najciekawsza, w drugiej martwi mnie brak zdjęcia z lewej strony...
Mile widziane inne linki.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
damianr
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20/4/2010, 20:57
Lokalizacja: Nałęczów


Postprzez Rafal_W_wa » 10/8/2010, 16:33

a nie lepiej całą kaskę przeznaczyć na motor....
wiesz ile koszty ogon do R6 z lampÄ… itp.. + przerobienie tego?
kupujesz motor za 3000 a przeróbkami chcesz podwoić jego wartość...
albo wydaj na motor 6K ..albo kup po prostu tańszy ale nie przerabiaj bo i tak zawsze będzie to nie najlepiej wyglądało...

co do aukcji... ja bym ze zdjęć nie oceniał... jak jest świeży SS to jeszcze można oceniać malowania czy oryginał itp... tutaj bym nie patrzył na to może być malowany 3 razy... ważne żeby był prosty... rama, lagi ... stan techniczny ważny..a tego dowiesz się tylko na miejscu..i to musisz się znać... a jeśli Ty się nie znasz... to brać kogoś kto zna się na o2o
RSIX
Avatar użytkownika
Rafal_W_wa
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 29/4/2009, 20:59


Postprzez limak14 » 10/8/2010, 19:02

Gdzieś już opisywałem to moto, bo miałem.
Ogólnie spoko, mało pali. Czasem są klopoty z 2gim biegiem.
Jakby co to pisz na gg.
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez damianr » 10/8/2010, 20:26

Rafal_W_wa napisał(a):a nie lepiej całą kaskę przeznaczyć na motor....
wiesz ile koszty ogon do R6 z lampÄ… itp.. + przerobienie tego?
kupujesz motor za 3000 a przeróbkami chcesz podwoić jego wartość...
albo wydaj na motor 6K ..albo kup po prostu tańszy ale nie przerabiaj bo i tak zawsze będzie to nie najlepiej wyglądało...

co do aukcji... ja bym ze zdjęć nie oceniał... jak jest świeży SS to jeszcze można oceniać malowania czy oryginał itp... tutaj bym nie patrzył na to może być malowany 3 razy... ważne żeby był prosty... rama, lagi ... stan techniczny ważny..a tego dowiesz się tylko na miejscu..i to musisz się znać... a jeśli Ty się nie znasz... to brać kogoś kto zna się na o2o


Wiem ile będę musiał wydać na części, bo mam R1 z 2005 i niestety przyszło mi wymieniać kilka elementów nadwozia... a bajery typu lampy itp. mam od znajomego za grosze, więc się nie martwię ;) Chcę po prostu zrobić coś swojego, we własnej koncepcji, a FZR ma być bazą do tych przeróbek...

Co do aukcji, to dobrze wiem, że zdjęcie niewiele mówi, ale pomyślałem, że pokażę, co mnie interesuje...
Wiem również, że muszę koniecznie zobaczyć moto i się przejechać, a jeśli chodzi o sprawy techniczne, to jestem dość ogarnięty...

Chodziło mi jednak o opinie osób, które mają, bądź były w posiadaniu tego sprzętu tzn. jak się sprawował, co było ok, a co nie do końca ich zadowalało...
Avatar użytkownika
damianr
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20/4/2010, 20:57
Lokalizacja: Nałęczów

Postprzez damianr » 11/8/2010, 13:36

Koledzy, mozę ktoś coś napisać o tym motocyklu, zamiast rozwodzić się na temat tego, ile będzie mnie kosztował tuning??
Jeszcze raz proszÄ™ o jakieÅ› konkretne informacje...
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
damianr
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20/4/2010, 20:57
Lokalizacja: Nałęczów



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości




na górê