Zobacz wÄ…tek - Zakup motocykla ZX6R 01' / SUZUKI GSXR 600 K4 / YAMAHA FZ6 N
NAS Analytics TAG

Zakup motocykla ZX6R 01' / SUZUKI GSXR 600 K4 / YAMAHA FZ6 N

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez Seba_ER5 » 21/7/2010, 17:42

yhy tylko nie kup trupa bo kumpel z serwisu mowil ze teraz sprzedaja sie te co nie poszly na wiosne :D czyli najczesciej padla.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Postprzez TCE » 6/8/2010, 16:19

Wracajac do tematu, motor kupiony, odbieram w przyszlym tygodniu.
Jednak znajomy dal sie namowic. Jest Yamaha FZ6 N, rok 2005, przebieg 500 km, dodatkowo alarm, crashpady, kufry i jakies tam akcesoria.
Kupiony w salonie w Polsce, cztery lata czekal na mnie.
Przewoze go, wymieniam olej i ucze sie jezdzic.

Nie sprzedaje go po sezonie, bo juz taka okazja sie nie trafi.
TCE
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 20/7/2010, 17:59
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk


Postprzez Rafal_W_wa » 6/8/2010, 16:57

no i z dwojga złego jest to najlepszy wybór... masz motor którego znasz historie... a to bardzo dużo.
Szerokości i uważaj na siebie
RSIX
Avatar użytkownika
Rafal_W_wa
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 29/4/2009, 20:59

Postprzez gruby19 » 6/8/2010, 16:58

Nie sprzedasz bo nie zdążysz... ;)

nie no zart... przepraszam... :sad:
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez TCE » 6/8/2010, 17:31

Ogarne, to nie jest zaden sportowy motor.

Z tymi 600-tkami przesadzadzie, duzo znajomych w tym sezonie kupilo pierwszy motor. Sa to minimu 600, jest wsrod nich: 900 SS, CBR 600, GSXR 750... Ja to i tak kupuje najslabszy, gdyby nie ich przestrogi zastanawialbym sie powaznie od razu nad FZ1.
TCE
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 20/7/2010, 17:59
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk

Postprzez Gizmor » 6/8/2010, 19:55

Oczywiście przesadzamy tylko mi się niechce znowu czytać o śmierci motocyklistów którzy nie umieją jeździć. Ja jeżdżę już 4 sezon na motocyklach i w tym roku dopiero przesiadam sie na gsxr 600/750. A jeżeli Tobie życie nie miłe to szerokości:]
Gizmor
Świeżak
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29/11/2008, 12:27
Lokalizacja: Rumia

Postprzez Seba_ER5 » 6/8/2010, 20:47

Zmien plyn chlodniczy swiece tez juz moga byc o kant dupy aku pewnie tez plyn hamulcowy. W lagach pewnie tez by lepiej pogrzebac ale jak nie cieknie.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez leff » 6/8/2010, 21:17

TCE napisał(a):Ogarne, to nie jest zaden sportowy motor.

Z tymi 600-tkami przesadzadzie, duzo znajomych w tym sezonie kupilo pierwszy motor. Sa to minimu 600, jest wsrod nich: 900 SS, CBR 600, GSXR 750... Ja to i tak kupuje najslabszy, gdyby nie ich przestrogi zastanawialbym sie powaznie od razu nad FZ1.


a potem takich pacjentow objezdza sie duzo slabszymi maszynami .... ale spoko, FZ1 to genialny sprzet, trzeba bylo brac
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez tylki » 7/8/2010, 09:51

Ludzie powiedz mi jakie to ma znaczenie czy sie jezdzi 10 lat czy sie dopiero zaczyna ? bo wedlug mnie to albo sie ma szczesci albo nie , no bo co zrobisz kiedy wyjedzie ci samochod z poporzadkowanej zadne doswiadczenie ci niepomoze walisz cialem w samochod i tyle sam takie cos przezylem :) .
A drugie to jezeli pyta czlowiek o konkretne modele i prosi o opinie to niech odpowiedaja ludzie ktorzy maja cos do powiedzienie. Mowienie **** typu '' ze na poczatek to odrazu 1000 bo 600 moze byc zaslaba '' nie interesuje pytajacego bo pytal sie czegos innego ! a jesli i nawet sie ktos zajebie to co z tego kogo to interesuje , ludzie gina i beda ginac taka kolej zeczy. kupujac motocykl niewazne czy masz doswiadczenie czy nie musisz miec troche szczescia i swiadomosc ze mozna skonczyc to przejazdzke w czarnym worku
pozdrawiam poczatkujacy !!
tylki
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 8/7/2010, 19:08

Postprzez TCE » 7/8/2010, 17:55

Seba_ER5 napisał(a):Zmien plyn chlodniczy swiece tez juz moga byc o kant **** aku pewnie tez plyn hamulcowy. W lagach pewnie tez by lepiej pogrzebac ale jak nie cieknie.


wymianiam: olej, filtry, świece, o płynie szczerze mówiąc nie pomyslałem.
Aku pewnie też do wywalenia jak mówisz.

Co z tymi lagami? Olej wymienić?

pan_wiewiorka to trzeba go było odjechać, a nie siedzieć na dupie - to jest dopier wku**e
TCE
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 20/7/2010, 17:59
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk

Postprzez Parker » 7/8/2010, 18:47

IMO to lekki błąd brać takie moto na pierwszy sezon, ale ok. Po pierwsze nauka przyjdzie Ci trudniej niż na mniejszym motocyklu, a po drugie ucząc się na nim, będziesz męczył moto. Oby jak najwięcej Ci wybaczało.

"a jesli i nawet sie ktos zajebie to co z tego kogo to interesuje [...]"
Każda śmierć motocyklisty buduje na swój sposób dalszy wizerunek kierowcy jednośladu. Jeśli chłopak zginął mając zaledwie 20(kilka) lat, rodzina nie wybaczy sobie tego i obwiniać będzie sprzęt, a tutaj rozpowszechnia się opinia, że motocykl jest śmiercionośną zabawką.

Co do Twoich słów : "Ogarne, to nie jest zaden sportowy motor."

Fakt, nie jest to typowy sport, ale przyspieszenie ma ogromne i jeśli odkręcisz w nieodpowiednim momencie mocniej, to będziesz tego żałował. Zawsze czuj pewien respekt do moto, jakiej klasy by nie był.

Życzę udanej jazdy na nowym moto i bezpiecznych sezonów.
Pzdr
Parker
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 5/8/2009, 12:00
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez TCE » 8/8/2010, 13:05

Parker ze wszytkim sie zgadzam, sam mam 22 lata i za fajne zycie przed soba, zeby sie zabic na glupim motorze.

Ale wrazajac da samego motoru.
Czy macie wiedze kto w polsce handluje/sprowadza czesci karoserii firmy TCP aerodynamics?

Chce kupic Seat Cowling na siedzenie pasazera i plug.
TCE
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 20/7/2010, 17:59
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk

Postprzez TCE » 13/8/2010, 12:03

Jest, wyglada super, jak nowy - sasiad jak ogladal myslal, ze nowy z salonu.

Jezdzi sie super, przejechalem 50 km po okolicy i nie zaluje, ani jednego pln - jestem totalnie podjarany. Nie spodziewalem sie, ze tak latwo da sie opanowac.

W przyszlym tygodniu przerejestrowuje i ubezpieczam, wreszcie musze zaczac te jazdy, zeby jeszcze prawko do jesieni zrobic.

Przejechane było 806 km, wymienilem olej, filtry, swiece, akumulator.
TCE
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 20/7/2010, 17:59
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk

Postprzez Krmtzzz » 13/8/2010, 12:55

806 km w kilkuletnim motorze haha ?
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez TCE » 13/8/2010, 18:58

Wiewiora skoncz sie wyzlosliwiac zle mnie zrozumieliscie - pisalem w sensie, ze radze sobie z jazda i nie sadzilem, ze przyjdzie mi to z taka latwoscia.

Powiedz mi czym jezdzisz i ile, bo szefujesz strasznie.

Nie kazdy zaczyna jazde od slabego gowna za 5 kola, a nie prawdziwego motoru - przykro mi ze Cie w**iam, bo nie jestem w tej pierwszej grupie ludzi.

Motocykl kupiony od znajomego, kupil go w zime 2005/06, pojezdzil nim jeden sezon 2006 (kilka razy), kupil Wariora, bo stwierdzil, ze mu sie srednio podoba Fazer (jest za malo efektowny), a potem ze wzgledu na problemy ze zdrowiem, w firmie motory staly w garazu.

Po dlugim namawianiu jednak sie zdecydowal sprzedac pomimo, ze srednio mu zalezy, bo zaplacil za niego 37000. Jednak sie zdecydowal "bo i tak stoi"

Mam wszystkie papiery, 3 kluczyki (dwa czarne, jeden czerwony) dwa piloty do alarmu, dwa klucze do orginalnego kufra z logiem i opisem Yamaha.

Z reszta zrobie zdjecia jak bede w domu (sobota popoludniu, albo w niedziele), sami zobaczycie w jakim jest stanie.

Motor mial oryginalny olej i filtry Yamaha.
TCE
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 20/7/2010, 17:59
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk

Postprzez Parker » 14/8/2010, 07:53

Nie dziw się, że każdy tak reaguje jeśli mówisz, że pięcioletni motocykl nie ma nawiniętego nawet tysiąca kilometrów - aczkolwiek nie takie rzeczy się na tym świecie dzieją.
Parker
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 5/8/2009, 12:00
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez TCE » 14/8/2010, 08:56

Parker napisał(a):Nie dziw się, że każdy tak reaguje jeśli mówisz, że pięcioletni motocykl nie ma nawiniętego nawet tysiąca kilometrów - aczkolwiek nie takie rzeczy się na tym świecie dzieją.


Fakt, jest to trudne do uwierzenia, ale prawdziwe.
A 4-ro letni Warrior ma 1700 km. Zreszta piekny sprzet, moja marzenie od razu po Intruderze.

Zrobie zdjecia sami sie przekonacie, motor jest poprostu nowy.
TCE
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 20/7/2010, 17:59
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości




na górê