Zobacz wątek - Ukradziono motocykl Honda CBR 900RR

Ukradziono motocykl Honda CBR 900RR

Baza skradzionych pojazdów i rzeczy
Ukradli Ci motocykl? Wyślij nam też wiadomość na https://www.facebook.com/skradzione.motocykle - opublikujemy na Facebooku i udostępnimy na głównym profilu Facebook/Scigacz_pl
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Ukradziono motocykl Honda CBR 900RR

Postprzez FoxRiders » 19/7/2010, 21:48

Witam wszystkich latających. W nocy z 14 na 15 Lipca skradziono mi FireBlade model SC 33 był w standardowym lakierowaniu typu srebrno-pomarańczowo-niebiesko-białym. Stało się to na Warszawskim Ursusie między godziną 2 a 6 w nocy na ul. Dzieci Warszawy 51. Mój motocykl posiada kilka znaków szczególnych ma pękniętą szybę tuningową firmy F.Fabbrio z prawej strony oraz po małym szlifie zdarty lakier na dolnym spojlerze też prawa strona. Po za tym są pogięte dzwignie hamulca tylniego jak zarówno i zmiany biegów, jest pęknięty z lewej strony środkowy plastik. Następnym znakiem szczególnym jest włącznik wiatraka który znajduje się na lewej wykładce, przewody ma w oplotach. Na szybie przedniej miał 2 naklejki PJP Motocykle oraz z tyłu pod siedzeniem pasażera naklejki które są widoczne na zdjęciu. Śrubki mocujące plastiki (ampule) są pod kolor motocykla. Ma głośny wydech "samoruba". Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu mojego FireBlade. Osoba która poda mi konkretny namiar może spodziewać się nagrody.
Załączniki
fb1.JPG
skradziony
fb1.JPG (169.62 KiB) Przeglądane 311 razy
fireblade.JPG
fireblade.JPG (209.27 KiB) Przeglądane 311 razy
FoxRiders
Świeżak

Powrót do Skradziono / zgubiono