Zobacz wątek - lublin czy łódz do studiowania
NAS Analytics TAG

lublin czy łódz do studiowania

O wszystkim
_________

Postprzez madcap » 19/7/2010, 20:01

melvin napisał(a):..po prostu idiotycznym dla mnie jest walczyć bez sensu jak czarny z małpą o banana. ..


to akurat można zrozumieć, bo jest to konkurencja międzygatunkowa
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez carma » 19/7/2010, 21:30

PAnowie po problemie dostałem sie do sto(L)icy i jest po problemie przynajmniej na Legie będę mógł sobie chodzi a jak wróce do Opatowa to będę się wywyższał bo ja ze stolicy przecie ;p
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa


Postprzez melvin » 20/7/2010, 06:14

madcap napisał(a):
melvin napisał(a):..po prostu idiotycznym dla mnie jest walczyć bez sensu jak czarny z małpą o banana. ..


to akurat można zrozumieć, bo jest to konkurencja międzygatunkowa



pewien jesteś?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Konio » 20/7/2010, 09:00

carma napisał(a):przynajmniej na Legie będę mógł sobie chodzi


http://www.youtube.com/watch?v=ChxzQ9pWntY :twisted:


Nie wiem czy jest sie czym cieszyc bedac na studiach w stolicy. Chyba kazdy z moich znajomych ktorzy tam studiuja twierdzi ze warszawiaki to buraki itd :twisted:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez sepo » 20/7/2010, 09:57

Rodowici Warszawiacy nie są takimi burakami jak Ci przyjezdni którzy trochę już tu mieszkają, podłapali dobrą robotę i mają niezły hajs. Im się wydaje, że są pępkiem świata a reszta to wiocha. Mieszkam w Wawie 5 lat, mam masę znajomych ze stolicy i nigdy nie poczułem się gorszy itp...
Życie klubowe jest fajne, można się naprawdę dobrze zabawić ale to niestety kosztuje...
Po mimo tego, że znam wielu ludzi z Łodzi i są to bardzo fajne osoby to jednak miasta nie lubię i mam o nim takie samo zdanie jak melvin...
A słyszałem, że w Lublinie są zajebiste imprezy i dużo fajnych nie wylansowanych lasek :)
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez madcap » 20/7/2010, 10:33

@melvin
pewien jestem ;)
za wikipedią

Konkurencja międzygatunkowa - typ konkurencji ekologicznej - zależność polegająca na ubieganiu się co najmniej dwóch gatunków o czynniki niezbędne do życia, które występują w ograniczonej ilości.

Konkurencja międzygatunkowa zwykle prowadzi do różnicowania nisz ekologicznych konkurentów. Jeżeli nisze ekologiczne pokrywają się, silniejszy konkurent może doprowadzić do wyeliminowania słabszego.

w rozwinięciu
Konkurencja (współzawodnictwo) to najpowszechniejszy i chyba najstarszy rodzaj współzależności pomiędzy organizmami. Konkurencja o wspólnie wykorzystywane zasoby środowiska może zachodzić pomiędzy różnymi gatunkami (konkurencja międzygatunkowa), lub pomiędzy osobnikami należącymi do tego samego gatunku (konkurencja wewnątrzgatunkowa). Tymi wspólnymi zasobami może być pokarm, przestrzeń, kryjówki, a nawet, w wypadku konkurencji wewnątrzgatunkowej samice. Konkurencja może być bezpośrednia, tzw. konkurencja przez interferencję (np. obrona terytorium łowieckiego, przeganianie konkurenta z nory lub dziupli), lub pośrednia, poprzez zmniejszanie puli wspólnie wykorzystywanych zasobów (tzw. konkurencja przez eksploatację).
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Czester » 22/7/2010, 00:31

Madcap, melvin chyba miał na myśli, że czarny i małpa to jedno i to samo :)

Odnosząc się do powyższego wrażenie owe można osiągnąć czytając bądź oglądając relacje podróżników do miejsc, w których rozwój cywilizacyjny zatrzymał się kilkadziesiąt tysięcy lat temu.

Dodatkowo śmiem twierdzić, ze małpa przewyższa swoim poziomem intelektualnym czarnego np w plemionach, gdzie rytualnie, bez znieczulenia usuwa się wargi sromowe wraz z łechtaczką dwunastoletnim dziewczynkom tylko po to żeby były "czyste" nie czując żadnej przyjemności podczas kopulacji. Mówiąc szczerze nie zawachałbym się otworzyć ognia do takich oprawców.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Bystry » 26/7/2010, 17:48

dobra, napisał bym, że to i to można wytępić, ale nie wypada... widzisz tyle lat tutaj mieszkam imprezuje i jakoś często od tylu lat nikt do mnie problemu nie miał .... widocznie masz pecha życiowego :) to jest dobre miasto, ale co fakt to zaniedbane, bo żydy się do władzy chcą dostać a ich miejsce jest na stryczku jak i murzynów i reszty tych chujów... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ja w ten weekend byłem w Gdańsku po razu któryś i fajnie było, ale to jednak nie to samo co Łódź, tutaj jest taki klimat gdzie np. w Wawie go nie ma, a też często bywam... każde miasto coś ma czego nie ma inne i każde miasto ma swój klimat... to każde miasto się kocha albo nie nawidzi tak jak mnie :D
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez madcap » 26/7/2010, 18:01

@czester, skoro walimy OT w temacie
dla mnie to nie jest to samo
czym innym jest konkurencja, czym innym są wzorce religijno-kulturowe, których od małp nie oczekuję
a to, że wzorzec religijno-kulturowy traktuje człowieka gorzej niż zwierzę, zostawiam bez komentarza
fakt, że człowiek jest na dodatek na tyle zindoktrynizowany, że przyjmuje to bez oporu, świadczy tylko o jego głupocie oraz o zachowaniach bechawioralnych, które nawet zwierzęta nie wykazują
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez adam_89 » 26/7/2010, 20:58

do studiowania to najlepiej takie miasto w którym jest odpowiednia dla Ciebie szkoła i która Cię czegoś nauczy. A to czy gdzieś jest więcej klubów galerii czy mc donaldów nie ma znaczenia. Jak w grupie i ogólnie Twoim towarzystwie bd zamuleni ludzie to dobre dyskoteki nie pomogą. Dlatego jeśli masz możliwość, idź tam gdzie idą jacyś Twoi znajomi, z którymi można się pobawić.
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez plexi » 27/7/2010, 07:05

studia, ktore czegos ucza? o to ciekawe ;)))
plexi
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4/10/2009, 09:32

Postprzez Bystry » 30/7/2010, 20:24

adam_89 napisał(a):do studiowania to najlepiej takie miasto w którym jest odpowiednia dla Ciebie szkoła i która Cię czegoś nauczy. A to czy gdzieś jest więcej klubów galerii czy mc donaldów nie ma znaczenia. Jak w grupie i ogólnie Twoim towarzystwie bd zamuleni ludzie to dobre dyskoteki nie pomogą. Dlatego jeśli masz możliwość, idź tam gdzie idą jacyś Twoi znajomi, z którymi można się pobawić.
ah... ta słucha teoria ;p
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr