Zobacz wątek - Czy mogłem za to oblać?
NAS Analytics TAG

Czy mogłem za to oblać?

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez hans313 » 16/9/2010, 12:41

Ogolnie Twój koleżka musiał cos nabroić ,bo za kierunek dostał pewnie upomnienie ,które musi byc wpisane do karty i za ZABÓJCZĄ predkosc tak samo. Jak nie zdał to powinien miec kartke z tym co zrobił dobrze a co zle i podana powinna byc przyczyna.
Co tam na tej kartce u kolegi widnialo ;D? bo watpie ,ze jazda 100m na kierunku + zabójcze 52 na 50
hans313
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2/9/2010, 23:40
Lokalizacja: Piła


Postprzez Krmtzzz » 16/9/2010, 21:18

Powiem tak co do madcapa: odwolalby sie to kolego by zdawal sobie bez konca kat. B. Jeden cwaniak byl co sie odwolalywal i prawko na samochod za 6 razem zdal. Udupial go na mega pierdolach a on w duzym stresie nie omieszkal popelnic takich ****. Gowno by ci dalo odwolanie w tym kraju. A co do kierunku to nie ma czegos takiego jak upomnienie. Nie wylaczysz 2 razy kierunku i alocha kolego zsiadasz z motocykla.
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem


Postprzez hans313 » 17/9/2010, 00:06

No to mowisz ,ze raz kolega nie wlaczyl kierunku a teraz mowisz ,ze dwa razy nie wlaczysz i egzamin przerwany to w koncu jak to jest tam u was i z tym Twoim kolega:D
hans313
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2/9/2010, 23:40
Lokalizacja: Piła

Postprzez madcap » 17/9/2010, 06:59

kmtrzzz jeśli chcesz wlec temat, to wklejam zgodnie z obowiazującymi przepisami (rozp. w sprawie egzaminowania) arkusz przebiegu egzaminu, który wydaje się egzaminowanemu niezaleznie od wyniku
jeśli przyjrzysz się uważnie, to powinieneś zwrócić uwagę, że zawiera on błędy, które mozna popełnić jeden raz bez konsekwecji w postaci wyniku negatywnego (dwa powodują wynik negatywny)

ponadto są błędy, zdefiniowane odrębnie, których popełnienie powoduje natychmiastowe przerwanie egzaminu
w przypadku tych drugich stosowny zapis musi się znaleźć na arkuszu, który wkleiłem

stosownie do tego niech ci kolega pokaże swój arkusz, chyba, że w nerwach wyrzucił go i teraz pieprzy (sorry za słownictwo, ale wręcz brakuje mimniej dosadnego określenia) głupoty


ps. włąściwe używanie kierunkowskazów też jest oceniane
Załączniki
Bez_tytułu_1.jpg
Bez_tytułu_1.jpg (231.37 KiB) Przeglądane 1573 razy
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Krmtzzz » 17/9/2010, 14:54

hans umiesz czytac ze zrozumieniem ? tlumacze ci w prosty sposob ze jedno nie wylaczenie kierunku to jest juz jako blad. 2 bledy zsiadasz z moto. Kapujesz ? czy moze mam ci komiks o tym zrobic ?

Wiem jak wylgada formularz bo chyba zdawalem, nie ? Wiem tez za co sie oblewa. A on arkuszu nie ma. Zreszta nie jestem detektywem i nie bd go sprawdzal. Powiedzial mi za co oblal to mam sledztwo prowadzic :> ?
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez hans313 » 18/9/2010, 14:09

No w sumie mozesz narysowac ,poczytam przy wódeczce :)

ogolnie tam wiesz rózne sa przypadki nie mówie ,ze egzaminator swiety itp bo zdarzy sie swir ormowiec jakis nie powiem...
Ale z tego co wiem (praktyka) to ludzie którzy nie zdali wyolbrzymiaja sprawe za co nie zdali i w wielkiej euforii cisna bluzgi i full wrzuta na egzminatorów na calym świecie a po roku ,dwóch ,jak przypomni im sie za co nie zdali to ,az sami sie za głowe łapia jak mogli zrobic taki bład...
hans313
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2/9/2010, 23:40
Lokalizacja: Piła

Postprzez Krmtzzz » 18/9/2010, 18:48

No masz racje. Ja powtorzylem to co mi powiedzial, a nie ukrywam ze ja mu wierze :P a co do komiksu sory nie narysuje bo nie mam takiego talentu plastycznego ;D :D a co do egzaminatorow to na prawde trzeba miec szczescie zeby trafic na rownego goscia. Ja trafilem na dobrego, nie spinal sie o nic, niektorzy gorzej trafiaja.
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Poprzednia strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê