Zobacz wÄ…tek - Sens Twojego zycia?
Advertisement
NAS Analytics TAG

Sens Twojego zycia?

O wszystkim
_________

Postprzez bryk77 » 14/7/2010, 18:35

Tak to już jest, że ludziom, którym coś przyszło zbyt łatwo nie doceniają tego (nie uwłaczając nikomu). Dzieci z bogatych domów nie zawsze są zepsute. Przykładem jest mój kumpel ze szkoły średniej, który nigdy się nie nosił ponad wszystkich, doceniał co miał i potrafił racjonalnie myśleć. Ale to też załuga jego ojca, który zaczął od zera, dorobił się i nauczył syna szacunku do pieniędzy.

Herbatka, bez obrazy, ale Czester ma dużo racji. Napisał co myśli w prosty i obrazowy sposób, który mógł Ci się nie spodobać, ale musisz zrozumieć, że nie wszycy mają dobry start w życiu. Nie jest to kącik zwierzeń także piszę bardzo ogólnikowo choć mógłbym przytoczyć kilka przykładów...
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin


Postprzez herbatka » 15/7/2010, 00:06

Konio napisał(a):
Lepiej zajmij sie swoja miloscia a nie filozowia :P

peace


A Ty zajmij sie najpierw jezykiem.

Konio napisał(a):Gdybys nie wiedzial to Czester jednak sam sobie zarobil na moto wiec nie kozacz motorkiem kupionym od ojca


Czy na tym forum chociaz raz przykozaczylem moim "motorkiem"? Wszedzie pisze ze jezdze super wolno, nie mam super wydechu, nie pisze na forum ze jezdze na kole 200 na godzine, tak jak WY. Nie zapisuje sie do zadnych "Aggreesiv ADHD moto KLUBów" ani innych prymitywnych grup. De facto w porownaniu do wiekszosci z forum wydaje sie byc bardzo powazny.

turboponczek napisał(a):jazda na moto, Klaudia, czarny rap i spontaniczne wyjścia w pole - sens życia w pigułce wg Herbaty.

:D


Jazda na starym bandicie, kozaczenie, bicie piany, szpany tany i banany, brak argumentow, wyswmiewanie, egoizm, nieuwarunkowana agresja, i kilkadziesiat warnow- istota istnienia Ponczka. Tak sie sklada ze w calej historii forum odkad tutaj jestem, to pamietam Ciebie jako wiecznie nagrzanego, agresywnego, niewyzytego rycerza ktoremu zawsze najlepiej wychodzilo prymitywne zartowanie ze wszystkiego co jest chocby ciut ciut wyzej od Twojego sufitu. Nie stac Cie na odrobine myslenia- nie wchodz i nie rob z siebie wiekszego zabijaki niz jestes.

:D

bryk77 napisał(a):Tak to już jest, że ludziom, którym coś przyszło zbyt łatwo nie doceniają tego (nie uwłaczając nikomu). Dzieci z bogatych domów nie zawsze są zepsute. Przykładem jest mój kumpel ze szkoły średniej, który nigdy się nie nosił ponad wszystkich, doceniał co miał i potrafił racjonalnie myśleć. Ale to też załuga jego ojca, który zaczął od zera, dorobił się i nauczył syna szacunku do pieniędzy.

Herbatka, bez obrazy, ale Czester ma dużo racji. Napisał co myśli w prosty i obrazowy sposób, który mógł Ci się nie spodobać, ale musisz zrozumieć, że nie wszycy mają dobry start w życiu. Nie jest to kącik zwierzeń także piszę bardzo ogólnikowo choć mógłbym przytoczyć kilka przykładów...


Wyraznie napisalem. Ojciec kupil mi motocykl, i od tamtej pory jedynie w mojej kwestii lezy czy nim jezdze, i czy bede mial pieniadze na wache. Jesli nie zarobie- nie bede mial pieniedzy. Jak nie bede mial pieniedzy- nie bede jezdzic. Na nic innego pieniedzy rowniez nie dostaje. Jakbys nie przeczytal uwaznie mojego wczesniejszego posta, to chyba cos w rodzaju tego Twojego ojca kolegi ktory "nauczyl syna szacunku do pieniedzy". Wiem co to znaczy zarobic, bo zapierdalam od rana do wieczora w zaopatrzeniu w hurtowni napojów, wiec wypraszam sobie teksty o tym ze wszystko mam na talerzu.

Wiedzialem ze predzej czy pozniej temat zejdzie na ten jakze "typowy tor" forum. Czyli bicie piany i trzymanie scisnietej d*py, ze ja mam a on czy on nie ma. Nie moja wina ze nie masz. "Jeczenie jak stara baba nie napelni Ci kieszeni" ale co tam. Najlepiej usiasc na lawce i napierniczac na wszystkich po koleji, jak im dobrze, a jak mi zle. Jak typowy polaczek.
CBR 600 F4i
Avatar użytkownika
herbatka
Świeżak
 
Posty: 241
Dołączył(a): 12/5/2008, 19:45


Postprzez cycu_rsko » 15/7/2010, 07:59

Jak Ci to forum nie pasuje to po co tu jestes ?
929
Avatar użytkownika
cycu_rsko
Moderator
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 15/3/2008, 18:55
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez herbatka » 15/7/2010, 08:51

Bo mi motocykle pasuja i czasem chce sie czegos dowiedziec.
CBR 600 F4i
Avatar użytkownika
herbatka
Świeżak
 
Posty: 241
Dołączył(a): 12/5/2008, 19:45

Postprzez turboponczek » 15/7/2010, 13:13

Herbatnik czy Ty naprawde się z krowim plackiem na mózgi pozamieniałeś ?

Nie widzisz że połowa forum śmieje się z Ciebie i Twoich ideologii rodem z jakiegoś targowiska warzywnego ? :D

Non stop masz jakiś problem do każdego. Wystarczy że ktoś Ci coś powie a Ty od razu szalejesz.

I spokojnie, nikt Ci nie zazdrości Twojego motocykla także wyluzuj i naucz się rozmawiać z ludźmi jak należy, bo to wlasnie Ty nie potrafisz dyskutować i caly czas komuś ubliżasz że ma wyjść z tego tematu, że po co się udziela itd.
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Konio » 15/7/2010, 14:06

herbatka napisał(a):
Konio napisał(a):Gdybys nie wiedzial to Czester jednak sam sobie zarobil na moto wiec nie kozacz motorkiem kupionym od ojca


Czy na tym forum chociaz raz przykozaczylem moim "motorkiem"?


Tak 8) podniecales się jaki to masz szacunek w liceum bo masz duzy motór :lol: :lol: :lol:



herbatka napisał(a):Wszedzie pisze ze jezdze super wolno, nie mam super wydechu, nie pisze na forum ze jezdze na kole 200 na godzine, tak jak WY. Nie zapisuje sie do zadnych "Aggreesiv ADHD moto KLUBów" ani innych prymitywnych grup.


Bo nie umiesz jezdzic na kole, a co do grup na forum to nie jestes ich czlonkiem bo nikt cie tam nie chce :lol: :lol: :lol: :twisted:



herbatka napisał(a):
turboponczek napisał(a):jazda na moto, Klaudia, czarny rap i spontaniczne wyjścia w pole - sens życia w pigułce wg Herbaty.

:D


(...) i kilkadziesiat warnow- istota istnienia Ponczka


Z tego co pamietam to ty kolezko miałeś już 9 warnow jak nie wiecej i perm bana wiec w istocie rzeczy masz wiecej tych warnikow niż sam Ponczek który jest na forum dluzej niż ty... Wiec nie kozacz bo to konto tez powinno być zbanowane 8)

Pa:* :twisted:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Czester » 16/7/2010, 00:56

Właśnie krwa, Konio dostał na miecha bana z dvpy niby za multikonto a tu co? Tu na legalu drugie konto i żaden sprawiedliwy nie widzi?

Do liptona, sagi czy jak mu tam nie chcę mi się odpowiadać bo szkoda klawiatury. Widocznie nie zrozumiał co napisałem, a szkoda bo większość zrozumiała. Niestety umiejętność czytania ze zrozumieniem zanika ostatnimi czasy w zastraszającym tempie.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Konio » 16/7/2010, 09:53

dla tego sadze ze ja bylbym dobrym adminem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez zadzior » 16/7/2010, 10:45

dla tego xD
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez turboponczek » 16/7/2010, 14:45

Zdobycie 2000 postów na sikaczu sensem mojego życia !!!!11
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Konio » 16/7/2010, 16:11

ja swoj sens z postami spelnilem :P
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez cycu_rsko » 16/7/2010, 18:44

A mi jeszcze tyle brakuje :(
929
Avatar użytkownika
cycu_rsko
Moderator
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 15/3/2008, 18:55
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Czester » 16/7/2010, 22:11

Majcinku, gdzie jesteÅ›?



P.S. Dziwne, że administracja olewa zgłoszenia moderatora...
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Daga » 23/7/2010, 14:29

Herbatka,ja mysle...Mysle,ze nikt Ci tutaj szczerze na to pytanie nie odpowie ;) Bo na forach jakakolwiek "slabosc" jest zle odbierana.Po prostu.Wkurwianie sie,zalenie,rozmyslanie-to nie na neta.

Osobiscie-falconiforme w sumie ujal to,jakie ja z czasem wyciagam wnioski.
Dodam tylko,ze gatunek ludzki nie powinien istniec,nie robimy w swoim zyciu nic przydatnego.Procz ewentualnie naprawiania tego,co spieprzylismy.Patrzymy niewiele dalej poza wlasny czubek nosa.Oby bylo cos dalej,bo inaczej to wszystko naprawde nie ma najmniejszego sensu :D
I to w zadnym wypadku nie jest pesymizm ;)
DO YOU KNOW,THAT BAD GIRLS GO TO HELL?!
Avatar użytkownika
Daga
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 4/12/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez caliber1986 » 24/7/2010, 15:22

Życie nie ma sensu, bo wszystko i tak w konsekwencji prowadzi do śmierci :)))) :wink: Ale mimo to warto było zapierd...lać po 12 godzin dziennie żeby kupić upragniony motocykl :) gdyby tak jeszcze te lata mijały troche wolniej...
Ostatni rok na UAM :) | www.moto-diablo.pl | Chica booooom - http://www.youtube.com/watch?v=WRE6ssTulcI&feature=fvw | ZX6R 2005 ----> RN19 2008 :))))
Avatar użytkownika
caliber1986
Bywalec
 
Posty: 679
Dołączył(a): 26/10/2007, 19:54
Lokalizacja: POZNAN/Paledzie

Postprzez mar111cin » 25/7/2010, 02:48

CzesterTX napisał(a):Majcinku, gdzie jesteś?



P.S. Dziwne, że administracja olewa zgłoszenia moderatora...


tutaj jestem.

jak widać ostatnio mam kompletny brak czasu, wchodze tutaj sporadycznie i przeglądam jak coś raporty, z którymi robię porządek. Nie czytam każego tematu bo się tak niestety nie da. Jak coś to można mi pisać PW, czy na gadu, to na pewno szybko zrobię porządek.
Jak widać sprawa herbatkowego jakoś umkneła mi spod wzroku, teraz to zobaczyłem i stosownie nagrodziłem.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez narwhal » 26/7/2010, 10:25

Sens mojego życia w pigułce- Landryn :)
Motor to masz w pralce! :P
Avatar użytkownika
narwhal
Świeżak
 
Posty: 248
Dołączył(a): 28/2/2010, 12:36
Lokalizacja: 21°55'E 52°16'N

Postprzez madcap » 26/7/2010, 11:24

narwhal napisał(a):Sens mojego życia w pigułce- Landryn :)


pigułka też na P :D
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Czester » 27/7/2010, 00:46

Sprawiedliwości stało się zadość.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez cwaniak182 » 27/7/2010, 07:14

Wg socjologów i psychologów sens zycia człowieka polega na tym zeby przeżyć swoje życie jak najlepiej spładzając po drodze potomstwo które zachowa ciągłość życia:D
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 9 gości




na górê