Zobacz wątek - Honda CX500 a może VT500 co myślicie??

Honda CX500 a może VT500 co myślicie??

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

Honda CX500 a może VT500 co myślicie??

Postprzez miki1406 » 1/7/2010, 08:00

Co sądzicie na temat tych dwóch motocykli?? Co lepsze?? Oba można nabyć w przyzwoitej kasie (3-7tyś zł). Miałem na serwisie (gaźniki - czyszczenie+synchro+skł mieszanki i zawory) CX500 i powiem szczerze, że jeździ się bomba... Fakt max do 130-140km/h ale mi na przykład styka :D . Jeździło mi się nim znacznie lepiej niż Fajerem :shock: I to ułożenie silnika - genialne... Zawory można sobie w trasie regulować

Co myślicie?? Ma ktoś takie coś, albo SilverWing'a z takim samym silnikiem?? Jak awaryjność?? Skoro 80rok (30 lat motocykl) chodzi jak nowy i wali mocą w koło przez kardana, aż miło znaczy, że chyba jest spoko :P

A może lepsza Honda VT500... Proszę o zdanie na temat tych dwóch motocykli. Dodatkowo jaki to wogóle gatunek motocykla?? SoftChopper, czy może klasyk?? :lol:
Imbrola faza - "Detailing" ;)
miki1406
VIP Ścigacz.pl

Powrót do Motocykle