Zobacz wątek - Yamaha R6 Doradzcie mi co i jak

Yamaha R6 Doradzcie mi co i jak

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Yamaha R6 Doradzcie mi co i jak

Postprzez OskarPomorze » 30/6/2010, 21:10

Witam, Chcę zakupic R6 a przesiadlem sie z choppera i wiadomo .
To tak szukam R6 taka 2002 -2003 rok ale niewiem na co patrzec powinienem (bylo by miło gdyby ktos napisał na co szczegolnie zwracac uwage i jak to sprawdzic)
Druga sprawa jest ze szukam gadżetów kask,kombinezon ,rekawice,buty do 2.5 kafla musze sie zmiesci.
OskarPomorze
Świeżak

Postprzez pan_wiewiorka » 1/7/2010, 06:47

Trochę obok tematu ale kolego drogi, jak wcześniej nie śmigałeś sportem, to szczerze odradzam, zwłaszcza R6. Sam ostatnich kilkadziesiąt kkm prześmigałem cruiserami i uwierz mi, że to są zupełnie inne silniki. Wcześniej miałem właśnie R6 więc mam porównanie. Nawet najmocniejszy cruiser/chopper nie rwie tak jak mały sport. To, że ogarniesz, np. Mrówkojada nie oznacza, że z R6 dasz radę. O qq będzie bardzo łatwo zwłaszcza, że techniki jazdy są różne (sic!), zwłaszcza hamowanie.

Pewnie za za chwilę powiesz, że masz olej w głowie, że będziesz jeździł 50 km/h, będziesz uważał itp. brednie. Ale odpuść takie tłumaczenie, przynajmniej na tym forum, bo ludzie śmiechem Ci oczy wybiją ;)

A odnośnie bolączek tej maszynki, to sporo już na forum było. Poszperaj a znajdziesz, najlepiej w dziale Mechanika (otwórz link) :)
pan_wiewiorka

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.