Zobacz wÄ…tek - 2gi motocyk - w miare uniwersalny
NAS Analytics TAG

2gi motocyk - w miare uniwersalny

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez C-bool » 28/6/2010, 13:08

W artykule o SV 650 jest takie zdanie:
ścigacz.pl napisał(a):mały SV w testach elastyczności zostawił w pobitym polu takiego potwora jak Bandit 1200a, a nasze testy ze startu rolowanego na 2,3 i 4-tym biegu przeciw Fazerowi 600 wypadły druzgocąco na korzyść SV-ki.

Jeśli to prawda, to biorąc pod uwagę V-Stroma, który ma silnik ten co SV, tyle, że ma jeszcze lepszą charakterystykę na niższych obrotach, to jest to raczej bardzo elastyczny turysta, mimo, że tylko 650cc.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań


Postprzez warmplace » 28/6/2010, 14:10

sorry jestem marudny ale vstormem jezdzi moj szef.. sam rozumiesz ;) a tak serio jest to faktycznie ciekawa propozycja.
VFRki takie rocznik 2003-2004 też bardzo mi się podobają. Chyba jednak skłaniam się ku sprzętom ze sportowym zacięciem :)
warmplace
Świeżak
 
Posty: 345
Dołączył(a): 17/9/2009, 21:20


Postprzez Krmtzzz » 28/6/2010, 19:46

Jak juz chcesz wygodny motor to v-stroma DL 1000 bierz. Motor jest cholernie wygodny i ma wysoki moment obrotowy, idzie jak rakieta, biorac pod uwage jego gabaryty i wygode. Kuferki spokojnie 3 zamontujesz i sakwe jakas na bak, wiec dalekie podroze wskazane ;) tylko v-strom nie jest przeznaczony do wozenia pasazera, gdy nie ma tylnego kufra :D
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Kamusial » 28/6/2010, 21:50

gorzej ze spalaniem w v-stromie litrowym... Natomiast 650 i dwie osoby - nie pojedzie to tak jakbyś chciał.
Owiewka w TDM jest nieco ciężkim tematem, ale nie wiem jak wypada w porównaniu z innymi moto. Mi przy wzroście 178 cm jest super przy dłuższej szybie i deflektorze. Z resztą, jak chcesz poczytać to: www.tdm.pl lub www.carpe-tdm.net
Dla mnie tdma była takim złotym środkiem na miasto i od czasu do czasu dłuższy wypad. Jak się ona ma do pozostałych sprzętów- nie wiem, jakkolwiek silnik cały czas mnie pozytywnie zaskakuje.
Yamaha XJ600 -> TDM 900 -> DRZ 400e
Avatar użytkownika
Kamusial
Bywalec
 
Posty: 782
Dołączył(a): 26/4/2009, 01:13
Lokalizacja: Wawa - włochy

Postprzez Konio » 28/6/2010, 22:05

Koval135 napisał(a):A nad tdm myslales?Co prawda ilosc km nie powala,ale silnik ma fajna charakterystyke i całkiem zwawo to jezdzi,pozatym ma nisko wygary i duzo bagazu na nia wpakujesz,czy kufry bez problemu zamontujesz :wink: Pozatym tez bardzo wygodne.


Nie wiem co wy widzicie w tej TDMce. Nawet na TVN TURBO powiedziano ze albo sie ja kocha albo nienawidzi i oni raczej sa drugiego zdania bo ani to turystyk ani szosowka takie niewiadomo co.... Jezeli myslicie ze mowie to bo ogladalem program to sie mylicie bo znajomy ma TDM 850 i smigalem nia. Dla mnie jest feeeeee. Duzo wygodniej smigalo mi sie fazerem, hornetem i z750...


A co do autora tematu to ja bym celowal w VFR 800. AMEN
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez warmplace » 29/6/2010, 08:10

Po prostu nie lubię jak ktoś mi składa w moje usta coś, czego nie powiedziałem. Zwłaszcza, że na ścigaczu ludzi niejednokrotnie są wieszani za branie 100 Konnego moto na 1wszy sprzet:) Jeszcze dużo zostało zanim opanuje cebre. Zmiana motocykla jest raczej podyktowana przejażdżka fazerem i zachwyceniem sie pozycja na moto a nie bo cbra jest za słaba. Zostało mi jeszcze sporo nauki 1,5 cm do konca opony :(

Co do VFRy właśnie ta z vteckiem bardzo mi się podoba, ale problem z tym, że ponoć ten vtec średnio udany no i, że ponoć sporo jara - do 8 litrów lekkim łykiem.
xjr - śliczny sprzęt naprawde piękny... ech rozmarzyłem się trochę.. Problem w tym, że to golas - słaba ochrona przed wiaterm. Chyba ze by jakas szybke zalozyć mu. ile takie coś pali

Tak jak mówie wcale nie musze mieć więcej niż 100 - tyle co teraz mam. Baa może być nawet mniej byleby były dwie rzeczy dynamika od dołu i żeby go tak nie muliło z passandżerem:P

PS. sorry, że tak smęcę z tym paleniem, ale dla mnie to też nie jest bez znaczenia :) NIe chce żeby mi paliła więcej niż moja puszka żelazko:P
Ostatnio edytowano 29/6/2010, 09:27 przez warmplace, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
warmplace
Świeżak
 
Posty: 345
Dołączył(a): 17/9/2009, 21:20

Postprzez Konio » 29/6/2010, 12:25

o spalanie nie masz co sie pytac bo z ziomkiem ktorym latalem zawsze hardcoroweo (k1 1000) spalalo mu ponad 10 a ostatnio jak jechalismy jak pre.cle wessal mu 4.3
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez warmplace » 29/6/2010, 13:06

hehe no powiedzmy ze ja chciałbym jeździć normalnie. NIe forum motocyklowe nie hardcore'owo. Wygląda na to, że będą trzy typy

1. VFR 800
2. golas jakis xjr moze.. a moze inazuma ??:)
3. coś z półowiewką może bandzior możę fazi.

dziex wielkie za odp. Powiedzcie mi teraz jezdze moto również na codzień, który się do tego nadaje najbardziej :)?
warmplace
Świeżak
 
Posty: 345
Dołączył(a): 17/9/2009, 21:20

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości




na górê