Zobacz wątek - romet zetka vs aerox
NAS Analytics TAG

romet zetka vs aerox

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez Konio » 5/7/2010, 11:54

To bylo pytanie retoryczne?
Pewnie ze bierz Aeroxa.... tutaj mozna zamknac temat.
Dziekuje, dowidzenia, dobranoc, pa
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk


Postprzez kriss2k » 6/7/2010, 10:53

Romet? Jaka Polska firma? Toż to czysta chińszczyzna, pełna nazwa firmy to Romet&Arkus Group. Po prostu chińczycy sprzedają swój produkt pod logo Rometa i tyle a z naszym poczciwym ROmetem nie ma to nic wspólnego.

Gwarancja dwa lata - ok tylko policz ile na sam serwis wydasz kasy - pierwszy przegląd po 500km, następny po 1000 a każdy kosztuje o ile się nie mylę ponad 80zł. Do tego oczywiście takie rzeczy jak wszelkie plastiki, napęd i inne elementy eksploatacyjjne nie są objęte gwarancją. Przez te 2 lata włożysz w niego więcej niż w starego zadbanego japońca. A i tak będziesz latał za nim z workiem i zbierał śrubki.

Popatrz jeszcze na jedną kwestię: jakie te chińczyki wytrzymują przebiegi. Ja jakoś nie widziałem aby ktoś się chwalił że ma chińczyka i zrobił nim bez problemów powiedzmy 50tys km. A w japońcach to żaden wyczyn.

Szukaj za tą kasę zadbanego japońca i nie ma o czym dyskutować.
kriss2k
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 4/6/2010, 19:00
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez yaro_ka » 12/7/2010, 16:31

No mój Romet ma aktualnie niezłą próbę - moje kochanie "troszkę" się nim wywrócila i całe przednie zawieszenie pogniecione. Zobaczymy jak z tego wyjdzie:)
yaro_ka
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24/6/2010, 23:28

Postprzez D748SPS » 12/7/2010, 18:08

nie wyjdzie. wyjedzie. na przyczepce z napisem SKUP ZŁOMU
Z Benzyną We Krwi ;)
Avatar użytkownika
D748SPS
Świeżak
 
Posty: 479
Dołączył(a): 11/6/2010, 20:04
Lokalizacja: ok. Jarocina

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości




na gr