Zobacz wÄ…tek - Pomoc k. P. Trybunalskiego/ Pabianic/ T. Mazow. i transport
Advertisement
NAS Analytics TAG

Pomoc k. P. Trybunalskiego/ Pabianic/ T. Mazow. i transport

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pomoc k. P. Trybunalskiego/ Pabianic/ T. Mazow. i transport

Postprzez K.1 » 28/5/2010, 19:30

Witam wszystkich forumowiczów!

Kilka lat temu wyrobiłem sobie prawko, a teraz mam, chyba, okazję kupić wreszcie wymarzony motor.

Motor znajduje się w Moszczenicy, jest z 1983 roku i interesuje mnie jako sprawna i jeżdżąca baza do renowacji - chciałbym pojeździć na nim tego lata, a w zimie zająć się trochę mechaniką, rozebrać go, wyczyścić, wymienić zużyte podzespoły, przemalować itd. Na mechanice pojazdowej się nie znam, ale szybko się uczę, zresztą na miejscu będę miał bardziej doświadczonych motocyklistów do pomocy, których jednak nie mogę za bardzo ciągnąć przez pół Polski.

Będę bardzo wdzięczny za informację, czy ktoś mógłby mi pomóc w w zasadzie dowolny z najbliższych trzech weekendów (nie ustalałem terminu oględzin), oraz czy możecie mi polecić jakiś środek do przetransportowania motoru, bo stawka 1,20zł/km*330km*2 daje mi prawie drugie tyle, co ja mam zapłacić za motor :(.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim udanego i bezpiecznego sezonu!
K.1
K.1
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28/5/2010, 19:04


Postprzez K.1 » 1/6/2010, 19:53

Alarm odwołany - motor został sprzedany. Uwielbiam ludzi, którzy potrzebują 3-4 dni na odpisanie na e-mail, a poza tym mówią, że im się nie śpieszy ze sprzedażą itp., a potem nagle schodzą z ceny o kilka stówek i puszczają sprzęta, bo im się nie chce "by stał w garażu do końca wakacji"... Kurde... Do wakacji jeszcze miesiąc!

Poszukiwania wracają do punktu wyjścia.
K.1
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28/5/2010, 19:04




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê