Zobacz wątek - Caterham Drive Experience - 12.06 (sobota) w Warszawie
NAS Analytics TAG

Caterham Drive Experience - 12.06 (sobota) w Warszawie

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Caterham Drive Experience - 12.06 (sobota) w Warszawie

Postprzez Caterham_Polska » 26/5/2010, 12:25

Witajcie,
wprawdzie Caterham ma cztery a nie dwa koła, to jednak zdaniem wielu osób wrażeniami dorównuje niejednemu jednośladowi...

Chciałbym Was zaprosić na czerwcowy Caterham Slalom Experience (CDX), nasz najpopularniejszy event z udziałem Super-Siódemki.

Szkolenie odbędzie się 12 czerwca (sobota) na terenie Akademii Bezpiecznej Jazdy Kuby Bielaka, przy ul. Muszkieterów 43 w Warszawie. Start o godzinie 15.30. Koszt to 600 złotych brutto.

Imprezy Caterham Drive Experience umożliwiają odkrycie niesamowitego potencjału Caterham Seven w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach. Aby wziąć udział w imprezie, nie musisz mieć żadnego doświadczenia wyścigowego. Potrzebne jest tylko ważne prawo jazdy.

W ciągu 4-godzinnego szkolenia w duchu „minimum teorii, maksimum praktyki”, uczestnicy będą pokonywać samochodami Caterham ciasny tor wyznaczony słupkami. Do jazdy w uślizgu, poślizgu i efektownych nawrotów w jak najkrótszym czasie (pomiar za pomocą fotokomórek) przyda się umiejętność precyzyjnego prowadzenia i wola zwycięstwa!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o email: kontakt@caterham.pl – liczba miejsc ograniczona!

ps. Oczywiście zapraszamy również na jazdy testowe do Salonu w W-wie przy ul. Waszyngtona 50 (tam, gdzie LandRover i Aston)!!
Avatar użytkownika
Caterham_Polska
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26/5/2010, 12:11Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocykloweKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
na gr