Zobacz wątek - Ubiór na motocykl
Advertisement
NAS Analytics TAG

Ubiór na motocykl

O wszystkim
_________

Postprzez kondzior1410 » 26/2/2007, 13:28

Inku napisał(a):
Piankowy Marynarzyk napisał(a):Kondzior1410, co tak się uparłeś na tę zbroję?? Pod dobrze dopasowany kombinezon nie wciśniesz zbroi. Pozostaje tylko żółw.


pod skore nie ale pod textylny jak najbardziej. jak ktos chce niech uzywa a jak nie to nie.

uparlem sie bo gdybym mial uratowala by mie wiele kosci ale to juz przeszlosc.
kondzior1410
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 8/4/2006, 21:09
Lokalizacja: Dublin


Postprzez Redhead » 26/2/2007, 14:32

Mam pytanie: w jakich butach najlepiej jeździć, dopóki nie kupi się tych docelowych? Poki co brak funduszy, a bez sensu kupowac jakies gówno, wole chwile poczekać i kupic coś lepszego. Jak narazie mam jednak problem... adidasy czy glany :D?

Ps. Wybaczcie ta profanacje, to naprawdÄ™ nie moja wina...
Idea, która nie jest niebezpieczna, niegodna jest miana idei.
Redhead
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21/2/2007, 12:41


Postprzez lukas00 » 26/2/2007, 16:38

jak nie masz kasy na buty to najlepiej w glanach jezdzic bo sa twarde na czubkach palcow (jesli o takich mowisz) i maja twarda podeszwe wiec wrazie wypadku na pewno bardziej beda wytrzymale od zwyklych adidasow

zreszta niektore tansze modele butow na motor w konstrukcji bardzo podobne sa do glanow jedyny problem jazdy w glanach to komfort .. latem sie ugotujesz i nie wygodnie jest zmieniac biegi
Proces ewolucji by lukas... najpierw rowerek z kolkami bocznymi pozniej normalny rowerek a dalej fz6 fazerek
Avatar użytkownika
lukas00
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 23/5/2006, 00:32
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Redhead » 26/2/2007, 17:13

Nie ugotuje się, o to spokojna głowa, w glanach i tak chodze 12miesiec/rok wiec jestem przyzwyczajona :D Wlasnie glownie o tą wygodę mi chodzi, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia i wyczucia biegów.
Idea, która nie jest niebezpieczna, niegodna jest miana idei.
Redhead
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21/2/2007, 12:41

Postprzez lukas00 » 26/2/2007, 17:20

dla porownania moge ci tylko powiedziec ze w zeszlym roku jezdzilem w zwyklych adidasach i teraz w zime kupilem sobie typowo sportowe buty na motocykl ktore dochodzenia srednio sie nadaja a jak na poczatku lutego troche w nich smigalem to jak chcialem jedyne wrzucic musialem patrzec gdzie wogole dzwignia jest :) bo zupelnie nie czulem nic na stopie czy dotykam jej czy nie ... ale to pewnie tylko kwestia wprawy
aa i jeszcze ciezko sie zmienia biegi ruchem tylko kostki to tez chyba wymaga przyzwyczajenia takze poczatkujacym jak ja takich stricte sportowych butow nie polecam
Proces ewolucji by lukas... najpierw rowerek z kolkami bocznymi pozniej normalny rowerek a dalej fz6 fazerek
Avatar użytkownika
lukas00
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 23/5/2006, 00:32
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê