Zobacz wÄ…tek - prawo jazdy na motor
NAS Analytics TAG

prawo jazdy na motor

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

prawo jazdy na motor

Postprzez Szymon » 28/4/2006, 20:29

Witam wszytskich!
Jestem tutaj nowy.
Niemam jeszcze prawka na motor i z tym wiąże sie moje pytanie tutaj.
Mianowicie chciałbym się dowiedzieć, poradzić jaką szkołe jazdy w Poznaniu byście polecali??
Niechodzi mi o to gdzie najłatwiej zdać, tylko gdzie naljepiej mnie przyszykują, gdzie najwięcej się nauczę.
Dobrze by było gdyby mieli coś więcej niż tylko MZ :wink:
Za wszytkie porady serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

PS.Co możecie powiedzieć o szkole jazdy "Wierzbak"?
Szymon
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28/4/2006, 20:04


Postprzez Laszlo » 22/5/2006, 22:11

Elo też jestem nowy i też jestem z poznania oraj mam ten sam problem... ^^ i zależąło by mi na dobrej szkólce w poznaniu bo dawno już nie jeździłem jednośladem spalinowym ^^ przez ostatnie 4 lata rowerkiem byłem zakochanym, ale potrzeba szybkosci... no wiecie... najpierw był komarek potem rower górski... a teraz mam ochote na coś co wyprzedzi chociaż kaszloka... może ktos pomuc przy wyborze szkoły ? w poznaniu tez mi zależy na jakości nauczania, prosze o pomoc poznaniaków
Laszlo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/5/2006, 21:36


Postprzez fokuz » 23/5/2006, 23:35

Hmm to ja myślalem ze Lublin to dziura, ale przynajmniej jest pare firm co dobrze szkoli;)(PZM, PKS). Chyba ze myle pojecia miedzy szkołą nauki jazdy na moto a zwyklym osrodkiem nauki jazdy gdzie nauka wygląda tak" Tu masz sprzęgło gaz, hamulec, no i jedziesz;)"
gsf 400 bandit
Avatar użytkownika
fokuz
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 30/1/2006, 12:16

Postprzez Laszlo » 24/5/2006, 08:36

poznań moze dziurą nie jest ^^ ale ja sie poprostu nie orientuje ^^ a nie mam zamiaru chodzić do szkółki typu " Tu masz sprzęgło gaz, hamulec, no i jedziesz;)" a mam zamiar sie czegoś nauczyć... mam przynajmniej taką nadzieje...
Laszlo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/5/2006, 21:36

Postprzez fokuz » 24/5/2006, 11:20

No to faktycznie polecam jakoś profesjonalną szkółkę jeżeli masz zamiar się czegoś nauczyc;) Ja tam wolałem na metodzie prób i błędów, ale to czasem moze sporo kosztowac;] Nie masz wyjscia jeżeli nie ma takowej szkółki to szukaj jakiegoś konkretnego ośrodka nauki jazdy;)
gsf 400 bandit
Avatar użytkownika
fokuz
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 30/1/2006, 12:16

Dobre Szkoły

Postprzez PabloTP » 28/5/2006, 15:12

Unia na Libelta jest dobra http://www.auto.poznan.pl/unia/
Podobno LOK tez jest dobry
PabloTP
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28/5/2006, 13:31
Lokalizacja: Poznań



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê