Zobacz wątek - Co ubrać na motocykl ??
NAS Analytics TAG

Co ubrać na motocykl ??

O wszystkim
_________

Co ubrać na motocykl ??

Postprzez Patro » 24/2/2007, 16:45

Witam,
mam na imiÄ™ Patryk i jestem nowy na tym forum (ale o tym to w innym dziale :D).
Mam do użytkowników tego forum zasadnicze, jednak dla mnie ważne pytanie. Prawo jazdy zrobilem niedawno (właściwie to jeszcze czekam na odbiór :P) i przymierzam się do kupna Hondy CBR 600. Jednak nie zamierzam pytac czy to dobry wybór. A mianowicie moje pytanie brzmi co powinienem kupic do jazdy na motocyklu oprócz podstawowej żeczy czyli kasku. Nie jeździłem nigdy po szosach i nie zamierzam na początku szaleć (najszybsze maszyny na jakich jeździłem to WSK bodajże 125 cm3 i MZ 251) więc myślę, że np. jakieś ochraniacze na kolana, żeby kłaść się w zakrętach nie będą mi narazie potrzebne. Jednak mam pytanie odnośnie co do spodni, kurtki rękawic. Czy warto kupować specjalną odzież do motocyklu, czy raczej to się nie przyda?
PozdrO.


Ps.: Jeśli chodzi o motocykle to jestem laikiem. Z góry przepraszam jeżeli w moim tekście są jakieś błędy ortograficzne (nie mam dyslekcji czy dysgrafii nawet nie wiem jak to się pisze ale poprostu jestem leniwy i nie chce mi się tego sprawdzać :wink: ). Jeśli to co tu napisałem wyda wam się smieszne lub taki temat już był proszę o nie wyśmiewanie się, przecież każdy jest człowiekiem i ma prawo robić różne głupstwa :P.
Patro
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24/2/2007, 15:58


Postprzez CalibraHunter » 24/2/2007, 16:51

Przede wszystkim musisz wiedziec, ze nie trzeba jezdzic szybko, zeby miec szlifa. Tym bardziej, ze jak sam mowisz, dopiero co odbierasz prawko, jestes laikiem, a w dodatku bierzesz 600 miedzy nogi. Moim skromnym zdaniem kombi, buty i rekawice sa na pierwszysm miejscu. To podstawa!! Masz na tym forum wiele tematow poswieconych dobrej jakosciowo i cenowo odziezy na moto. Poczytaj, zastanow sie, poszukaj... Ale musisz to miec. Bez odpowiedniej ochrony ani rusz!! Buzka :*
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL


Postprzez rambo wwa » 24/2/2007, 16:59

Moim zdaniem odpowiedni stroj dla laika na cbr-ke 600 to bikini. Cala reszta w domysle. Sam niedawno zrobilem prawko ale wiem ze 600 i to jeszcze cbr nie jest odpowiednim moto na poczatek. Uwierz albo nie moc prowokuje.
I zadna odziez ci nie nie pomoze przy blizszym spotkaniu np. z drzewem czy samochodem ksiedza wyjezdzajacego z bocznej uliczki po niedzielnej mszy. (nikogo nie obrazajac).
Avatar użytkownika
rambo wwa
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 9/9/2006, 16:12
Lokalizacja: 0-22

Postprzez Patro » 24/2/2007, 17:11

Rambo doceniam twoją wypowiedź jednak nie to jest tematem postu (jak napisałem za pierwszym razem "przymierzam się do kupna Hondy CBR 600" nie postanowiłem jeszcze w 100%, jednak dziękuję za krytykę).
Pozdro
Patro
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24/2/2007, 15:58

Postprzez Matzel » 24/2/2007, 17:15

dobry ubiur to wazna rzecz, może Cię nie ochroni w jakimś dużym stopniu, ale nada komfort i pewność siebie co już zwieksza bezpieczeństwo jazdy...czy może się myle? ;)
Avatar użytkownika
Matzel
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22/2/2007, 16:23

Postprzez robertsz » 24/2/2007, 17:27

Takich tematów o ubiór byÅ‚o kilka i wszystko byÅ‚o Å‚adnie opisane opcja „szukaj” nie boli 8)
Avatar użytkownika
robertsz
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 4/6/2006, 18:56
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez CalibraHunter » 24/2/2007, 17:29

oj nie czepiaj sie, chlopak nowy na forum - jak cos to sie usunie temat - moda to tez nie zaboli, prawda, Terror?? :)
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez R1 » 24/2/2007, 18:52

szukajcie Ä…z znajdziecie :p

DObry buzer ( czytaj. pancerz) :D
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez robertsz » 24/2/2007, 19:37

patty_brawurka napisał(a):oj nie czepiaj sie, chlopak nowy na forum - jak cos to sie usunie temat - moda to tez nie zaboli, prawda, Terror?? :)


Ależ skąd , Patty nie czepiam się kolegi tylko informuje. 8) czepianie się jest niebezpieczne ostatnimi czasy ,niewiadomo :wink: skąd ban nadleci. :mrgreen:


A żeby nie było że OT to
viewtopic.php?t=4088&highlight=
Avatar użytkownika
robertsz
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 4/6/2006, 18:56
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez kondzior1410 » 25/2/2007, 16:23

nie radze oszczedzac i kupic zbroje pod kurtke a przynajmniej ochraniacz na kregoslup, gdy[ym to mial to dalej bym jezdzil a tak to moze za pare lat znow siade na moto :twisted:
kondzior1410
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 8/4/2006, 21:09
Lokalizacja: Dublin



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê