Zobacz wÄ…tek - motocyklista w poscigu za sprawcÄ… wypadku
NAS Analytics TAG

motocyklista w poscigu za sprawcÄ… wypadku

O wszystkim
_________

Postprzez bryk77 » 12/5/2010, 22:48

Obiektywnie rzecz biorąc facet postąpił słusznie i nie ma co polemizować na ten temat. Z perspektywy policji stworzył zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego i nie tylko. I choć chcieli by go ukarać to myślę, że tego nie zrobią, bo mimo wszystko jak już napisałem postąpił jak należy, a poza tym policja mogła by się narazić na sporą krytykę opinii publicznej karając motocyklistę- jestem pewien, że bardzo szybko ktoś by zrobił wielką debatę na temat całej sprawy w telewizji. Na oglądalność i zainteresowanie producenci telewizyjni nie mogliby narzekać. Media rządzą tym światem..

Było sporo takich przypadków gdzie ludzie sami brali sprawy w swoje ręce, łapali bańdziorów i wymierzali sprawiedliwość. Zazwyczaj bohaterowie byli karani przez wymiar sprawiedliwości. Najbardziej ekstremalnym przykładem byłaby historia, na podstawie której potem nakręcono film "Dług".

Panowie, absurdy nie tylko u nas. Czy ktoś z Was wie dlaczego skówki od długopisów mają dziurki na końcach? Otóż jakieś dziecko (zapewne w Stanach) zakrztusiło się ów skówką bez dziurki - i już nawet nie wiem co się dziecku stało, ale nie o to chodzi. Rodzice niemowlaka zaskarżyli producenta długopisów o to, że oferowany przez niego produkt jest niebezpieczny dla życia i zdrowia niemowlaków. Sprawę wygrali. Dostali za to kupę kasy.

Całą historię słyszałem od gościa, który szkoli ochroniarzy. Prawda? Tego nie wiem napewno, ale już tyle w życiu na własne oczy widziałem, że sam nie wiem w co wierzyć.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin


Postprzez mianps » 13/5/2010, 17:04

Mi nie chodzi o to co jest możliwe w tym akurat przypadku ale o szukanie dziury w całym. Może by tak nie polemizować "co by było gdyby" i zostawić sobie takie pisanie jak się ewentualnie tak stanie.
Przez takie gadanie właśnie mało jest ludzi, którzy w podobnych sytuacjach reagują - i to jest chore.
Napadają na przystankach, w autobusach a cała rzesza ludzi gapi się na to z przestrachem z myślami "co by było gdybym zareagował... odezwę się, to do mnie się doczepią... widzę wypadek i sprawca zwiewa... nie będę go gonił bo przekroczę przepisy... super postawa, prawda?
A przypominam, że porównywanie pościgu za sprawcą i łamanie przy tym przepisów ruchu drogowego do linczu ze skutkiem śmiertelnym jest nie na miejscu.
Honda cb 450s -> FZS600
mianps
Świeżak
 
Posty: 490
Dołączył(a): 20/5/2009, 19:49
Lokalizacja: Radom/Opole/Tomaszów Maz.


Postprzez Traperoso » 13/5/2010, 19:42

To na moim osiedlu hehehe tam często są krzywe akcje i nie jeden już zginął. Ciekawe kto gonił pewnie znam :D
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Konio » 13/5/2010, 20:08

masz napisane kto gonil. Ja chyba tez bym pojechal za typem jak bym taka akcje zobaczyl ale nie wiem czy bym na hardcor go doganial i chcial mu zajechac droge bo moje zycie troche warte :roll:
Koles w deche. Wielkie pozdro dla niego
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Rakson » 13/5/2010, 21:07

http://demotywatory.pl/1571513/Motocyklista

kolega się nawet dorobił demota na głównej ;)
Rakson
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 4/5/2010, 20:42

Postprzez Vergon » 15/5/2010, 10:02

W radiu trąbią, ze chlopaczyna dostal pisemna pochwałe i kask na moto :)
Jade w miasto, moze kogos uratuje i tez dostane nowy garnek :D
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê