Zobacz wÄ…tek - kraksa
NAS Analytics TAG

kraksa

O wszystkim
_________

Postprzez CalibraHunter » 23/2/2007, 14:28

ej sorry, ale skad ktos w ogole te linki wytrzasnal?? :/ Skad to sie w ogole wzielo ??
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL


Postprzez eristof » 23/2/2007, 14:30

patty_brawurka napisał(a):ej sorry, ale skad ktos w ogole te linki wytrzasnal?? :/ Skad to sie w ogole wzielo ??


Ktoś zucił temat na forum że gdzies o tym słyszał. ja poraz pierwszy to tutaj o tym wyczytałem. Dla mnie to bzdura a moze któs ma bujna wyobraźnie albo filmów SF sie na ogladał.
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13


Postprzez CalibraHunter » 23/2/2007, 14:34

No ja wlasnie tez w zyciu o tym wczesniej nie slyszalam, dopiero tutaj sie z tym spotkalam!! Pieknie, ktos puscil farmazona, a wszyscy to rozdmuchali jakby to rzeczywiscie godne uwagi bylo :/ Brawo... :(
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Kaja » 23/2/2007, 14:48

to żaden farmazon!

pisali tak jakieÅ› dwa lata temu w fakcie !!

więc nikt nic nie wymyślił na forum,
aż tacy debile piszą w fakcie
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez rosa » 23/2/2007, 14:52

W fakcie; i wszystko jasne!
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Postprzez eristof » 23/2/2007, 14:56

Kaja napisał(a):to żaden farmazon!

pisali tak jakieÅ› dwa lata temu w fakcie !!

więc nikt nic nie wymyślił na forum,
aż tacy debile piszą w fakcie



Kaju wybacz ale w te historie z "faktów" tez nie wierze. gdyby te wszystkie historie byly takie jak tam opisuja to wszystkie gazety by o tym pisaly a jakos o wszystkich tych tematach nie słyszałem. Niestety to pismo ma sporo popularnyosć i znów ktos przeczytła o nas że jestesmy .... nie normalni, psychicznie chorzy skoro "te linki sobie wiąrzemy" to jest forum motocyklistów wiec skoro by to bylo prawdo to przynajm,niej ktos by sie znalazl kto znał taki fakt z życia a nie tylko z gazet a póki co to nikogo takiego tu nie znalazłem( jesli ktos o tym słyszał to niech sie odezwie do mnie a oficjalnie opisze ze sie ,myliłem;)) wiec mam podstawy sądzic ze to zwykły faramzon i tyle!!!
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13

Postprzez cichy » 23/2/2007, 14:58

eristof napisał(a):A moze ku.... odrazu wszycy zbierzmy sie na jakiejs szerszej drodze na motocyklach i przywiazmy linki bo jak to aryan napisał "następnym razem mozemy nie miec tyle szczescia"..


A może zbierzemy się pod domem aryana, ja wezmę auto z hakiem, ktoś niech skombinuje linkę i ukrócimy jego cierpienia, w sposób jaki by sobie życzył. :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez grooby » 23/2/2007, 15:00

koles ma racje lina i jazda
grooby
Świeżak
 
Posty: 123
Dołączył(a): 23/10/2006, 07:09
Lokalizacja: MALMÖ

Postprzez Kaja » 23/2/2007, 15:03

:lol:

Eristof proszę Cię nie mów, że pomyślałeś, że ja w to wierzę? :lol:

może nie jasno napisałam co chciałam, ale dzisiaj jestem w innym świecie więc wybaczcie. Już się poprawiam:

Nie jest to farmazon wymyślony na forum, tylko jest to mega debilny farmazon wymyślony w fakcie.
Pomimo że niektórzy tutaj nie grzeszą mądrością to i tak uważam, że dziennikarze faktu biją wszystkich :lol:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez eristof » 23/2/2007, 15:05

cichy napisał(a):
eristof napisał(a):A moze ku.... odrazu wszycy zbierzmy sie na jakiejs szerszej drodze na motocyklach i przywiazmy linki bo jak to aryan napisał "następnym razem mozemy nie miec tyle szczescia"..


A może zbierzemy się pod domem aryana, ja wezmę auto z hakiem, ktoś niech skombinuje linkę i ukrócimy jego cierpienia, w sposób jaki by sobie życzył. :twisted:



jesli w tym szczytnym celu to ja złałatwie line!!! :P czekam na adres :lol:
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13

Postprzez eristof » 23/2/2007, 15:07

Kaja napisał(a)::lol:

Eristof proszę Cię nie mów, że pomyślałeś, że ja w to wierzę? :lol:

może nie jasno napisałam co chciałam, ale dzisiaj jestem w innym świecie więc wybaczcie. Już się poprawiam:

Nie jest to farmazon wymyślony na forum, tylko jest to mega debilny farmazon wymyślony w fakcie.
Pomimo że niektórzy tutaj nie grzeszą mądrością to i tak uważam, że dziennikarze faktu biją wszystkich :lol:



dzieki Bogu!!! myslałem że to czytasz :)
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13

Postprzez Kaja » 23/2/2007, 15:10

:lol: codziennie do śniadania
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez eristof » 23/2/2007, 15:14

Kaja napisał(a)::lol: codziennie do śniadania


Hehe znam wiele osób którzy to niestety do sniadania czy tają a nawet całymi dniami. smutne ale prawdziwe.
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13

Postprzez rosa » 23/2/2007, 15:29

Mam linke!!!!! gdzie jest aryan? aaaaaaryan!!! aaaaaaryan!!!!
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Postprzez CalibraHunter » 23/2/2007, 16:01

Aryan moj ojciec pracuje w pogotowiu i takich jak Ty wozi do specjalnych parkow rozrywki - na czas podrozy nawet masz koszulke z dlugim rekawem i sznureczkami gratis!! A kto wie, jak sobie zasluzysz, dostajesz ja na cale zycie - fajnie, prawda??
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 23/2/2007, 16:02

aryan napisał(a):
nastepnym razem jak bede wsiadal na moto to razem z linka!
tera sie zastanowicie i opowiedzcie mi na pytanie czy jestescie nie smiertelni, z kazdego wwypadku wyjdziecie cało? ja tej pewnpscoi nie mam i wole nie sprawdzac



Heh durnie gadasz . Mowiac ze bedziesz zakladal linke co rowna sie ze smiercia , mowisz egoistycznie . Nie myslisz w ogole o swojej rodzinie , pomysl co ona bedzie czula po Twojej smierci . Jestem ciekaw czy gdyby Twoja dziewczyna tez zakladala linke na szyji podczas kazdej jazdy ,czy bys na to pozwalal ;/
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez eristof » 23/2/2007, 16:13

aryan napisał(a):jak juz krtos sprawdzil wiekszoosc z Was jest mocna w gebie , przed monitorem wiec mnie nie straszczei bo sie zesracie :P
moj adres
ul. Legionowa 9
białystok

komorke tez chceice miec? wielkie cipki mozemy sie umowic :)



A poco nam Twoja komórka przecież bedziesz zakładał swoją linke na na szyje wiec nie wiele bedziemy musieli poczekac na rezultat :lol: A zatem mamy trzymac cie za słowo z za kazdym razem bedziesz mial linke ??? :P człowieku pomyśl o czym mówisz!!! oczywiscie ja tez nie chcialłbym umierac długo i powoli ale bez przesady nie bede sie sam zabijał a jak bede to nie bede se petli uwieszac by mieli co pismaki pisac o motocyklistach.
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13

Postprzez Terror » 23/2/2007, 16:29

Ehh... oczywiście, że historia z linkami to prawda, ale jak to w tabloidzie - nie do końca.
Pewnie ze jeździli kolesie na moto z linkami przypiętymi do szyi i kierownicy, to akurat prawda, tyle tylko, że linki te to zrywki airbagów chroniących kręgosłup w części szyjnej i pleców.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez cichy » 23/2/2007, 16:36

aryan napisał(a):ja mialem ostatnio lekka krakse i i na poczatku myslalem ze dam sobie spokój z jazda ale pozniej mi przeszło :)


No i czemu linki nie założyłeś? Przynajmniej byś już głupot nie pitolił, a tak przez ciebie pozabija się kilku dzieciaków, którzy jeździć za bardzo jeszcze nie potrafią, a przecież trzeba jakoś zaimponować kolegom. Coś mi się widzi, że ty w tym temacie też nie jesteś za mocny, skoro takie głupoty wypisujesz. :lol:
Avatar użytkownika
cichy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości




na górê