Zobacz wątek - mała
NAS Analytics TAG

mała

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez Leg1oN » 30/4/2010, 16:34

landrynka napisał(a):Legion nie zniechęcaj!:P Przypakujemy trochę na siłce i damy radę każdemu sportowi:P


ja nie zniechecam... ja tylko pisze jak jest, bo trzeba miec tego swiadomosc.. a co kto z tym robi.. nie moja sprawa, zycie, pieniadze..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań


Postprzez front247 » 1/5/2010, 16:06

tu siÄ™ robi weselej niz na onecie...
Ja mam jedna radę odpuść dziecko sobie,zapisz sie na gimnastykę albo kup se łyżwy,jeśli kupisz motocykl większy niz cbr 125...to na 99% nie dokończysz sezonu.koniec kropka.
Więcej szans masz na przeżycie skaczac ze spadochronem niż po kupnie motocykla.
I pomysleć że ja kiedyś dostałem tu warna za bajkopisarstwo :lol: :lol:
Avatar użytkownika
front247
Świeżak
 
Posty: 298
Dołączył(a): 10/4/2008, 21:59
Lokalizacja: zielona góra


Postprzez Mala88 » 2/5/2010, 00:54

Ale sie dyskusja rozwinela a nie bylo mnie tylko jeden dzien :lol: ogladalam motorek r6 oczywiscie:) juz wszystko wiem wiec doradzajcie innym.buziak
Mala88
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29/4/2010, 17:26

Postprzez radziu88 » 2/5/2010, 06:27

I co się okazało?opowiadaj bo mam kolezanke twoich gabarytow i tez sie rozgladała za r6 moze bede mogl jej co nieco doradzic.
radziu88
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 29/4/2010, 20:50
Lokalizacja: białsytok

Postprzez Mala88 » 2/5/2010, 10:24

Mi chlopaki odrazu ja obniza ktos tam pisal o tym wczesniej:)
Mala88
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29/4/2010, 17:26

Postprzez Materialmord » 2/5/2010, 11:11

Mala88 napisał(a):Mi chlopaki odrazu ja obniza ktos tam pisal o tym wczesniej:)


Szkoda, że wraz z obniżeniem siedziska, nie wzrośnie Ci IQ, no ale w końcu ktoś Darwina dostać musi. Złoże Ci już teraz gratulacje, bo jak już nagrodę dostaniesz, to ich nie przyjmiesz.
Materialmord
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 21/4/2010, 15:56

Postprzez smola » 2/5/2010, 13:11

Oj ludzie przestancie czemu jestescie jacys zasciankowi??Jej wybór chce to kupi jak jej sie spodoba.Zazdroscicie jej ze kupi sobie R6?Bo wy mozecie pomarzyc sobie o takim motorku?Prosila was o porady a nie tak jak "Materialmord" , "front247" i inni znawcy i krytycy.Widać że nie potraficie czytac ze zrozumieniem.Powtarzam prosila was o radę a nie krytykę.
smola
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29/3/2010, 16:06

Postprzez QamileQ » 2/5/2010, 13:19

j/w będzie jeździła na czym będzie chciała...
Ostatnio edytowano 5/5/2010, 18:52 przez QamileQ, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Motocykl jest jak Media Markt - Nie dla idiotów
Avatar użytkownika
QamileQ
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7/3/2010, 18:25
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez narwhal » 2/5/2010, 13:38

Nie róbcie offtopu!

A niech kupuje tą R6. Po co się rozdrabniać. Nie wiem tylko czy nie będzie za słaba. Ludzie oleju trochę do głowy..

Twoja sprawa, życie i pieniądze. Nie wiem tylko kto o zdrowych zmysłach poleci coś takiego na pierwszy motong.
Motor to masz w pralce! :P
Avatar użytkownika
narwhal
Świeżak
 
Posty: 248
Dołączył(a): 28/2/2010, 12:36
Lokalizacja: 21°55'E 52°16'N

Postprzez Konio » 2/5/2010, 15:09

podniecacie sie jak tepaki ale dziewczyna juz czyms jezdzila wiec dajcie sobie siana... jak obnizy moto i bedzie mogla je utrzymac to bedzie git majonez... peace...
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez radziu88 » 2/5/2010, 15:32

Widze ze poniektórzy lubia sobie pojezdzić w temacie. hehe
W czasie jazdy masa motocykla ktora wcale nie jest taka wieleka nie bedzie jej mocno doukczac, a
jak sie wywroci zadzwoni po kogos kto pomoze podniesc i dalej jazda:D
radziu88
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 29/4/2010, 20:50
Lokalizacja: białsytok

Postprzez rossavu » 2/5/2010, 15:37

smola napisał(a):Oj ludzie przestancie czemu jestescie jacys zasciankowi??Jej wybór chce to kupi jak jej sie spodoba.Zazdroscicie jej ze kupi sobie R6?Bo wy mozecie pomarzyc sobie o takim motorku?Prosila was o porady a nie tak jak "Materialmord" , "front247" i inni znawcy i krytycy.Widać że nie potraficie czytac ze zrozumieniem.Powtarzam prosila was o radę a nie krytykę.


Czyli jesli ktos zapyta na forum czy dobrym pomyslem na pozbycie sie golebi bedzie wyrzutnia rakietowa zamiast wiatrowki i ktos powie "kup wiatrowke bo rakietami mozesz przez przypadek stracic dom" to uznasz to za krytyke czy rade?

stosunek masy do mocy w przypadku r6 - samochod, ktory wazy 1 tone musialby posiadac ok 800KM a Ty smiesz twierdzic, ze jest to dobry wybor na poczatek? "eLk'kowa" Yamaha, ktora posiada 20 KM moze zawstydzic nie jednego lanserskiego oraz popularnego w srod mlodziezy golfa.
r6 zostala stworzona na tor i zapewne wielu forumowiczow po kontakcie z ta maszyna zastanawia sie jak to mozliwe, ze 18 letnia kobitka, ktorej IQ nie przekracza jej rozmiaru buta moze zgodnie z prawem LATAC po ulicach. Czasami mysle sobie, ze prawo jazdy od 24 lat na wieksze motocykle jest dobrym pomyslem.
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez Stanislav » 2/5/2010, 15:46

Mala88 napisał(a):Mi chlopaki odrazu ja obniza ktos tam pisal o tym wczesniej:)


Ludzie dziwi was to? Przyszedł klient, a w zasadzie klientka, zaoferowała pieniążki, więc "chłopaki" z pocałowaniem w rączkę opchną jej tą R6...Ba! Nawet ją obniżą! Niesamowite co? ...I wszyscy będą zadowoleni.

Niedługo będzie 4 strona w tym wątku, a dziewczyna nie miała i w dalszym ciągu nie ma zamiaru zmienić zdania...Na upartość nie ma rady.

A jak to wszystko się skończy? Mam nadzieję, że za jakiś czas, droga koleżanka opisze nam wrażenia z jazdy słowami "przejeździłam xx tys. km i jest OK". W każdym razie chciałbym żeby tak było.

Pozdrawiam

PS. Masz ten motocykl gdzieś w ogłoszeniu w internecie? Jeśli tak - zarzuć linkiem. Popatrzymy na czym będziesz latała...
Stanislav
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 9/8/2009, 08:56

Postprzez Mala88 » 2/5/2010, 16:17

Juz teraz to i ja mam ubaw na poczatku oberwalam za ortografie potem zato ze mama i tata sie zamalo starali i jestem chuda teraz moja inteligencja jest za niska.Panowie i Panie moto stoi w Lubartowie,obniza mi go koledzy a nie wlasciciel.Bardzo ciezko pracowalam na niego zamiast na ubranka odkladalam na moto,obiecalam sobie obronie inzyniera i kupie to o czym marze wiec prosze was nie obrazajcie mnie juz,jak sobie nie poradze pochyle glowe i postwie moto w pokoju albo do lozka i bede z nim spac.Piszac to pewnie zaraz znowu posypia sie komentarze. :cry:
Mala88
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29/4/2010, 17:26

Postprzez narwhal » 2/5/2010, 17:29

Szczupli nie dadzą rady utrzymać, tędzy się nie zmieszczą, niscy nie dosięgają do ziemi, a wysocy wyglądają "jak na psie". Komu te wszystkie motongi produkują?? Idealni przedstawiciele naszej rasy to tylko w fotoszopie..

Wszystko jest dla ludzi ale... Nie uważasz, że przesiadka z motocykla o 12KM na motocykl, który ma ich ok. 123 (!) jest najłagodniej to ujmując nierozsądna? Martwimy się o Ciebie i w trosce o Twoje zdrowie odradzamy Ci tą maszynę. Nie odbieraj tego źle. R6 jest piękna, owszem nie zaprzeczę, mnie również bardzo się podoba, jednak można znaleźć motocykl, np. cb500, gs500, który na pewno będzie odpowiedniejszym rozwiązaniem. Później przyjdzie pora na R6.

Życzę Ci jak najlepiej, abyś spełniła swoje marzenie. Szerokości! :)

Polecam artykuły:
http://forum.motocyklistow.pl/Podstawy- ... t3849.html

http://forum.motocyklistow.pl/SAMOUCZEK ... 82690.html
Motor to masz w pralce! :P
Avatar użytkownika
narwhal
Świeżak
 
Posty: 248
Dołączył(a): 28/2/2010, 12:36
Lokalizacja: 21°55'E 52°16'N

Postprzez Konio » 2/5/2010, 20:30

landrynka napisał(a):Szczupli nie dadzą rady utrzymać, tędzy się nie zmieszczą, niscy nie dosięgają do ziemi, a wysocy wyglądają "jak na psie". Komu te wszystkie motongi produkują?? Idealni przedstawiciele naszej rasy to tylko w fotoszopie..


Na mnie wszystkie starsze scigi sa idealne :D nowa R6 jest za mala ale R1 juz ujdzie :D jestem stworzony do motÓra.

Odczepcie sie od kolezanki bo juz jakies km na moto ma nawiniete a niektorzy bez tych km siadaja na erlany...
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Materialmord » 2/5/2010, 21:17

Słuchaj kobieto ... wali mnie ile ważysz, ale ważysz stanowczo za mało na wysoki motocykl. IQ jak widać masz ... jakieś tam, pomińmy to. Ale chodzi o to ŻE JESTEŚ ZA NISKA i nie postawisz stopy na ziemi pewnie nawet palcami :idea: :idea: :idea: Rozumiesz to ? A jak moto obniżysz, to zmienisz parametry zawieszenia i dopiero moga się dziać rzeczy, które sie fizjologom nie śniły.

Kup sobie tą R6, ale dla dobra ludzkości, niech ktos Cie na nią posadzi, tak jak dzidziusia i jedź na jakiejś pustej drodze, żebyś nikogo nie zabiła. Czołem.
Materialmord
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 21/4/2010, 15:56

Postprzez radziu88 » 2/5/2010, 22:30

A ja mysle ze dziewczyna da sobie rade z ta R, widac ze ma JAJA, jest uparta i pewna swego, potrafi bronic swego zdania, a co wysokoscji jej IQ nie wyczytalem nic co swiadczyło by o jego zanizonym punkcie, Pozdrawiam i życzę powodzenia..

Myśle ze boog tofajny pomysł!
radziu88
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 29/4/2010, 20:50
Lokalizacja: białsytok

Postprzez Stanislav » 3/5/2010, 02:01

Mala88 napisał(a):Panowie i Panie moto stoi w Lubartowie

No ale jest np. na allegro czy nie? Tak jak napisałem wcześniej : Pokaż nam maszynę, którą chcesz kupić. Może ktoś dorzuci coś od siebie i kupisz inną, lepszą R6.
Stanislav
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 9/8/2009, 08:56

Postprzez front247 » 3/5/2010, 10:46

Najgorsze jest to że moderatorzy sypią warny ludziom którzy...przestrzegają przed głupota...natomiast tolerują masowe zezwolenie na wzrost niebezpieczenstwa na drodze....
To tak jakby jakiś młokos napisał temat pt. ,,Czy mogę 1 raz w tygodniu przebiec na czerwonym jak nic nie jedzie? please Help...,,
Pewnie, może sie uda...jakoś dam radę..no powidzcie że mogę pleaseeee.

Na forum motocyklowym zamiast lansować zasady maksymalnego bezpieczenstwa,a takie tematy najzwyklej zamykać i dawac ostrzezenie że kupno tego to smierć,zero odzewu
:D
W ogóle po co dziewczyna pisze ten temat? Skoro i tak chce usłyszeć,,Tak dasz rade,,,mimo że prawda jest inna-i to tylko swiadczy o ineteligencji ..cytat:,,o rozmiarze buta,,,ale ok tabloidy tylko czekaja na super wieści o motocyklistach :?
Jak ja miałem 160cm to sie na simsonie wywracałem....może ja jakis kaleka jestem.. :lol: ,dobrze że wtedy nie było r6 bo bym zawału dostał

Jak gpzete 200kilową wyprowadzam z garazu to naprawde muszę się z nią posiłować bo te 200kg jednak jest ,jak miałem ja na boku i chciałem dzwignąć z gleby to...naprawdę nic łatwego,a oseskiem nie jestem...
Moim zdaniem R6 to nie postawisz na centarlke nawet...
Avatar użytkownika
front247
Świeżak
 
Posty: 298
Dołączył(a): 10/4/2008, 21:59
Lokalizacja: zielona góra

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości




na górê