Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Kamil Durczok - głos rozsądku
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Kamil Durczok - głos rozsądku

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 22/4/2010, 14:03

Komentatorzy napisał(a):Niespodziewany głos rozsądku, w dodatku pięknie napisane. Szkoda tylko, że wczorajszy występ naczelnego Scigacza nie może się wpisać w ten nurt. Jestem motocyklistą, jeżdżę, ale to co powiedział naczelny, to szczyt głupoty. Nie mamy torów to jeździmy po ulicach jak idioci? Zbudujcie nam tory, to się przestaniemy zabijać? Piękna filozofia! W taki sposób z pewnością zmienimy nastawienie ludzi do motocyklistów. Poczytajcie sobie komentarze na TVN Wawa. Pogratulować naczelnemu głupoty! <a href="http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1653079,0,,motocyklisci_zbudujcie_tory__to_przestaniemy_sie_zabijac,wiadomosc.html" target="blank" class="link">http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1653079,0,,motocyklisci_zbudujcie_tory__to_przestaniemy_sie_zabijac,wiadomosc.html</a>
<br><hr>Olo<br>
Komentatorzy napisał(a):Olo daj juz spokój!
To nie my zabijamy, tylko przeważnie nas zabijają!
Statystyki mówią, że ponad 70% wypadków z udziałem motocyklistów zdarzyło się "z winy przeciwnika". To, ze jeździmy szybko, nie od razu znaczy, ze zabijamy!<br><hr>Potas<br>
Nie chrzań. Jasne, my sobie grzecznie jeździmy, a oni źli nas zabijają. Skąd niby te 70%? To jest udział najbardziej typowych zdarzeń (lewoskręt lub włączenie) we wszystkich wypadkach motocyklowych. Jeśli twierdzisz, że prędkość nie ma tu nic dorzeczy, to myśl tak dalej, a wkrótce i Ciebie będziemy opłakiwać. Prawda jest zazwyczaj po środku! A bredzenie o torach "by się wyszaleć" nie pomoże w jej ujawnieniu.<br><hr>Mario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/4/2010, 14:08

Komentatorzy napisał(a):Panie Kamilu, wiele mądrości do kogo? Do swoich szefów? To telewizja w której Pan jest szefem Faktów, która gra pierwsze skrzypce w nagonce na motocykle. To programy TVN mają jedną misję „walczyć z motocyklami”. To Pan zapowiada wiadomości gdzie kilku debili jeździ na złamanie karku bez pozytywnej puenty mówiącej narodowi, że to jest złe. Pokazujecie treningi i zawody, gdzie bezpiecznie można się wyszaleć? Nie! Pokazujecie inicjatywy pasjonatów, którzy szkolą młodzież, żeby młodzi nie szaleli po ulicach? Nie! Piętnujecie pół mózgów sugerując, że wszyscy są tacy! To przesłanie TVN mówi, że motocykliści w całości są bandytami. Może Pan zacznie działać ze Stowarzyszeniem Wyścigów Motocyklowych na rzecz działania ku bezpieczeństwu? Powiedział o tym „duży” TVN? Nie! Jest Pan motocyklistą (albo taki image) to zapraszam do Modlina. Zapraszam na start wyścigu klasy Pretendent, gdzie jest miejsce dla ludzi z ulicy, którzy zamiast między światłami adrenalinę wyładowują na torze. Tylko proszę więcej nie mówić widzom TVN, że motocykle to zło, debile są w polityce, policji i mediach. Każde środowisko skażone jest elementem, jako motocyklista powinien Pan pilnować równowagi. Do zobaczenia w Modlinie!<br><hr>Łukasz Świderek<br>
Komentatorzy napisał(a):Ładnie Pan Panie Łukaszu próbuje promować wyścigi, ale lepiej nic na siłę. Wyścigi wyścigami a jazda na co dzień, to jazda na co dzień, gdyby każdy kto jeździ motocyklem, brał udział w wyścigach nawet tylko w klasie amatorskiej to by miejsca w kraju zabrakło. Bez jaj, Panie Łukaszu gdyby odpowiednie osoby umiały zadbać o promocję wyścigów to pewnie TV by coś pokazało. Kasa od sponsorów idzie sezon w sezon we własne dupska to efekt mamy. Media nie chcą i nie mogą pokazywać czegoś co jest im nie opłacalne, proste i logiczne. Wyścigi są zajebiste, bo robione przez tych, którzy mają to w sercu i to kochają, tylko, że z "gówna bata nie ukręcisz". Ktoś powiedział kiedyś, że te wyścigi to bajarko, czy tam błotko, ale nasze bajarko i za to je kocha. Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam <br><hr>Bernat<br>
wiem jakie są realia, mi chodziło o to, że TVN jest pierwszy do krytyki motocykli, a nie pozytywnego wizerunku, a tak znani motocykliści jak Pan Kamil mogliby bardzoooooooo pomóc<br><hr>Łukasz Świderek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/4/2010, 14:14

Komentatorzy napisał(a):Panie Kamilu, wiele mądrości do kogo? Do swoich szefów? To telewizja w której Pan jest szefem Faktów, która gra pierwsze skrzypce w nagonce na motocykle. To programy TVN mają jedną misję „walczyć z motocyklami”. To Pan zapowiada wiadomości gdzie kilku debili jeździ na złamanie karku bez pozytywnej puenty mówiącej narodowi, że to jest złe. Pokazujecie treningi i zawody, gdzie bezpiecznie można się wyszaleć? Nie! Pokazujecie inicjatywy pasjonatów, którzy szkolą młodzież, żeby młodzi nie szaleli po ulicach? Nie! Piętnujecie pół mózgów sugerując, że wszyscy są tacy! To przesłanie TVN mówi, że motocykliści w całości są bandytami. Może Pan zacznie działać ze Stowarzyszeniem Wyścigów Motocyklowych na rzecz działania ku bezpieczeństwu? Powiedział o tym „duży” TVN? Nie! Jest Pan motocyklistą (albo taki image) to zapraszam do Modlina. Zapraszam na start wyścigu klasy Pretendent, gdzie jest miejsce dla ludzi z ulicy, którzy zamiast między światłami adrenalinę wyładowują na torze. Tylko proszę więcej nie mówić widzom TVN, że motocykle to zło, debile są w polityce, policji i mediach. Każde środowisko skażone jest elementem, jako motocyklista powinien Pan pilnować równowagi. Do zobaczenia w Modlinie!<br><hr>Łukasz Świderek<br>
Komentatorzy napisał(a):Ładnie Pan Panie Łukaszu próbuje promować wyścigi, ale lepiej nic na siłę. Wyścigi wyścigami a jazda na co dzień, to jazda na co dzień, gdyby każdy kto jeździ motocyklem, brał udział w wyścigach nawet tylko w klasie amatorskiej to by miejsca w kraju zabrakło. Bez jaj, Panie Łukaszu gdyby odpowiednie osoby umiały zadbać o promocję wyścigów to pewnie TV by coś pokazało. Kasa od sponsorów idzie sezon w sezon we własne dupska to efekt mamy. Media nie chcą i nie mogą pokazywać czegoś co jest im nie opłacalne, proste i logiczne. Wyścigi są zajebiste, bo robione przez tych, którzy mają to w sercu i to kochają, tylko, że z "gówna bata nie ukręcisz". Ktoś powiedział kiedyś, że te wyścigi to bajarko, czy tam błotko, ale nasze bajarko i za to je kocha. Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam <br><hr>Bernat<br>
Komentatorzy napisał(a):wiem jakie są realia, mi chodziło o to, że TVN jest pierwszy do krytyki motocykli, a nie pozytywnego wizerunku, a tak znani motocykliści jak Pan Kamil mogliby bardzoooooooo pomóc<br><hr>Łukasz Świderek<br>
Pewnie by mogli, ale może lepiej nie, bo jak mają motocykl w takim stanie w jakim stół w pracy, to porażka ;)<br><hr>Bernat
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/4/2010, 15:01

Komentatorzy napisał(a):Wszystko fajnie, wszystko pięknie, tylko mam pytanie "No i co z tego?" !!! Każdy może pisać, każdy może mówić, ale to nic nie zmienia, niestety to nic od wielu lat niczego nie zmienia, Pan Kamil jeździ motocyklem więc coś naskrobał, za parę dni w Faktach albo jakiejś tam Uwadze tvn pokazany zostanie reportaż o szaleńcach na motocyklach i co wtedy Pan Durczok zrobi, focha strzeli, tylko tyle może, tak jak Pani Agnieszka z TVP, tyle było starań, aż dostała wybór, albo troszkę się uspokoisz albo pa. Można pisać artykuły, robić reportaże, pisać prace licencjackie, magisterskie, można nawet doktorat z socjologii na tym zrobić, tylko trzeba zrozumieć jedno, robimy to dla siebie, dla siebie i tylko dla siebie, nic nie zmienimy, niestety, uzyskamy tylko chwilową satysfakcję, fakt, że jest to bezcenne, tym możemy się pocieszać, nic innego nam nie pozostaje.<br><hr>Bernat<br>
Według mnie jeżeli więcej osób, kojarzonych przez zwykłych zjadaczy chleba "z ekranu", wyrażą swoją opinię w ten sposób jest cień szansy zmiany wizerunku motocyklisty w ich głowach, a przynajmniej zwróceniu ich uwagi na "nasze" problemy. Szkoda tylko, że na wyrażeniu opinii się kończy.<br><hr>Edek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/4/2010, 15:14

Komentatorzy napisał(a):Niespodziewany głos rozsądku, w dodatku pięknie napisane. Szkoda tylko, że wczorajszy występ naczelnego Scigacza nie może się wpisać w ten nurt. Jestem motocyklistą, jeżdżę, ale to co powiedział naczelny, to szczyt głupoty. Nie mamy torów to jeździmy po ulicach jak idioci? Zbudujcie nam tory, to się przestaniemy zabijać? Piękna filozofia! W taki sposób z pewnością zmienimy nastawienie ludzi do motocyklistów. Poczytajcie sobie komentarze na TVN Wawa. Pogratulować naczelnemu głupoty! <a href="http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1653079,0,,motocyklisci_zbudujcie_tory__to_przestaniemy_sie_zabijac,wiadomosc.html" target="blank" class="link">http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1653079,0,,motocyklisci_zbudujcie_tory__to_przestaniemy_sie_zabijac,wiadomosc.html</a>
<br><hr>Olo<br>
Komentatorzy napisał(a):Olo daj juz spokój!
To nie my zabijamy, tylko przeważnie nas zabijają!
Statystyki mówią, że ponad 70% wypadków z udziałem motocyklistów zdarzyło się "z winy przeciwnika". To, ze jeździmy szybko, nie od razu znaczy, ze zabijamy!<br><hr>Potas<br>
Wroc do artykulu na scigaczu o statystykach wyadkow z udzialem motocyklistow tudzierz do komentarzy pod nim.
Te 70% o ktorych wspominasz jest po stronie motocyklistow, liczby mowia same za siebie w tej materii.<br><hr>kris2k
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/4/2010, 17:21

Komentatorzy napisał(a):Niespodziewany głos rozsądku, w dodatku pięknie napisane. Szkoda tylko, że wczorajszy występ naczelnego Scigacza nie może się wpisać w ten nurt. Jestem motocyklistą, jeżdżę, ale to co powiedział naczelny, to szczyt głupoty. Nie mamy torów to jeździmy po ulicach jak idioci? Zbudujcie nam tory, to się przestaniemy zabijać? Piękna filozofia! W taki sposób z pewnością zmienimy nastawienie ludzi do motocyklistów. Poczytajcie sobie komentarze na TVN Wawa. Pogratulować naczelnemu głupoty! <a href="http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1653079,0,,motocyklisci_zbudujcie_tory__to_przestaniemy_sie_zabijac,wiadomosc.html" target="blank" class="link">http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1653079,0,,motocyklisci_zbudujcie_tory__to_przestaniemy_sie_zabijac,wiadomosc.html</a>
<br><hr>Olo<br>
Olafie popando szczerbaty ograniczony człowieku. Na torze się skompromitowales to już torów nie lubisz. Żal ci dupę sciska, ze lovca był w tv a nie ty.<br><hr>69
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/4/2010, 18:00

Komentatorzy napisał(a):Niespodziewany głos rozsądku, w dodatku pięknie napisane. Szkoda tylko, że wczorajszy występ naczelnego Scigacza nie może się wpisać w ten nurt. Jestem motocyklistą, jeżdżę, ale to co powiedział naczelny, to szczyt głupoty. Nie mamy torów to jeździmy po ulicach jak idioci? Zbudujcie nam tory, to się przestaniemy zabijać? Piękna filozofia! W taki sposób z pewnością zmienimy nastawienie ludzi do motocyklistów. Poczytajcie sobie komentarze na TVN Wawa. Pogratulować naczelnemu głupoty! <a href="http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1653079,0,,motocyklisci_zbudujcie_tory__to_przestaniemy_sie_zabijac,wiadomosc.html" target="blank" class="link">http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1653079,0,,motocyklisci_zbudujcie_tory__to_przestaniemy_sie_zabijac,wiadomosc.html</a>
<br><hr>Olo<br>
Komentatorzy napisał(a):Olafie popando szczerbaty ograniczony człowieku. Na torze się skompromitowales to już torów nie lubisz. Żal ci dupę sciska, ze lovca był w tv a nie ty.<br><hr>69<br>
Chyba mnie kolega z kimś pomylił....<br><hr>Olo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/4/2010, 22:01

Bardzo dobre podejście do sprawy, szaleńcy są wszędzie i w każdym pojeździe więc nie ma sie co dopieprzać tylko do kierowców jednośladów...trzeba się nauczyć z nimi żyć bo jest i będzie Nas coraz więcej...Przede wszystkim nie reagować głupotą na głupotę, bo ile razy się spotkałem z opowieściami typu miałem starcie z motocyklistą i "zrobiłem mu to specjalnie, a niech ma...","...ale się wystraszył aż prawie wypie******..."etc, żenada i zachowanie bez pomyslunku co by było gdyby doszło do tragedii...płacz i zgrzytanie zębów, a w sądzie tłumaczenie że on zrobił to i ja tylko chciałem dac mu nauczkę ale mi nie poszło, proszę o najniższy wymiar kary... Bądźmy uprzejmi na drogach, bo kultura to podstawa i myślenie, myślenie i jeszcze raz myślenie!<br><hr>demon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/4/2010, 10:21

BRAWO! W końcu ktoś napisał coś sensownego.<br><hr>joebar
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/4/2010, 11:24

Panie Kamilu wielkie dzięki za obiektywizm .
Taki temat powinien być więcej poruszany we wszystkich mediach.Może sam TVN zrobiłby jakiś obszerny materiał.??<br><hr>Paweł.Nasielsk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/4/2010, 13:00

Kamil Durczok +1000 do rozsądku. Szkoda, że takich ludzi w kraju jest nie więcej jak 1%.<br><hr>Nie dawca
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/4/2010, 20:09

Zawsze Pana ceniłem, ale nie spodziewałem się takiej wrażliwości w tym temacie. Mam 58 lat, lubię jeździć szybko lecz z rozsądkiem, tylko jak wyprzedzę starego golfa lub bmw, to od razu zajadą mi drogę, ocierając się o moje przednie koło. Ja na prawdę nie jadę pomiędzy autami, stoję w kolejce razem ze wszystkimi, staram się pokazać kulturę, ale...
Pozdrawiam<br><hr>tumry2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/4/2010, 20:27

Sensownie i na temat.
Gdyby wszyscy ludzie, od których zależy opinia publiczna myśleli kategoriami Pana Durczoka, to byłoby dużo łatwiej w Naszym pięknym kraju.<br><hr>Loozzz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/4/2010, 19:31

a na forum dla kierowców ciężarówek pisze, że na moto jeżdżą pajace - dwulicowiec<br><hr>m
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/4/2010, 19:35

Komentatorzy napisał(a):a na forum dla kierowców ciężarówek pisze, że na moto jeżdżą pajace - dwulicowiec<br><hr>m<br>
Są dwa wyjścia: 1) Daj linka na udowodnienie LUB 2) Nie dasz linka - zostaniesz zignorowany jako internetowy frustrat. Wg mnie wyjście 2) zwycięży.<br><hr>heniek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2010, 08:49

Komentatorzy napisał(a):a na forum dla kierowców ciężarówek pisze, że na moto jeżdżą pajace - dwulicowiec<br><hr>m<br>
Komentatorzy napisał(a):Są dwa wyjścia: 1) Daj linka na udowodnienie LUB 2) Nie dasz linka - zostaniesz zignorowany jako internetowy frustrat. Wg mnie wyjście 2) zwycięży.<br><hr>heniek<br>
Ja nie mam co udowadniać stwierdzonych wcześniej faktów. Jestem kierowcą od 16 roku życia i od początku również motocyklistą, kat. A,B,C,BE,CE - do zawodu kierowcy zarejestrowany od 17.10.72 r.
Pozdrawiam
lech.wojdan@onet.eu<br><hr>tumry2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2010, 11:38

Komentatorzy napisał(a):a na forum dla kierowców ciężarówek pisze, że na moto jeżdżą pajace - dwulicowiec<br><hr>m<br>
Komentatorzy napisał(a):Są dwa wyjścia: 1) Daj linka na udowodnienie LUB 2) Nie dasz linka - zostaniesz zignorowany jako internetowy frustrat. Wg mnie wyjście 2) zwycięży.<br><hr>heniek<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja nie mam co udowadniać stwierdzonych wcześniej faktów. Jestem kierowcą od 16 roku życia i od początku również motocyklistą, kat. A,B,C,BE,CE - do zawodu kierowcy zarejestrowany od 17.10.72 r.
Pozdrawiam
lech.wojdan@onet.eu<br><hr>tumry2<br>
mówię o udowodnianiu, że na forum tirów Duroczok napisał że motocyklisci jezdza jak pajace.<br><hr>heniek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2010, 13:52

Komentatorzy napisał(a):a na forum dla kierowców ciężarówek pisze, że na moto jeżdżą pajace - dwulicowiec<br><hr>m<br>
Komentatorzy napisał(a):Są dwa wyjścia: 1) Daj linka na udowodnienie LUB 2) Nie dasz linka - zostaniesz zignorowany jako internetowy frustrat. Wg mnie wyjście 2) zwycięży.<br><hr>heniek<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja nie mam co udowadniać stwierdzonych wcześniej faktów. Jestem kierowcą od 16 roku życia i od początku również motocyklistą, kat. A,B,C,BE,CE - do zawodu kierowcy zarejestrowany od 17.10.72 r.
Pozdrawiam
lech.wojdan@onet.eu<br><hr>tumry2<br>
Komentatorzy napisał(a):mówię o udowodnianiu, że na forum tirów Duroczok napisał że motocyklisci jezdza jak pajace.<br><hr>heniek<br>
...bo niektórzy tak jeżdżą...<br><hr>tumry2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2010, 21:39

Durczok to arogancki cwaniaczek co zawsze udowadniał w dyskusjach. wszystkie rozumy pozjadał...już sam jego paskudny wyraz twarzy mówi sam za siebie<br><hr>antydurczok
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2010, 10:32

Komentatorzy napisał(a):Durczok to arogancki cwaniaczek co zawsze udowadniał w dyskusjach. wszystkie rozumy pozjadał...już sam jego paskudny wyraz twarzy mówi sam za siebie<br><hr>antydurczok<br>
Myślę, że pozjadał i jemu nie szkodzi ta wiedza. Jest moim zdaniem bardzo rzeczowym facetem.
Miłego dnia i Panu Redaktorowi przede wszystkim.<br><hr>tumry2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr